[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
παιδια η νετ ειπε 25 αυγουστου τελικα μεχρι τη δευτερα θα γινει ο τελευταιος ελενχος
"ιδίοις όμασι" ή στο είπε παλι η καθηγήτρια,:hmm: που σε ειχε παρει και σου έλεγε για χθές ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina_patmos

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Πως βλέπετε να κινούνται οι βάσεις για τα τει του 3ου πεδίου? π.χ οπτικό πάτρας, διαιτολογία καρδίτσας η Σητείας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Πάντως ο examsos μόλις απάντησε στην παραπάνω ερώτηση:

308 KTHNIATPIKHΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) 18475 >>> 18.620
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Πως βλέπετε να κινούνται οι βάσεις για τα τει του 3ου πεδίου? π.χ οπτικό πάτρας, διαιτολογία καρδίτσας η Σητείας?

Θα σου πω προσωπική γνώμη.Πιστεύω ότι θα πέσουν κάποιες από αυτές λόγω της κατάργησης της βάσης του 10 και των χαμηλών βαθμολογιών.Κάποιες από αυτές βέβαια όπως φυσικοθεραπείας και διαιτολογίας έχουν μεγάλη ζήτηση γιατί είναι από τις καλές σχολές.Παρόλ'αυτά εγώ διαβάζω σε όλα τα άρθρα για πτώση..Ενδιαφέρεσαι για κάποια από αυτές που ανέφερες να υποθέσω;Καλά αποτελέσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Πάντως ο examsos μόλις απάντησε στην παραπάνω ερώτηση:

308 KTHNIATPIKHΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) 18475 >>> 18.620

Μα το Δία!Σιγά μην πάει και 19.000!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dante38245

Νεοφερμένος

Ο dante38245 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Μηπως εχει κανεις αποψη σχετικα με τη βαση των ημτυ πατρας?Ειμαι ελαχιστα μορια πιο κατω και αγωνιω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evilstts

Νεοφερμένος

Ο evilstts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
4 days to go!!!!!!!!!!!:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy::vroum::vroum::vroum::vroum::vroum::beer::beer::beer::beer::beer::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn:

Μηπως εχει κανεις αποψη σχετικα με τη βαση των ημτυ πατρας?Ειμαι ελαχιστα μορια πιο κατω και αγωνιω.
Αν είσαι ελάχιστα μόρια μην ανησυχείς.... Πόσα μόρια ακριβώς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dante38245

Νεοφερμένος

Ο dante38245 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Αν είσαι ελάχιστα μόρια μην ανησυχείς.... Πόσα μόρια ακριβώς?
3 μορια κατω.Εχω 18649.Τι λες την πιανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Πάντως ο examsos μόλις απάντησε στην παραπάνω ερώτηση:

308 KTHNIATPIKHΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) 18475 >>> 18.620
εισαι πολύ κακός τελικά........ :mpinelik: :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArisKo

Νεοφερμένος

Ο ArisKo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Δηλαδη μικρη ανοδος ειναι τα 50 μορια?:worry::confused:
Καταστραφηκα αν γινει καμια στραβη..60 μορια επανω ειμαι..ΜΟΝΟ!!:worry:

Ηρεμησε! Ουτε οι ιδιοι ξερουν αν οι προβλεψεις που δινουν ειναι ακριβεις. Και μην ξεχνας πως υπαρχει και ο παραγοντας μηχανογραφικο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VagosR21

Νεοφερμένος

Ο VagosR21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
εχω 16593 μορoια και εχω ως πρωτη επιλογη το στατιστικο στην ασοεε που ειχε 16000 περσυ τι λετε το πιανω ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Πιστεύετε ότι μια σχολή μπορεί να ανέβει φέτος πάνω από 200 μόρια?
Ξέρω πως ότι και να λέμε θα μάθουμε σε 5 μέρες σίγουρα,αλλά λέω μήπως έχετε καμιά άποψη πάνω σ'αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Μόλις μου έφεραν τη βραδυνή!Βλακείες λέει κι αυτή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.

Danai!

Νεοφερμένος

Η Danai! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 61 μηνύματα.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Λοιπόν Δανάη άκου τι λέει για ιατρικές να μου πεις αν στέκει:
Οι Ιατρικές Σχολές αποτελούν επιλογή των άριστων μαθητών.Φέτος οι υποψήφιοι της θετικής κατεύθυνσης έγραψαν πολύ καλά στη Βιολογία και τη Χημεία ,τα βασικά μαθήματα του 3ου επιστημονικού πεδίου.Εκτιμάτε λοιπόν ότι οι βάσεις στις Ιατρικές Σχολές της περιφέρειας θα διαμορφωθούν στα περσινά επίπεδα (ίσως να καταγραφεί οριακή μείωση που σε καμία περίπτωση δε θα υπερβεί τα 50 μόρια) ενώ η βάση στην Ιατρική Αθήνας δεν αποκλείεται να ανέβει λίγο και να διαμορφωθεί στα 19.500 μόρια από 19.476 πέρυσι.


Δηλαδή πώς γίνεται να ανέβει η Αθήνα και οι άλλες να πέσουν; :/:
Αθηνά για ποιο πεδίο ενδιαφέρεσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Για το 1ο.Φιλοσοφίας-Παιδαγωγικής Θεσσαλονίκης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danai!

Νεοφερμένος

Η Danai! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Λοιπόν Δανάη άκου τι λέει για ιατρικές να μου πεις αν στέκει:
Οι Ιατρικές Σχολές αποτελούν επιλογή των άριστων μαθητών.Φέτος οι υποψήφιοι της θετικής κατεύθυνσης έγραψαν πολύ καλά στη Βιολογία και τη Χημεία ,τα βασικά μαθήματα του 3ου επιστημονικού πεδίου.Εκτιμάτε λοιπόν ότι οι βάσεις στις Ιατρικές Σχολές της περιφέρειας θα διαμορφωθούν στα περσινά επίπεδα (ίσως να καταγραφεί οριακή μείωση που σε καμία περίπτωση δε θα υπερβεί τα 50 μόρια) ενώ η βάση στην Ιατρική Αθήνας δεν αποκλείεται να ανέβει λίγο και να διαμορφωθεί στα 19.500 μόρια από 19.476 πέρυσι.


Δηλαδή πώς γίνεται να ανέβει η Αθήνα και οι άλλες να πέσουν; :/:
Αθηνά για ποιο πεδίο ενδιαφέρεσαι;

Ίσως επειδή λόγω της κρίσης πολλά παιδιά δε θέλουν να απομακρυνθούν απ' το σπίτι τους. Δεν ξέρω πάντως πολύ μου αρέσει αυτή η πρόβλεψη :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

y33p33

Νεοφερμένος

Η y33p33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Ανακοίνωση βάσεων Την ερχόμενη Τετάρτη ή Πέμπτη θα ανακοινωθούν οι βάσεις εισαγωγής για τα τμήματα της ανώτατης εκπαίδευσης, σύμφωνα με τις τελευταίες πληροφορίες από το υπ. Παιδείας. Παρά την καθυστέρηση που παρατηρήθηκε με τη διόρθωση των γραπτών λόγω της απεργίας των βαθμολογητών, το υπουργείο υπολογίζει ότι θα είναι έτοιμο να τις γνωστοποιήσει την ερχόμενη εβδομάδα.
Απο Πεμπτη-Παρασκευη που ειπαν στην αρχη τωρα λενε Τεταρτη-Πεμπτη

https://www.ethnos.gr/article.asp?catid=11424&subid=2&pubid=25828949#
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top