[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

georgiopan

Νεοφερμένος

Ο georgiopan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να δει τις βάσεις για βιολογικό χημικό μαθηματικό γεωλογικό όλα αθήνα; και μαθηματικό Σάμου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
@maria776m
1.ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ - 17500
2.ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - 17390
3.ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑ - 17200
4.ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - 16050
5.ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - 15450
6.ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ - 15550
7.ΕΛΛ. ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - 15450

Σορρυ αν δεν εβαλα καποιο τμημα αλλα δεν εχω καμοια σχεση με το 1ο πεδιο :P
βασικά το όνομά μου είναι maria775m και όχι 6:P:P:P πλάκα κάνω!
Χίλια ευχαριστώ να 'σαι καλά!!!!!!
Άντε όλα να πάνε καλά για όλους μας!!!! μακάρι.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgiopan

Νεοφερμένος

Ο georgiopan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Απαντήστε..please!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Απαντήστε..please!!!
βioλογια αθηνας...18350
χημεια αθηνας...17570
μαθηματικο αθηνας...16950
μαθηματικο σαμου...13750
γεωλογια αθηνας...15640(γεωλογιας και περιββαλοντος ελεγε)
γεωπονικης βιοτεχνολογιας αθηνα..16450
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
καλα ειλικρινα πιστευετε οτι η νομικη θα πεσει 300 μορια?δεν ακουτε τι γινεται γυρω σας?τι θα δηλωσουν δηλαδη οι αριστουχοι της θεωρητικης?λογοθεραπεια τει?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexandros S.

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Μπορείτε να μου πείτε λίγο τις βάσεις των Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Παντείου και Πειραιά και MME γιατί δεν μπορώ να βάλω τα ειδικά μαθήματα από το κινητό; Σας παρακαλώ γιατί είμαι χωριό και δεν Υπάρχει υπολογιστης ούτε για δείγμα!! Θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα... Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
καλα ειλικρινα πιστευετε οτι η νομικη θα πεσει 300 μορια?δεν ακουτε τι γινεται γυρω σας?τι θα δηλωσουν δηλαδη οι αριστουχοι της θεωρητικης?λογοθεραπεια τει?:P
τους αριστουχους που τους βλεπεις μικρε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotis1993Drama

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Παιδια εβγαλα 14200 ...Για αστυφυλακων ενδιαφερομαι... Τι πιστευετε ? Μαλλον ειμαι στο οριο ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ten_ten

Νεοφερμένος

Ο ten_ten αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Παιδια εβγαλα 14200 ...Για αστυφυλακων ενδιαφερομαι... Τι πιστευετε ? Μαλλον ειμαι στο οριο ε?

13800 την δίνει στο EDU οπότε είσαι μέσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

georgiopan

Νεοφερμένος

Ο georgiopan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
βioλογια αθηνας...18350
χημεια αθηνας...17570
μαθηματικο αθηνας...16950
μαθηματικο σαμου...13750
γεωλογια αθηνας...15640(γεωλογιας και περιββαλοντος ελεγε)
γεωπονικης βιοτεχνολογιας αθηνα..16450

ευχαριστώ πολύ!!

Μπορείτε να μου βρείτε και τις βάσεις για αυτές τις σχολές; διατροφή και διαιτολογία χαροκοπείο και λήμνο, τεχνολογία τροφίμων αθήνα, φυσικό αθήνα, παιδαγωγικά αθήνα.

Σόρρυ που ζητάω τόσα πολλά...αλλά δεν μπορώ να τα δω.

Σορρυ για τα greeklish..δεν το ηξερα

εχουν βγει αναμενομενες βασεις για ειδικες κατηγοριες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι οι εκτιμήσεις του κυρίου Κουτρούμπελη είναι υπεραισιόδοξες αντίθετα από αυτό το site οι προβλέψεις του αξιόπιστου μου φάνηκαν πιο λογικές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
μα πιο κατω απο τις βασεις αυτες δεν γινεται να πανε τοσο τρελες φαινονται:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgiopan

Νεοφερμένος

Ο georgiopan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ας μου απαντησει καποιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
καλα ειλικρινα πιστευετε οτι η νομικη θα πεσει 300 μορια?δεν ακουτε τι γινεται γυρω σας?τι θα δηλωσουν δηλαδη οι αριστουχοι της θεωρητικης?λογοθεραπεια τει?:P

Κατ'αρχάς, αν δεν το ξέρεις, η θεωρητική δε βγάζει βαθμούς 19500 και 19600 μόρια.
Αυτό είναι φύσει αδύνατον, άντε σπανίως 2-3 περιπτώσεις.
Η νομική θα πέσει, τουλάχιστον η Κομοτηνή. Με ποσοστό επιτυχίας στην κλίμακα 18-20 στα αρχαία 2,78%, λες να υπάρχουν μεγάλες πιθανότητες να ανέβει και να πάει 19000 μόρια? Οι αριστούχοι της θεωρητικής δεν κυμαίνονται στα ίδια ποσοστά με τους αριστούχους της θετικής και της τεχνολογικής, κυμαίνονται πολύ πιο κάτω στον μέσο όρο τους, για τον πολύ απλό λόγο ότι πρόκειται για γλωσσικά μαθήματα και τα μόρια χάνονται έτσι απλά. Λες φέτος με τα τόσο απαιτητικά θέματα σε αρχαία, βιολογία(πολλοί θεωρητικοί την πάτησαν, μη κοιτάς τα γενικά ποσοστά), ιστορία, έκθεση και λατινικά να βρεθούν τόσοι με τόσο άριστους βαθμούς που να ανεβάσουν τη βάση της νομικής? Προφανώς θα αστειεύεσαι.
Σαφώς οι περισσότεροι αριστούχοι δηλώνουν νομική. Μεγάλο ποσοστό όμως δηλώνει φιλολογία,παιδαγωγικά,αγγλική φιλολογία, ξέρω μέχρι και παράδειγμα κοπέλας με 18200 που δήλωσε τεφαα. Η νομική δε γίνεται να ανέβει. Θα μιλήσω για την πόλη μου καθώς έχω ολοκληρωμένη άποψη. Από τους 150 υποψήφιους στη θεωρητική κανείς δεν έβγαλε 19000+. Νομική κομοτηνής έχουν δηλώσει αρκετά άτομα που την πιάνουν με +100-150 μόρια και κάποια άλλα που υπολείπονται μέχρι και 400 μόρια την περσινή βάση της. Νομική Αθήνας πιάνουν την περσινή βάση 2 άτομα και είμαστε κάποιοι άλλοι στα -15 με 20 μόρια. Αυτό δε σου λέει κάτι? Δε λέω ότι είναι ο κανόνας για όλη την Ελλάδα, αλλά αν μη τι άλλο κάθε χρόνο η πόλη μου βγάζει πολλές νομικές. Αλλά ας μην μακρυγορώ, μόνο και μόνο τα στατιστικά κάνουν λόγο για πτώση, και γιατί δηλαδή να μη δούμε την κομοτηνή στα 17900? Δεν το κατάλαβα. Πρέπει δηλαδή ο άλλος να ακροβατεί στο άριστα για να μπει σε μια σχολή? Εξάλλου και παλαιότερα τόσο είχε, όπως ανέβηκα θα ξανακατέβει. Δε γίνεται οι βάσεις να ανεβαίνουν συνεχώς. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Κατ'αρχάς, αν δεν το ξέρεις, η θεωρητική δε βγάζει βαθμούς 19500 και 19600 μόρια.
Αυτό είναι φύσει αδύνατον, άντε σπανίως 2-3 περιπτώσεις.
Η νομική θα πέσει, τουλάχιστον η Κομοτηνή. Με ποσοστό επιτυχίας στην κλίμακα 18-20 στα αρχαία 2,78%, λες να υπάρχουν μεγάλες πιθανότητες να ανέβει και να πάει 19000 μόρια? Οι αριστούχοι της θεωρητικής δεν κυμαίνονται στα ίδια ποσοστά με τους αριστούχους της θετικής και της τεχνολογικής, κυμαίνονται πολύ πιο κάτω στον μέσο όρο τους, για τον πολύ απλό λόγο ότι πρόκειται για γλωσσικά μαθήματα και τα μόρια χάνονται έτσι απλά. Λες φέτος με τα τόσο απαιτητικά θέματα σε αρχαία, βιολογία(πολλοί θεωρητικοί την πάτησαν, μη κοιτάς τα γενικά ποσοστά), ιστορία, έκθεση και λατινικά να βρεθούν τόσοι με τόσο άριστους βαθμούς που να ανεβάσουν τη βάση της νομικής? Προφανώς θα αστειεύεσαι.
Σαφώς οι περισσότεροι αριστούχοι δηλώνουν νομική. Μεγάλο ποσοστό όμως δηλώνει φιλολογία,παιδαγωγικά,αγγλική φιλολογία, ξέρω μέχρι και παράδειγμα κοπέλας με 18200 που δήλωσε τεφαα. Η νομική δε γίνεται να ανέβει. Θα μιλήσω για την πόλη μου καθώς έχω ολοκληρωμένη άποψη. Από τους 150 υποψήφιους στη θεωρητική κανείς δεν έβγαλε 19000+. Νομική κομοτηνής έχουν δηλώσει αρκετά άτομα που την πιάνουν με +100-150 μόρια και κάποια άλλα που υπολείπονται μέχρι και 400 μόρια την περσινή βάση της. Νομική Αθήνας πιάνουν την περσινή βάση 2 άτομα και είμαστε κάποιοι άλλοι στα -15 με 20 μόρια. Αυτό δε σου λέει κάτι? Δε λέω ότι είναι ο κανόνας για όλη την Ελλάδα, αλλά αν μη τι άλλο κάθε χρόνο η πόλη μου βγάζει πολλές νομικές. Αλλά ας μην μακρυγορώ, μόνο και μόνο τα στατιστικά κάνουν λόγο για πτώση, και γιατί δηλαδή να μη δούμε την κομοτηνή στα 17900? Δεν το κατάλαβα. Πρέπει δηλαδή ο άλλος να ακροβατεί στο άριστα για να μπει σε μια σχολή? Εξάλλου και παλαιότερα τόσο είχε, όπως ανέβηκα θα ξανακατέβει. Δε γίνεται οι βάσεις να ανεβαίνουν συνεχώς. :)

ξεχνας ομως οτι φετος ειναι ιδιαιτερη χρονια διοτι δηλωνονται οι νομικες περισσοτερο απο κσθε αλλη χρονια οποτε αυτο υποδεικνυει ανοδο 50 και 100 μοριων:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Παίδες πολύ αισιόδοξες μου φαίνονται οι εκτιμήσεις του Κουτρουμπέλη.Δύσκολα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the_truth

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the_truth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Παιδια συγγνωμη που θα σας τη σπασω αλλα οι προβλεψεις του κουτρουμπελη ειναι αρκετα υπεραισιοδοξες και καλλιεργουν ελπιδες.
Ειναι ονειρο θερινης νυκτος η τελευταια ιατρικη στα 18550 και οτι η νομικη αθηνας θα πεσει 300 μορια απο τη στιγμη που υπαρχει διαρροη αριστουχων απο τα παιδαγωγικα.Προς τον αξιοπιστο γερνω παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotis1993Drama

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 78 μηνύματα.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Μπορει να μου ακποιος για το μεταφραστικο? ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top