[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

antonio2761994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonio2761994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
για αγγλική φιλολογία έχει ακούσει κανείς τίποτα; μια ξαδέρφη μου είναι 100 μόρια κάτω από την περσινή βάση στην αθήνα. λέτε να έχει ελπίδες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
για αγγλική φιλολογία έχει ακούσει κανείς τίποτα; μια ξαδέρφη μου είναι 100 μόρια κάτω από την περσινή βάση στην αθήνα. λέτε να έχει ελπίδες;
Λογικά ναι γιατί όλοι δίνουν πτώση στις αγγλικές επειδή πάτωσαν στα αγγλικά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonio2761994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonio2761994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
δίνουν τόσο μεγάλη πτώση; το λέω γιατί όλα της θεωρητικής τα βλέπω να ανεβαίνουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
δίνουν τόσο μεγάλη πτώση; το λέω γιατί όλα της θεωρητικής τα βλέπω να ανεβαίνουν
Ναι δίνουν άνοδο σε όλα εκτός από τις αγγλικές....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Κρίμα που δεν ήρθες φιλολογία αφού σου αρέσει τόσο πολυ...

Καθόλου κρίμα.:)
Δε μετανιώνω για την επιλογή μου.

Εξάλλου, το αντικείμενο της Φιλολογίας με ενδιαφέρει σε καθαρά προσωπικό επίπεδο, οπότε, επιλεκτικά, μπορώ να μάθω αρκετά πράγματα.

Επιπλέον, έχουν κλείσει οι πόρτες για τα δεύτερα πτυχία και δεν το ξέρω;:P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Καθόλου κρίμα.:)
Δε μετανιώνω για την επιλογή μου.

Εξάλλου, το αντικείμενο της Φιλολογίας με ενδιαφέρει σε καθαρά προσωπικό επίπεδο, οπότε, επιλεκτικά, μπορώ να μάθω αρκετά πράγματα.

Επιπλέον, έχουν κλείσει οι πόρτες για τα δεύτερα πτυχία και δεν το ξέρω;:P:)
Απλά φαίνεσαι να σου αρέσει αρκέτα οπότε γι αυτό το είπα.... Ναι ποτέ δεν είναι αργά για δεύτερο πτυχίο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Με 17.790 λέτε να μπαίνω φιλολογία θεσσαλονίκης....; Ή να μαζεύω για γιάννενα;

Στην υπέροχη Θεσσαλονίκη θα είσαι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Με 17.790 λέτε να μπαίνω φιλολογία θεσσαλονίκης....; Ή να μαζεύω για γιάννενα;

Μα για πια Γιαννενα μου μιλας? :P Το ΑΠΘ σε περιμενει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Μα για πια Γιαννενα μου μιλας? :P Το ΑΠΘ σε περιμενει :D
Με την απίστευτη γκαντεμιά που με δέρνει εμένα όλα είναι πιθανά....:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Με την απίστευτη γκαντεμιά που με δέρνει εμένα όλα είναι πιθανά....:P:P

να σου πω και εχω σκεφτει αυτο,αλλα ειναι παρανοικο...να ανεβουν οι πρωτες σε προτιμηση μου σχολες στη θεσσαλονικη,και να βρεθω στο παιδαγωγικο ιωαννινων που το εχω και 5 επιλογη και να παθω υστερια!τοσο καιρο για θεσσαλονικη προετοιμαστηκα ψυχολογικα,δεν θα το αντεξω!! :P αλλα αποκλειεται να γινει αυτο ειμαστε πολλα μορια πανω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
να σου πω και εχω σκεφτει αυτο,αλλα ειναι παρανοικο...να ανεβουν οι πρωτες σε προτιμηση μου σχολες στη θεσσαλονικη,και να βρεθω στο παιδαγωγικο ιωαννινων που το εχω και 5 επιλογη και να παθω υστερια!τοσο καιρο για θεσσαλονικη προετοιμαστηκα ψυχολογικα,δεν θα το αντεξω!! :P αλλα αποκλειεται να γινει αυτο ειμαστε πολλα μορια πανω :D

ααα κι εγω για Σαλόνικα έχω προετοιμαστεί ψυχολογικά ;Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
ααα κι εγω για Σαλόνικα έχω προετοιμαστεί ψυχολογικά ;Ρ

ποσο σε καταλαβαινω :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Μην αγχεστε ολα καλα θα πανε,μια βδομαδα ακομα :alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εύη, θα είσαι Θεσσαλονίκη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Εσεις τι λετε με 17294 πιανω Μαθηματικο Αθηνας; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giwrgos-G7

Νεοφερμένος

Ο γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μαραθώνας (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
παιδια εχω για 16154 ( με ειδικο μαθημα αγγλικα ) και θελω στατιστικη + ασφαλιστικη πειραια(14242)...αλλα εχω βαλει 1η επιλογη ναυτιλιακα στο πειραια..αλλα το χω μετανιωσει...λετε να μου κανει καμια στραβη και κατεβει 400 μορια το ριμαδι και περασω εκει ?? 14745 εχω χωρις ειδικο μαθημα....( στατιστικη πιστευω περναω )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
λοιπον εδω ειμαστε και να μου το θυμηθειτε βαζω στοιχημα και το σπιτι μου το ιδιο οτι η φιλολογια θεσσαλονικησ θ παει τουλαχιστον 150 μορια διαφορα απο αθηνα...πλεον αθηνα καπουτ απ οτι ακουω..μηδεν ζητηση...αφου να φανταστειτε εμαθα οτι καποιοσ δηλωσε φιλολογια θεσσαλονικησ με 18700...οσουσ ακουω θεσσαλονικη μου λενε απο φιλολογιεσ και οχι αθηνα...εχει βγει και αυτο οτι ειναι η καλυτερη φοιτητικη πολη οποτε πανε ολοι σχεδον...!!

Υ.Γ:ασ μην ακουσουμε αλλεσ εκτιμησεισ πιαααα..δηλαδη σε λιγο θα αγχωθω και εγω που ειμαι 1500 μορια πανω απο την σχολη μου αν ειναι δυνατον...και αυτο το 1 πεδιο πια...σιγα τισ επιτυχιεσ φετοσ...ειμαστε χρονια φαινομενο και δεν το ξερω?αν παει η νομικη πανω απο 250 μορια ανοδο να μου τρυπησετε την μυτη....:Pβγαινει ο καθενασ και λεει το μακρυ του και το κοντο του λεσ και ξερουν τι μηχανογραφικο εχει κανει ο καθενασ...και ο αλλοσ ο κουτρουμπελησ πηρε 10 μηχανογραφικα απο καθε πολη και εβγαλε συμπερασματα...πφφφφφ που ξερει αυτοσ ποσα μορια εβγαλε ο καθενασ...μπορει καποιοσ να δηλωσε νομικη με 16000 πρωτη επιλογη ετσι μηπωσ και γινει κανενα θαυμα και μπει...σημαινει αυτο οτι θα ανεβει στα υψη?:hmm:λοιπον ασ ηρεμησουμε λοιπον και θα μαθουμε τι γινεται την αλλη δευτερα....!!:clapup:για ολουσ μασ εχει....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Παιδια πηρε κανεις το εθνος???τι ελεγε για τις ιατρικες και συγκεκριμενα της θρακης????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
λοιπον εδω ειμαστε και να μου το θυμηθειτε βαζω στοιχημα και το σπιτι μου το ιδιο οτι η φιλολογια θεσσαλονικησ θ παει τουλαχιστον 150 μορια διαφορα απο αθηνα
...πλεον αθηνα καπουτ απ οτι ακουω..μηδεν ζητηση...αφου να φανταστειτε εμαθα οτι καποιοσ δηλωσε φιλολογια θεσσαλονικησ με 18700...οσουσ ακουω θεσσαλονικη μου λενε απο φιλολογιεσ και οχι αθηνα...εχει βγει και αυτο οτι ειναι η καλυτερη φοιτητικη πολη οποτε πανε ολοι σχεδον...!!

Υ.Γ:ασ μην ακουσουμε αλλεσ εκτιμησεισ πιαααα..δηλαδη σε λιγο θα αγχωθω και εγω που ειμαι 1500 μορια πανω απο την σχολη μου αν ειναι δυνατον...και αυτο το 1 πεδιο πια...σιγα τισ επιτυχιεσ φετοσ...ειμαστε χρονια φαινομενο και δεν το ξερω?αν παει η νομικη πανω απο 250 μορια ανοδο να μου τρυπησετε την μυτη....:Pβγαινει ο καθενασ και λεει το μακρυ του και το κοντο του λεσ και ξερουν τι μηχανογραφικο εχει κανει ο καθενασ...και ο αλλοσ ο κουτρουμπελησ πηρε 10 μηχανογραφικα απο καθε πολη και εβγαλε συμπερασματα...πφφφφφ που ξερει αυτοσ ποσα μορια εβγαλε ο καθενασ...μπορει καποιοσ να δηλωσε νομικη με 16000 πρωτη επιλογη ετσι μηπωσ και γινει κανενα θαυμα και μπει...σημαινει αυτο οτι θα ανεβει στα υψη?:hmm:λοιπον ασ ηρεμησουμε λοιπον και θα μαθουμε τι γινεται την αλλη δευτερα....!!:clapup:για ολουσ μασ εχει....:D
Ποια είναι η αντικειμενική αξία του σπιτιού σου; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top