[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
πολύ μικρή η διαφορά και προφανώς αυτές οι εκτιμήσεις δεν είναι οι πραγματικές βάσεις:)

Οντως,δεν ειναι οι πραγματικες βασεις, αλλα αν τυχει και κινηθουν στα πλαισια που προβλεπουν οι συγκεκριμενοι,τοτε την εχω πατησει πολυ ασχημα...:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
παιδια οι βασεις για το πανεπιστημιο κυπρου εχουν βγει εδω κ πολυυυ καιρο!!! αν δηλωναμε εκει τωρα θα ξεραμε χεχε αλλα ειναι πιο ακριβη η ζωη εκει απο οτι εδω. τυχαινει να ειμαι αλεξανδρουπολη γ διακοπες κ εδω που μαστε εχει ενοικιαζομενα δωματια σα γκαρσονιερες επιπλωμε νες καπως με 350 το μηνα χωρις εξοδα κοινοχρηστων ,δεη κτλ....δεν ειναι κ ασχημα. αλλα κ παλι απο αθηνα δεν μπορουσα να φυγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Οντως,δεν ειναι οι πραγματικες βασεις, αλλα αν τυχει και κινηθουν στα πλαισια που προβλεπουν οι συγκεκριμενοι,τοτε την εχω πατησει πολυ ασχημα...:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
ναι δεν θα κάθεσαι να στεναχωριέσαι για τις εκτιμήσεις όμως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Θα στεναχωρηθω μια και καλη με την ανακοινωση των βασεων:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Θετική σκέψη!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Θα στεναχωρηθω μια και καλη με την ανακοινωση των βασεων:hehe:
Δεν έχει νόημα να είσαι έτσι πραγματικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Δεν έχει νόημα να είσαι έτσι πραγματικά!

I know:/:
απλως δεν μπορω να κανω αλλιως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar7

Νεοφερμένος

Η mar7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
παιδια τα εχω παιξει!δεν μπορω αλλο!!!αυτη η μια βδομαδα που λενε οτι εχουμε μονο(που αμφιβαλω αν θα βγουνε αυγουστο!!!) δεν περναει:(
εχω τη μανα μου που εχει πειστει πως εχω περασει σε τει αθηνα γιατι δεν θελει να φυγω,εχω τον πατερα μου που με καθησυχαζει οτι μαζι θα βρουμε σπιτι στη θεσσαλονικη(ο γλυκος μου :)) και εχω την αγωνια για το αν τελικα εχω περασει αθηνα η θεσσαλονικη!!! δεν αντεχω αλλο...καθε μερα στομαχοπονο εχω ...............(οκ εκτος θεματος αλλα ο πονος topic δεν κοιτα! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
(οκ εκτος θεματος αλλα ο πονος topic δεν κοιτα! :P)

Χαχαχα. Καλό.:P

Εγώ τώρα έχω σταματήσει να κάνω υποθέσεις. Ας γίνει ό,τι είναι να γίνει να τελειώνουμε.
Κάνε κι εσύ το ίδιο.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar7

Νεοφερμένος

Η mar7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
μωρε κ εγω εχω σταματησει...αλλα φαντασου σκηνικο.η μανα μου να μου λεει ''και σε ποιο τει εχεις περασει;γιατι για αθηνα παντα μιλαμε'',εγω να παρακαλαω η μονιμη γκαντεμια που με δερνει να σταματησει φετος τη μερα των βασεων και η τεχνολογια τροφιμων αθηνας να μην πεσει 2136 μορια ωστε να μην περασω τελικα σαλονικα:worry:....κ τον πατερα μου στον κοσμο του ''ελα μωρε!!!μαζι θα παμε και θα νοικιασουμε σπιτι'' και εγω να μην ξερω πως να διαχειριστω ολη αυτη την κατασταση!! λες να πεσει τοσο πολυ η τεχνολογια τροφιμων; μετανιωσα που την εβαλα πανω απο τη γεωπονια απθ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Ρε παιδια και στομαχοπονο να χετε θα αλλαξει τιποτα;Ολα ηδη εχουν κριθει.Αρα,να εχετε αγχος για κατι που ακομα δεν εχει κριθει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
μωρε κ εγω εχω σταματησει...αλλα φαντασου σκηνικο.η μανα μου να μου λεει ''και σε ποιο τει εχεις περασει;γιατι για αθηνα παντα μιλαμε'',εγω να παρακαλαω η μονιμη γκαντεμια που με δερνει να σταματησει φετος τη μερα των βασεων και η τεχνολογια τροφιμων αθηνας να μην πεσει 2136 μορια ωστε να μην περασω τελικα σαλονικα:worry:....κ τον πατερα μου στον κοσμο του ''ελα μωρε!!!μαζι θα παμε και θα νοικιασουμε σπιτι'' και εγω να μην ξερω πως να διαχειριστω ολη αυτη την κατασταση!! λες να πεσει τοσο πολυ η τεχνολογια τροφιμων; μετανιωσα που την εβαλα πανω απο τη γεωπονια απθ

Δεν έχω ιδέα για αυτά τα τμήματα...
Υπομονή, σε λίγες μέρες θα ξέρουμε.

Εγώ δεν έχω τέτοια θέματα. Τους έχω προετοιμάσει για όλα.;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
μωρε κ εγω εχω σταματησει...αλλα φαντασου σκηνικο.η μανα μου να μου λεει ''και σε ποιο τει εχεις περασει;γιατι για αθηνα παντα μιλαμε'',εγω να παρακαλαω η μονιμη γκαντεμια που με δερνει να σταματησει φετος τη μερα των βασεων και η τεχνολογια τροφιμων αθηνας να μην πεσει 2136 μορια ωστε να μην περασω τελικα σαλονικα:worry:....κ τον πατερα μου στον κοσμο του ''ελα μωρε!!!μαζι θα παμε και θα νοικιασουμε σπιτι'' και εγω να μην ξερω πως να διαχειριστω ολη αυτη την κατασταση!! λες να πεσει τοσο πολυ η τεχνολογια τροφιμων; μετανιωσα που την εβαλα πανω απο τη γεωπονια απθ

τελικα που θελεις να περασεις?? αθηνα η θεσσαλονικη ? :P γιατι μπερδευτηκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Εγώ αυτό που βλέπω τις τελευταίες μέρες στο συγκεκριμένο θέμα είναι παιδιά που μετανιώνουν για την σειρά με την οποία δήλωσαν τις σχολές ή για την πρώτη τους επιλογή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar7

Νεοφερμένος

Η mar7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
τελικα που θελεις να περασεις?? αθηνα η θεσσαλονικη ? :P γιατι μπερδευτηκα :P


θεσσαλονικη :P εχεις δικιο,απο τη συγχυση τα εγραφα καπως! θεσσαλονικη θελω κ εχω 14002 μορια...πρωτα εβαλα(και το μετανιωσα)τεχνολογια τροφιμων αθηνας(16139) και μετα γεωπονια απθ(13819...εκει θελω :worry:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
θεσσαλονικη :P εχεις δικιο,απο τη συγχυση τα εγραφα καπως! θεσσαλονικη θελω κ εχω 14002 μορια...πρωτα εβαλα(και το μετανιωσα)τεχνολογια τροφιμων αθηνας(16139) και μετα γεωπονια απθ(13819...εκει θελω :worry:)

αχ ναι θεσσαλονικη και εγω εκει θα ειμαι :D :P σου ευχομαι να περασεις στο γεωπονικο απθ αφου το θες τοσο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Εγώ αυτό που βλέπω τις τελευταίες μέρες στο συγκεκριμένο θέμα είναι παιδιά που μετανιώνουν για την σειρά με την οποία δήλωσαν τις σχολές ή για την πρώτη τους επιλογή.

αυτο γινεται γιατι αρχισαν οι αμφιβολιες οτι δεν πιανουν...π.χ. και εγω περναω φιλολογια αν χασω την νομικη και θα με βολευε να λεω απο την αρχη για φιλολογια χωρις να εχω αγχος και τετοια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
αυτο γινεται γιατι αρχισαν οι αμφιβολιες οτι δεν πιανουν...π.χ. και εγω περναω φιλολογια αν χασω την νομικη και θα με βολευε να λεω απο την αρχη για φιλολογια χωρις να εχω αγχος και τετοια:P

Το αντίθετο εννοώ. Αυτά τα άτομα έχουν πιθανότητες να περάσουν στην πρώτη τους επιλογή και δεν θέλουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Θα στεναχωρηθω μια και καλη με την ανακοινωση των βασεων:hehe:
Mην απογοητεύεσαι... Οι σχολές που θες είναι σε μακρινές περιοχές οπότε μπορεί να πέσουν. Το έλεγαν κάποιες εκτιμήσεις για τα ''χαμηλά'' αει του πρώτου ότι δεν θα ανεβούν...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
https://www.dikaiologitika.gr/images/ektimiseis.jpg

Δείτε και αυτές τις βάσεις και γράψτες τις εντυπώσεις σας.
Εγώ τις είδα και τρελάθηκα. Ειδικά του 1ου πεδίου. :verymad::kill::kill::kill::kill::kill:

οικ.επιστημες αθηνας 15150 :clapup:

Σε μια προβλεψη που παρεθεσε η revekka ελεγε για οριακη ανοδο 5ο πεδιο και το εδινε 15300:mad:
Αντε να δουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top