[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kwstas211t

Νεοφερμένος

Ο kwstas211t αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Ναι,κάτι τέτοια είπε και στον ΑΝΤ1...Για πτώση ανέφερε μόνο σε Φυσικο-Μαθηματικά και μερικά Πολυτεχνειακά...Αλλά αυτό το "άνοδος αναμένεται στα περισσότερα τμήματα φέτος" πολύ μου την έδωσε :mad::/:
φυσικο μαθηματικο Αθηνας κανα 200 η ούτε καν ; Μηπως είπανε τιποτα για ΕΚ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
παιδια λετε το τμημα "Ηλεκτρολογων Μηχανικων και Τεχνολογιας Υπολογιστων" στην Πατρα να πεσει 300 μορια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εμενα απο την αλλη με εκνευριζει το γεγονος οτι μιλανε μονο για τα ΑΕΙ.Τα ΤΕΙ στα παπαρακια τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
φυσικο μαθηματικο Αθηνας κανα 200 η ούτε καν ; Μηπως είπανε τιποτα για ΕΚ;
Ναι,πολλά ζητάς,μισό λεπτό την κράτησε την είδηση,ίσα ίσα ν' αναφέρει ότι βγαίνουν τη Δευτέρα!Σιγά μην έκανε και συγκεκριμένες εκτιμήσεις!:P
Πάντως για 200 πιστεύω να πέσουν αυτά,τι στο καλό...
παιδια λετε το τμημα "Ηλεκτρολογων Μηχανικων και Τεχνολογιας Υπολογιστων" στην Πατρα να πεσει 300 μορια;
Πιστεύω εκεί γύρω,ναι...Αλλά για παραπάνω δύσκολο...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Ναι,πολλά ζητάς,μισό λεπτό την κράτησε την είδηση,ίσα ίσα ν' αναφέρει ότι βγαίνουν τη Δευτέρα!Σιγά μην έκανε και συγκεκριμένες εκτιμήσεις!:P
Πάντως για 200 πιστεύω να πέσουν αυτά,τι στο καλό...

Πιστεύω εκεί γύρω,ναι...Αλλά για παραπάνω δύσκολο...:/:

Δηλαδη 303 που θελω λες οχι,;:/χαχαχα αμα μπω θα ειμαι απο τους τελευταιους :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas211t

Νεοφερμένος

Ο kwstas211t αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Ναι,πολλά ζητάς,μισό λεπτό την κράτησε την είδηση,ίσα ίσα ν' αναφέρει ότι βγαίνουν τη Δευτέρα!Σιγά μην έκανε και συγκεκριμένες εκτιμήσεις!:P
Πάντως για 200 πιστεύω να πέσουν αυτά,τι στο καλό...

Μμμμ......γιατί όχι ;:whistle::whistle::whistle: ελπίζω για το 200 να εχεις δίκιο,έχω εγγύηση; ,κλειδώνω:P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εκτιμήσεις ΤΕΛΟΣ. Μην ρωτάτε άλλο ΒΑΡΕΘΗΚΑ.

Καιρός για χειροπιαστά πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Εκτιμήσεις ΤΕΛΟΣ. Μην ρωτάτε άλλο ΒΑΡΕΘΗΚΑ.

Καιρός για χειροπιαστά πράγματα.

κατσε πλακα θα εχει οταν αρχισουν οι διαρροες βασεων κατα την κυριακη(δεδομενου οτι θα βγουν δευτερα) , εκει να δεις θα εμφανιζεται ο καθε κουτρουμπελης και θα δινει βασεις και εμεις δεν θα ξερουμε αν ισχυουν και διαφορα αλλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
H ημερομηνία ανακοίνωσης των βάσεων,βρίσκεται σε αυτό το topic,αν και πλέον είναι γνωστή σε όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nen_lap

Νεοφερμένος

Η nen_lap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
αποφοιτη 2010 με 18898 για οδοντιατρικη αθηνων. τι λετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takisss

Νεοφερμένος

Ο takisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εβγαλα 13588 μορια..
Εχω τα ψηφιακα συστηματα Περαια που ειχαν περισυ 16667?? Νομιζω πως τα εχω προσωπικα , αλλα θελω μια επιβεβαιωση..
Αλλιως το ΤΕΙ πληροφορικης Αθηνας 13167 νομιζω οτι ειναι το μαξιλαρακι.Θα τρελαθω αν ανεβει τοσα μορια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Εβγαλα 13588 μορια..
Εχω τα ψηφιακα συστηματα Περαια που ειχαν περισυ 16667?? Νομιζω πως τα εχω προσωπικα , αλλα θελω μια επιβεβαιωση..
Αλλιως το ΤΕΙ πληροφορικης Αθηνας 13167 νομιζω οτι ειναι το μαξιλαρακι.Θα τρελαθω αν ανεβει τοσα μορια..

ναι πεσουν τα ψηφιακα συστημα 3.100;;δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα δεν το βλεπω!Ενταξει την πληροφορικη την εχεις στανταρ!!Μην αγχωνεσαι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

takisss

Νεοφερμένος

Ο takisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Οπα λαθος φιλε..
Ναι ουτε εγω θα το ειχα σιγουρο..
13667
δηλαδη 79 παραπανω εννοω..Θα ηταν ταμαμ , εχω δει που ειναι στο χαρτη βολευει αριστα η συγκοινωνια , και εχω ακουσει καλη επαγγελματικη αποκατασταση (λεεεεμε τωρα..)
Χωρια του οτι ειναι πανεπιστημιο Πειραια...το διπλα τμημα ειναι καθαρα πληροφορικης αλλα ειναι πανω απο μενα ~1100 ΜΟΡΙΑ (147xx )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Αλήθεια το Ψηφιακών Συστημάτων έχει καλή αποκατάσταση; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Μιλαμε απο Σαββατο μονο με GW2 θα ασχολουμαι και βολτες.....δεν θα μπω ουτε εδω ουτε πουθενα αλλου για να μην πεφτω σε "διαρροες" και τρελαθω.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takisss

Νεοφερμένος

Ο takisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
BLaZy8

Εε
ετσι μου ειπαν..Περνας και εσυ εκει;;
Και lol στην υπογραφη σου!



Και το ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΠΛΗΡ. εχει πολυ καλη αποκατασταση ..εχω ακουσει ακομη καλυτερα λογια μπορω να σου πω απο των ψηφιακων συστηματων.Βεβαια οι αποψεις ποικιλουν αφου καποιοι εχουν ακομη την νοοτροπια οτι ΑΕΙ>>ΤΕΙ.
Προσωπικα πιστευω ναι μεν οτι υπαρχει διαφορα στις γνωσεις (περισσοτερες και σε ευρυτερο επιπεδο) αλλα η επαγγελματικη αποκατασταση (κυριως στην Ελλαδα) δεν διαφερει και πολυ..Ποσο μαλλον στο εξωτερικο που ειχα ακουσει οτι δεν βλεπουν το πανεπιστημιο (δηλαδη τι ΕΜΠ τι ΤΕΙ το ιδιο ?!? για το εξωτερικο?)Και ΑΝ οχι το ΤΕΙ+Master ειναι εφαμιλλο ή ακομη και καλυτερο ?) Ασε που το ΕΜΠ ειναι σαφως πολυ δυσκολοτερο.
Βεβαια ολα τα παραπανω τα εχω ακουσει και καποια απο αυτα ειναι και προσωπικες γνωμες.Δεν σημαινουν οτι ισχυουν επειδη τα εγραψε ο takisss στις 11¨55μμ το βραδυ της Πεμπτης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Red Devil

Νεοφερμένος

Ο Red Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Το Έθνος πόσο δίνει την Νομική Αθήνας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Έτσι από περιέργεια,πόσο την έχει τη Βιοχημεία το έθνος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top