[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ειρήνη98

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ενδιαφερομαι και εγω για παιδαγωγικο δημοτικης στο βολο.. Συγκεντρωσα 13. 035 .. Υπαρχει περιπτωση να πεσει τοσο η βάση και να εχω ελπιδες ;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ενδιαφερομαι και εγω για παιδαγωγικο δημοτικης στο βολο.. Συγκεντρωσα 13. 035 .. Υπαρχει περιπτωση να πεσει τοσο η βάση και να εχω ελπιδες ;;;;;;

Σαφώς και μπορείς να έχεις ελπίδες!!! :)
Απλά, οι βάσεις είναι απρόβλεπτες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr Someone

Νεοφερμένος

Ο Dr Someone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ενας φιλος μου εβγαλε 18650 και θελει οδοντιατρικη. Εχει πιθανοτητες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ενας φιλος μου εβγαλε 18650 και θελει οδοντιατρικη. Εχει πιθανοτητες?

Κοίτα τα προηγούμενα πόστ.
Δεν μπορούμε να λέμε τα ίδια συνέχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TreloiGamers

Νεοφερμένος

Ο TreloiGamers αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Κοίτα τα προηγούμενα πόστ.
Δεν μπορούμε να λέμε τα ίδια συνέχεια.

Εχεις κανει προβλεψη για 2ο πεδιο;
Τα εχω δει ολα τα ποστ αλλα δε βρηκα κατι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εχεις κανει προβλεψη για 2ο πεδιο;
Τα εχω δει ολα τα ποστ αλλα δε βρηκα κατι

Αναφέρθηκα στο 3ο πεδίο που έχουμε αναφέρει τις προβλέψεις πολλές φορές.
Θαρρώ ότι στο 2ο πεδίο θα έχουμε μια πτώση, μικρή στα κεντρικά τμήματα και μεγαλύτερα στα περιφερειακά. Αλλά στο 2ο πεδίο πραγματικά είναι απρόβλεπτα τα πράγματα και θα καθοριστούν από την Έκθεση και τα Μαθηματικά και τη ζήηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TreloiGamers

Νεοφερμένος

Ο TreloiGamers αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Αναφέρθηκα στο 3ο πεδίο που έχουμε αναφέρει τις προβλέψεις πολλές φορές.
Θαρρώ ότι στο 2ο πεδίο θα έχουμε μια πτώση, μικρή στα κεντρικά τμήματα και μεγαλύτερα στα περιφερειακά. Αλλά στο 2ο πεδίο πραγματικά είναι απρόβλεπτα τα πράγματα και θα καθοριστούν από την Έκθεση και τα Μαθηματικά και τη ζήηση.
Οκ ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
εγω πιστευω μακαρι να μην ειναι ετσι ,οτι θα χουμε μικρη ανοδο στα περιφερειακα τμηματα κ μεγαλη στα αλλα για 2ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nihil.

Νεοφερμένος

Ο nihil. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Όσοι έχετε όρεξη, τώρα που θα πάτε στο σχολείο να πάρετε τους βαθμούς, δεν βγάζετε και μια φωτογραφία τους βαθμούς της θετικής; Νομίζω πως θα είχε ενδιαφέρον αν είχαμε ένα δείγμα έστω 200-300 ατόμων, τόσο για τους βαθμούς της έκθεσης όσων γράψανε 3χ19+, τόσο και για τα παραιτραικά που είναι ο μεγαλύτερος γρίφος για μένα.

Καλύτερα φωτογραφίες από το να γράψετε και καλύτερα σβησμένα ονόματα παιδιών και λυκείου (αν και ακόμα και ονόματα να αφήσετε δε νομίζω να υπάρχει θέμα, ήδη υπάρχουν φωτογραφίες και έτσι σε σαιτ). Επίσης να ξέρετε ότι αν το κάνετε ίσως αν κάποιος συμμαθητής σας το διαβάσει θα καταλάβει σε πιο σχολείο πηγαίνετε (αν τυχόν έχετε κάποιο πρόβλημα με αυτό).

Ανέβασα από δύο σχολεία για όποιον ενδιαφέρεται:
1ο σχολείο: https://imgur.com/a/lbYjF https://imgur.com/6D2Y5mc
2ο: https://imgur.com/a/o5jE4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TombRaiderLover

Νεοφερμένος

Ο TombRaiderLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Όσοι έχετε όρεξη, τώρα που θα πάτε στο σχολείο να πάρετε τους βαθμούς, δεν βγάζετε και μια φωτογραφία τους βαθμούς της θετικής; Νομίζω πως θα είχε ενδιαφέρον αν είχαμε ένα δείγμα έστω 200-300 ατόμων, τόσο για τους βαθμούς της έκθεσης όσων γράψανε 3χ19+, τόσο και για τα παραιτραικά που είναι ο μεγαλύτερος γρίφος για μένα.

Καλύτερα φωτογραφίες από το να γράψετε και καλύτερα σβησμένα ονόματα παιδιών και λυκείου (αν και ακόμα και ονόματα να αφήσετε δε νομίζω να υπάρχει θέμα, ήδη υπάρχουν φωτογραφίες και έτσι σε σαιτ). Επίσης να ξέρετε ότι αν το κάνετε ίσως αν κάποιος συμμαθητής σας το διαβάσει θα καταλάβει σε πιο σχολείο πηγαίνετε (αν τυχόν έχετε κάποιο πρόβλημα με αυτό).

Ανέβασα από δύο σχολεία για όποιον ενδιαφέρεται:
1ο σχολείο: https://imgur.com/a/lbYjF https://imgur.com/6D2Y5mc
2ο: https://imgur.com/a/o5jE4

Nα, παρατηρήστε. Βλέπω ένα μαθητή με 16,9 στην Έκθεση (άριστος βαθμός για φέτος) και κάτω από 17 στη Βιολογία. Τελικά «παίζονται» περίεργοι συνδυασμοί βαθμών!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ο Απορίας

Νεοφερμένος

Ο Ο Απορίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Όσοι έχετε όρεξη, τώρα που θα πάτε στο σχολείο να πάρετε τους βαθμούς, δεν βγάζετε και μια φωτογραφία τους βαθμούς της θετικής; Νομίζω πως θα είχε ενδιαφέρον αν είχαμε ένα δείγμα έστω 200-300 ατόμων, τόσο για τους βαθμούς της έκθεσης όσων γράψανε 3χ19+, τόσο και για τα παραιτραικά που είναι ο μεγαλύτερος γρίφος για μένα.

Καλύτερα φωτογραφίες από το να γράψετε και καλύτερα σβησμένα ονόματα παιδιών και λυκείου (αν και ακόμα και ονόματα να αφήσετε δε νομίζω να υπάρχει θέμα, ήδη υπάρχουν φωτογραφίες και έτσι σε σαιτ). Επίσης να ξέρετε ότι αν το κάνετε ίσως αν κάποιος συμμαθητής σας το διαβάσει θα καταλάβει σε πιο σχολείο πηγαίνετε (αν τυχόν έχετε κάποιο πρόβλημα με αυτό).

Ανέβασα από δύο σχολεία για όποιον ενδιαφέρεται:
1ο σχολείο: https://imgur.com/a/lbYjF https://imgur.com/6D2Y5mc
2ο: https://imgur.com/a/o5jE4

Βλέπετε αυτά που λέγαμε το παιδί με κωδ.15060023 χ. 20 φ. 20 β. 19.7 ΕΚΘΕΣΗ 16 όλα αυτοί οι εκτιμητες θεωρουν δεδομένο ότι αυτοί που αρίστευσαν στα τρία μαθήματα θα είναι και άριστοι στην εκθεση αμ΄δε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nihil.

Νεοφερμένος

Ο nihil. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Πρώτα τα ανέβασα και μετά τα τσέκαρα. Τα πιο τρανταχτά είναι (αν δεν έχω κάνει κάποιο λάθος):
Bi/ch/ph/ek
19.7/20/20/16 19101
19.1/18.9/19.4/12.7 !! 17861
19/19.1/20/14.7 18430
18.6/19.1/19.8/14.3 18164

Πραγματικά τι να λέμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ένα άλλο παιδί βλέπω 19 βιολογια 19 χημεια 20 φυσικη 14,7 εκθεση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Να γράφεις άριστα στα μαθήματα κατεύθυνσης και να μην περνάς εκεί που θες επειδή πήρες 12 στην έκθεση:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TombRaiderLover

Νεοφερμένος

Ο TombRaiderLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Και στο σχολείο μου, τέτοιους συνδυασμούς είχαμε. Κοντά στο 20 βιολογία, χημεία, φυσική και έκθεση κάτω από 16. Μέγιστα μόρια (είμαστε μεγάλο λύκειο) 19187, μετά νομίζω 18900 κάτι (αν δεν κάνω λάθος). (3ο πεδίο). Για το πεδίο όπου δίνουν μαθηματικά, μέγιστο 19060κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ευλιγιστούλης

Νεοφερμένος

Ο Ευλιγιστούλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
καλα να κανεις, εαν δεν εισαι αξιος να μιλας την γλωσσα σου σωστα και να εκφραζεσαι με αυτη τοτε δεν πας πουθενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TombRaiderLover

Νεοφερμένος

Ο TombRaiderLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
καλα να κανεις, εαν δεν εισαι αξιος να μιλας την γλωσσα σου σωστα και να εκφραζεσαι με αυτη τοτε δεν πας πουθενα.

>Υπαινίσσεται πως ο βαθμός στην Έκθεση δείχνει τη γλωσσική ικανότητα.

Φίλε μου, μάλλον βρίσκεσαι εκτός πραγματικότητας. Η βαθμολόγηση της Έκθεσης φέτος ήταν σκέτη παρωδία! Παραθέτω ως παράδειγμα στο σχολείο μου:
1ος βαθμ.: 58
2ος βαθμ.: 89
3ος βαθμ.: 77
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ο Απορίας

Νεοφερμένος

Ο Ο Απορίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Ένα άλλο παιδί βλέπω 19 βιολογια 19 χημεια 20 φυσικη 14,7 εκθεση :P

Χρήστο μ΄αυτά που είδα φοβάμε μη τυχόν πέσεις έξω χαχαχαχαχα και οι βάσεις είναι πιο κάτω απο αυτά που έλεγες.
Αυτοί οι "ειδικοί" που λένε οι βάσεις στο θεό νομίζουν πως όσοι εχουν γράψει εύκολα στα τρία κατευθυνσης ειναι βέβαιο ότι θα αριστευσουν και στην έκθεση. μόνο απο αυτό το σχολείο μείον εναμισης, γιατι αυτός με τα 18430 με όλα αυτά παιζεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Χρήστο μ΄αυτά που είδα φοβάμε μη τυχόν πέσεις έξω χαχαχαχαχα και οι βάσεις είναι πιο κάτω απο αυτά που έλεγες.
Αυτοί οι "ειδικοί" που λένε οι βάσεις στο θεό νομίζουν πως όσοι εχουν γράψει εύκολα στα τρία κατευθυνσης ειναι βέβαιο ότι θα αριστευσουν και στην έκθεση. μόνο απο αυτό το σχολείο μείον εναμισης, γιατι αυτός με τα 18430 με όλα αυτά παιζεται.

Ειναι σχεδόν άδυτανο να πέσουν βάσεις για τον πολυ απλό λόγο οτι οι υποψήφιοι φέτος περιορίζονται αποκλειστικά και μονο στο επιστημονικό πεδίο που επέλεξαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ο Απορίας

Νεοφερμένος

Ο Ο Απορίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Ειναι σχεδόν άδυτανο να πέσουν βάσεις για τον πολυ απλό λόγο οτι οι υποψήφιοι φέτος περιορίζονται αποκλειστικά και μονο στο επιστημονικό πεδίο που επέλεξαν

Εγώ δεν είπα ότι θα πέσουν οι βάσεις, αλλά ουτε και θα ανέβουν, λέω ότι ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΟΙ ΙΔΙΕΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top