[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
πιστευετε οτι η μηχανολογων στο εμπ θα πεσει ? νομιζω περσυ ηταν στα 18800 ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
νομιζω περσυ ηταν στα 18800 ?
Πάνω-πάνω, "Πανελλαδικές" - "Βάσεις" και θα δεις πόσο ήταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Φιλολογία Κρήτης ή Κομοτηνής θέλω. Ζητάω πολλά;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Φιλολογία Κρήτης ή Κομοτηνής θέλω. Ζητάω πολλά;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Πόσα μόρια υπολογίζεις ότι έχεις βγάλει; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Πόσα μόρια υπολογίζεις ότι έχεις βγάλει; :hmm:

15.000 με 15.500 και είμαι ειδική κατηγορία κοινωνικών κριτηρίων.
Πιάνω ένα απ' τα δυο ή όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Αλάνι και τα 100-200 μόρια δεν είναι και λίγα....

Για Αθηνα-Θεσσαλονικη οντως ειναι πολλα.. Αλλα τα περιφεριακα που εχουν μια ταση για κατω τελευταια ουτε αυτα πιστευω πως θα ξεφυγουν πολυ... Anyway εγω δεν καιγομαι να πεσουν πολυ.. Ετσι κ αλλιως η Αλεξ/πολη ειχε 16959 για τους πολυτεκνους (που ειναι και διπλα μου) και η Θεσσαλονικη 18300 περσυ (δυσκολα ομως πιανω τοσα).. Απλα να μην ανεβoυν τρομερα θελω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
15.000 με 15.500 και είμαι ειδική κατηγορία κοινωνικών κριτηρίων.
Πιάνω ένα απ' τα δυο ή όχι;

Σίγουρα, ρε! Μην αγχώνεσαι! 100 %!
Από άποψη σχολής, θα σου συνιστούσα την Κρήτη, γιατί έχω ακούσει καλύτερα λόγια για το πανεπιστήμιο εκεί.
Κι εγώ ανήκω σε αυτή την κατηγορία (με αδερφό/-ή φοιτητή) και θέλω την ίδια σχολή, αλλά στην Αθήνα. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Σίγουρα, ρε! Μην αγχώνεσαι! 100 %!
Από άποψη σχολής, θα σου συνιστούσα την Κρήτη, γιατί έχω ακούσει καλύτερα λόγια για το πανεπιστήμιο εκεί.
Κι εγώ ανήκω σε αυτή την κατηγορία (με αδερφό/-ή φοιτητή) και θέλω την ίδια σχολή, αλλά στην Αθήνα. :hmm:

Πιο πάνω θα βάλω την Κρήτη επειδή έχει ψηλότερη βάση. Και μετά την Κομοτηνή.
Καλά μας αποτελέσματα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pan0s21

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Παιδιά πως τα βλέπετε τα πράγματα με τέτοια θέματα που έβαλλαν θα πέσουν οι βάσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Παιδιά πως τα βλέπετε τα πράγματα με τέτοια θέματα που έβαλλαν θα πέσουν οι βάσεις;

Όχι, θα ανέβουν 4000-5000 μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Όσοι θα βάλουν στις πρώτες τους επιλογές τμήματα του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών (πρώην ΑΣΟΕΕ) ... ας μαζευτούν προσωρινά εδω :
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=83558
!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κόρη Καραβοκύρη

Νεοφερμένος

Η Χιόνι Ericson ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Καλά σ'αυτο το site όλοι είναι πρωτοξάδερφα του Einstain και εννοιείται ότι δν γράφουν κάτω απο 18 ! απα πα πα πα..!
Ντάξει να τα λέμε κιολας, συγχαρητηρια σε όσους στρώσαν τους κωλαράκους τους και γράψαν...αλλα ρε μάγκες...coooool :)
Στο CERN σας πήραν και κανετε έτσι μερικοι ?!
Τες πα , για να πω κ εγώ την γνώμη μου, πιστευω ( και θέλω να ελπιζω, ) πως θα πέσουν οι κωλοβασεις , γτ 2η φορα πανελληνιες δν παλευεται ! αντε καλες βουτιες κ καλο μαυρισμα να εχουμε !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
για την σσασ οικονομικο λετε να πεσουν καθολου οι βασεις ειμαι πρωτη ειδικη κατηγορια ...που λετε να κυμανθουν οι βασεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Και ειπες να ερθεις εδω να το γραψεις να το φερεις στο δικο μας μυαλλο
ποσοι αλλοι ρωτανε για τις βασεις αν θα ανεβουν κατεβουν κ.λ.π.ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα;;;;...
το δικο μου το μνμ στο θυμισε;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Savvina_edw

Νεοφερμένος

Η Savvina_edw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Παιδιά για 5ο πεδιο..λετε να ανέβουν>??Οικονομικα και τετοια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thewnh

Νεοφερμένος

Η thewnh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Παιδιά για 5ο πεδιο..λετε να ανέβουν>??Οικονομικα και τετοια??



ελπίζω όχι! γτ κ εγω 5ο είμαι οικονομικο & διοικηση θέλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
ενδιαφερεται κανεις για μαιευτικη αθηνας ???????
( ως 1η επιλογη )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manos112

Νεοφερμένος

Ο Manos112 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Υπάρχει περίπτωση οι βάσεις να "γυρίσουν" σε αυτές του 2010? αναφέρομαι στις πεσμένες σχολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Υπάρχει περίπτωση οι βάσεις να "γυρίσουν" σε αυτές του 2010? αναφέρομαι στις πεσμένες σχολές.

Στο 1ο πεδίο,μπορεί.
Επίσης για να εχουμε βάσεις σαν του 10 χρειαζεται να ειχαμε και θεματα σαν του 10,οποτε ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Υπάρχει περίπτωση οι βάσεις να "γυρίσουν" σε αυτές του 2010? αναφέρομαι στις πεσμένες σχολές.

Φαέ τη γλωσσα σου!:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top