[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Στο στατιστικό δε μπαίνεις από 5ο πεδίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
εγω πιστευω πως οι σχολες του 1ου πεδιου δεν θα εχουν ανοδο...αλλο αν σχεδον ολοι λενε οτι εγραψαν...στα αποτελεσματα θα φανει αν τελικα ολοι αυτοι οι φωστηρες πραγματι εγραψαν... Η φιλολογια αθηνας υπαρχει περιπτωση να εχει καμια πρωτοφανη ανοδο πολλων μοριων;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
ραδιολογια 3ο λετε να ανεβει????/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
δεν νομιζω να υπαρξει ανοδος!btw για ολα τ μαθηματα υπηρχαν ενδεικτικα ποσοστα επιτυχιας κλπ στο αοθ τιποτα..
2o πεδίο είναι... οχι 5ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
εγω πιστευω πως οι σχολες του 1ου πεδιου δεν θα εχουν ανοδο...αλλο αν σχεδον ολοι λενε οτι εγραψαν...στα αποτελεσματα θα φανει αν τελικα ολοι αυτοι οι φωστηρες πραγματι εγραψαν... Η φιλολογια αθηνας υπαρχει περιπτωση να εχει καμια πρωτοφανη ανοδο πολλων μοριων;;;;

Και εγώ το πιστεύω 45% κάτω από τη βάση στα αρχαία και 46% στη βιολογία γενικής με αβέβαιους βαθμούς σε έκθεση και λογοτεχνία....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Και εγώ το πιστεύω 45% κάτω από τη βάση στα αρχαία και 46% στη βιολογία γενικής με αβέβαιους βαθμούς σε έκθεση και λογοτεχνία....

Εεε μα οταν ακους και την κουτση μαρικα να λεει πως τα θεματα δεν της φανηκαν δυσκολα, εεε τι να πεις μετα... Και λογοτεχνια πιστευω πως θα εχουμε μεγαλα ποσοστα αποτυχιας και ιστορια αλλα καπως μικροτερα... Γιατι στα υποτιθεμενα ευκολα φαινεται ποιος το κατεχει πραγματικα, και ποιος εχει παπαγαλισει 2 σειρες, αλλα δεν μπορει να γραψει 10 σειρες με το μυαλο του..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
ραδιολογια θες και εσυ χρυσα ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γρεναδινη

Νεοφερμένος

Η γρεναδινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
για τμημα κινηματογραφου ΑΠΘ @ Θεσσαλονικη έχει κανείς καμια προβλεψη? Ειναι στο 1ο κ 2ο πεδιο. Ελπιζω οι θεωριτοι να μην ανεβασουν την βαση ειμαι ισα ισα =/

ναι καιρος ηταν! με προβληματιζει αυτο γιατι κ εγω για δασκαλα το πηγαινα αλλα τωρα πραγματικα δεν ξερω. οι δασκαλοι μπορουν να εργαστουν μονο στα σχολεια. τα δημοσια δεν διοριζουν λογω καταστασης..στα ιδιωτικα τραγικα δυσκολο. ιδιαιτερα για δημοτικο ανυπαρκτα! μηπως να το σκεφτω καλυτερα??αλλα μαρεσουν πολυυυυυ...:redface:


Πηγαινε εκει που σ αρεσει!Εγω που δεν πηγα εκει που μ αρεζε (ενω περνουσα) και πηγα σε μια σχολη που εχει καλες επαγγελματικες δυνατοτητες, μετα απο 2 χρονια ξαναδωσα φετος, αλλα τωρα παιζει να μην περασω εκει που αρχικα ηθελα =/
Ποτε δεν ξερεις, μεσα σε 5 χρονια ισως να ναι καλυτερα τα πραγματα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos-7(deos)

Νεοφερμένος

Ο tasos-7(deos) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

thewnh

Νεοφερμένος

Η thewnh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ρε παιδιά με αυτό το 5ο τι θα γίνει? μας ξεχάσανε εντελώς μου φαίνετε!! ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Ρε παιδιά με αυτό το 5ο τι θα γίνει? μας ξεχάσανε εντελώς μου φαίνετε!! ....
θα σου πώ από τα τελευταία που διάβασα : υπολογίζουν πτώσεις στο 5ο πεδίο, λόγω κακής επίδοσης στα μαθηματικά γενικής ..αφού και πολλά παιδιά της θεωρητικής δυσκολεύτηκαν ιδιαίτερα στα φετινά θέματα...άνοδο θα έχουμε σε ορισμένα ΤΕΙ και σε σχολές 1ου επιστημονικού πεδίου όπως Νομική !!! Όλα τα άλλα πτώση, ειδικά τα ΑΕΙ των επαρχιακών πόλεων.Είσαι ΠΟΛΛΗ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧ !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
το εχω πει και το ξαναλεω: μην ακουτε τα μεσα.....οτι να ναι λενε για να πουλανε....ειδικα μην ακουτε πουκαμισα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thewnh

Νεοφερμένος

Η thewnh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
θα σου πώ από τα τελευταία που διάβασα : υπολογίζουν πτώσεις στο 5ο πεδίο, λόγω κακής επίδοσης στα μαθηματικά γενικής ..αφού και πολλά παιδιά της θεωρητικής δυσκολεύτηκαν ιδιαίτερα στα φετινά θέματα...άνοδο θα έχουμε σε ορισμένα ΤΕΙ και σε σχολές 1ου επιστημονικού πεδίου όπως Νομική !!! Όλα τα άλλα πτώση, ειδικά τα ΑΕΙ των επαρχιακών πόλεων.Είσαι ΠΟΛΛΗ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧ !!

όντως πολύ τυχερη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
το εχω πει και το ξαναλεω: μην ακουτε τα μεσα.....οτι να ναι λενε για να πουλανε....ειδικα μην ακουτε πουκαμισα.....
σωστό σε βρίσκω όμως τί παίζει με τον πουκαμισα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katsarida003

Νεοφερμένος

Η katsarida003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
με λίγο πάνω από 18 και Αθήνα θα περνάς ¨:P

μμ...εγω ειμαι λιγο πανω απ 18000. ετσι τουλαχιστον υπολογιζω...οποτε ελπιζω γ πατρα.....ειτε διατροφολογιας.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
μ α κ α ρ ι ν α π ε ρ α σ ο υ μ ε ο ο ο ο ο ο ο ο ο ο ο ο λ ο ιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ορεστης12345

Νεοφερμένος

Ο ορεστης12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
με λίγο πάνω από 18 και Αθήνα θα περνάς ¨:P
δεν πιστευω τιποτα!αλλωστε μπορει να δω κ κανα 17800 εξαρταται η εκθεση.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Παιδιά τη Φαρμακευτική, το Βιολογικό και το Χημικό πώς τα βλέπετε;; Ειδικά στις επαρχίες λέτε να πέσουν πολύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top