[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Στο 1ο πεδίο,μπορεί.
το ευχομαι για την γαλλικη!ποσο θα ηθελα να δω την γαλλικη με 7000 μορια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
με 7000 μορια τα πρωτα εξαμηνα θα σου ειναι μαρτυρικα πιστεψε με...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cham

Νεοφερμένος

Ο cham αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
με 12500 - 13500 υπαρχει ελπιδα να περασω μηχανικων η/υ τηλεπικ & δικτιων ( βολος)


ΥΓ π****@ φυσικη μας εκαψες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
με 7000 μορια τα πρωτα εξαμηνα θα σου ειναι μαρτυρικα πιστεψε με...
ας περασω και ας ειναι.μακαρι να πεσουν οι βασεις.εγω υπολογιζω να βγαλω 13000-13500.αλλα φοβαμαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manos112

Νεοφερμένος

Ο Manos112 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Πάντως σε ΤΕΙ προβλέπω ραγδαίες πτώσεις, σαν αυτές του 10! 2.000-3.000 κάτω...

Cham@ Πόσο ήταν η βάση πέρυσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cham

Νεοφερμένος

Ο cham αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.

John2103

Νεοφερμένος

Ο John2103 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
για σχολή επικοινωνίας και μέσων μαζικής (αθήνα) τι βλέπετε????????? υπολογίζω γύρω στα 18,000 (με ειδικό) και την θέλω ΠΟΛΥ την άτιμη!!!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manos112

Νεοφερμένος

Ο Manos112 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 53 μηνύματα.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.

paokathens

Νεοφερμένος

Η paokathens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
για νηπιαγωγων και παιδαγωγικα τι πιστευετε????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
κατα τη γνωμη μου θα πεσουν 100-300 μορια.. παραπανω δεν νομιζω !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Για Αθηνα-Θεσσαλονικη οντως ειναι πολλα.. Αλλα τα περιφεριακα που εχουν μια ταση για κατω τελευταια ουτε αυτα πιστευω πως θα ξεφυγουν πολυ... Anyway εγω δεν καιγομαι να πεσουν πολυ.. Ετσι κ αλλιως η Αλεξ/πολη ειχε 16959 για τους πολυτεκνους (που ειναι και διπλα μου) και η Θεσσαλονικη 18300 περσυ (δυσκολα ομως πιανω τοσα).. Απλα να μην ανεβoυν τρομερα θελω...

Aλάνι εγώ που υπολογίζω γύρω στα 18500 λες να πιάσω γιάννενα... Θα πέσει κάνα 55 μόρια ή λες να φάω καμία παπάρα???

Παίδες θέλω να ρωτήσω το εξής... Αν έχεις αδερφό που σπουδάζει σε μία πόλη και έχεις κάνει χαρτιά για κοινωνικά κριτήρια γίνεται να πάς αν περάσεις κάπου αλλού στην πόλη που ειναι ο αδερφός σου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.

NIkolas99827

Νεοφερμένος

Ο NIkolas99827 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
αξιωματικων της αστυνομιας που την βλεπετε φετος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
να κανω μια ερωτηση ??? εγω ειμαι απο θεωρητικη και θελω σχολη απο τ 3ο που εχει 13500.στ 3ο υπολογιζω να βγαλω 12900. λετε να περασω ??? απαντηστε μου πλιζζζ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Παιδιά για ΗΜΜΥ στο ΕΜΠ πως το βλέπετε ;;;Είχε 18.917 πέρυσι !Λετε να πέσει στα 18.700 μπάσκετ και το πιάσουμε ;;:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
υπολογίζω κάπου 15.000 στο 3ο πεδίο και 14.2 στο 2ο πεδίο
Ντάξει λέω bye bye στη βιολογία (το όνειρο μου) καθώς και στη Χημεία

το Στατιστικής στο Ο.Π.Α είχε πέρσυ γύρω στα 14.3... όμως λέτε να γίνει καμιά στραβή και να υπάρξει άνοδος εκεί;
επειδή είναι Αθήνα και ίσως λόγω οικονομικής κρίσης έχει περισσότερη ζήτηση;

τι λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

depth.hunter

Νεοφερμένος

Η depth.hunter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
υπολογίζω κάπου 15.000 στο 3ο πεδίο και 14.2 στο 2ο πεδίο
Ντάξει λέω bye bye στη βιολογία (το όνειρο μου) καθώς και στη Χημεία

το Στατιστικής στο Ο.Π.Α είχε πέρσυ γύρω στα 14.3... όμως λέτε να γίνει καμιά στραβή και να υπάρξει άνοδος εκεί;
επειδή είναι Αθήνα και ίσως λόγω οικονομικής κρίσης έχει περισσότερη ζήτηση;

τι λέτε;

δεν νομιζω να υπαρξει ανοδος!btw για ολα τ μαθηματα υπηρχαν ενδεικτικα ποσοστα επιτυχιας κλπ στο αοθ τιποτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Και ανοδο να εχει δεν θα ειναι πανω απο 200 μορια! Αν κ δεν νομιζω να ανεβει καμια σχολη... Εκτος απο τις συνιθισμενες(εμποροπλοιαρχων...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ορεστης12345

Νεοφερμένος

Ο ορεστης12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
οι νομικες γτ να μην ανεβουν ας πουμε>???αφου θεωρητικη τους λυπηθηκαν φετος απο οσο ακουω τουλαχιστον!!!κ σ συνδυασμο οτι ο κοσμος δε πολυδηλωνει παιδαγωγικα.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top