[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Βέβαια, κοιτώντας λίγο πιο πάνω σε συζήτηση τεσσάρων ημερών πρίν κάποιος έχει ρωτήσει αυτό:
Γεια examsos. Η Λογιστική και Χρηματοοικονομική Ο.Π.Α που θα κυμανθεί? Πες μου please γιατί ο φίλος μου θέλει εκεί και έχει σκάσει… Είναι 100 μόρια κάτω….

και ο examsos απάντησε:

347 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ 18536 >> 18.380

παρότι είναι σχολή στην Αθήνα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ πολλοι ΑΡΙΣΤΟΥΧΟΙ για να την κρατήσουν ψηλά
και δεν νομίζω να την δήλωσαν όσοι δεν περνάνε ΙΑΤΡΙΚΕΣ ή ΔΑΣΚΑΛΟΙ (άλλο ΠΕΔΙΟ)

ΑΡΑ ΣΤΕΦΑΝΕ Ο ΦΙΛΟΣ ΠΕΡΑΣΕ 90%

Συμπέρασμα, σύμφωνα με τον examsos το παιδί που έχει 18436 μόρια έχει 90% πιθανότητα να περάσει ΛΟΧΡΗ και εγώ με 18630 έχω μόλις 78% πιθανότητα να περάσω.

ΥΓ: Τα λέω έτσι τώρα και γίνομαι κακός, προφανώς το παλικάρι έτσι που το έχουμε ζαλίσει δεν θυμάται τι έχει πεί πρίν και τί μετά, απλά το βάζω γιατί έχει πλακίτσα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Συνεπως κου κου ρου κου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xdf21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xdf21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Xαρήκατε ή στεναχωρηθήκατε, αλλά σίγουρα δεν είδατε αυτό: examsos says: March 26th, 2010 at 6:42 pm

  1. προβλεψεις βασεων 2010
    ρε παιδιά ακόμα ΔΕΝ γράψατε ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ
    ΑΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ή δύσκολα
    και ζητάτε ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥ 2010 ???
    ΕΛΕΟΣ - ΤΟ 2009 ΚΑΝΑΜΕ ΜΙΑ ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΚΑΙ
    ΠΕΣΑΜΕ ΜΕΣΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΒΑΣΗ ΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΣΧΟΛΗ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΜΑΣΤΕΡ ΜΑΣ
    ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΣΧΟΛΕΣ Η ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ
    ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΕΨΗ……. ΜΗΝ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ
    ΠΟΣΟ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΒΑΣΗ ΤΗΣ ΤΑΔΕ ΣΧΟΛΗΣ
    Είναι το 241ο σχόλιο απ' τη σελίδα που κοιτάτε για τις α-πιθανές βάσεις. Και μόνοι τους το λένε, μούφα οι προβλέψεις τους. Μην σκάτε.
Ρε παιδια δεν ξερω αν οι συγκεκριμενοι πεσουν μεσα ή οχι, αυτο που ξερω ομως ειναι οτι μερικοι απο εσας βιαζεστε να βγαλετε συμπερασματα και δεν διαβαζετε αυτο που σας γραφουν!

Λεει ξεκαθαρα οτι αυτες οι (λαθος) προβλεψεις που κανανε, ηταν το 2009 πριν καν μπουν τα θεματα των εξετασεων!
Για αυτο λεει οτι δεν θα ξανακανουν προβλεψεις -πριν καν πεσουν τα θεματα των πανελληνιων.-
Λογικο ειναι αφου πριν ολοκληρωθουν οι εξετασεις δεν μπορει κανεις να μιλαει για ανοδο ή πτωση των βασεων.

Τωρα ομως οι προβλεψεις αυτες ειναι λιγες μερες πριν ανακοινωθουν επισημα οι βασεις...
Διαβαζετε λιγο πρωτα τι σας γραφει ο αλλος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Θα μπορούσες να ρωτήσεις και για ΟΔΕ παπει άμα μάθεις νωρίτερα?:):):):)
Μακάρι να μπορούσα αλλά ένας φίλος μου θα μάθει μου είπε μόνο για νομική και για μία του πολυτεχνείου:/:. Αλλά έφτασαν οι μέρες μην ανησυχείς!;):):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maletianoi

Νεοφερμένος

Ο maletianoi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Παιδιά ενδιαφέρεται κανείς από εδώ για νομική; Γιατί ΙΣΩΣ ένα πουλάκι να μου πει της βάσεις λίγο νωρίτερα...:whistle::angelnot::panwkatw:

Εγώ φιλε μου ενδιαφερομαι θα πλήρωμα για να μάθω για αθηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
καλο θα ηταν να μην εκτιθονται οσοι εχουν τα μεσα γιατι ειναι αδικο για καποιους αλλους εδω !και τα υπολοιπα παιδια την ιδια αγωνια εχουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maletianoi

Νεοφερμένος

Ο maletianoi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
εντάξει το παιδί προσφέρθηκε για 2 σχολές αν μπορεί κάποιος να βοηθηθεί γιατί οχι?

Georgekod κανε το καλό και βγαλε μια οικογένεια εστω από το αγχος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
δεν το ειπα με κακια απλα δεν ειναι σωστο για τους υπολοιπους υποψηφιους που δεν ενδιαφερονται για νομικη οπως εσυ..βαλε τη θεση σου στα υπολοιπα παιδια .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maletianoi

Νεοφερμένος

Ο maletianoi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Η οικογένεια μου έχει περάσει αρκετά ώστε να αγωνίζομαι για μια θέση στη νομική οπότε δικαιούμαι να ξέρω.παρακαλώ τον George kod να με ενημερώσει αν έχει τη διάθεση ευχαριστω έστω και με pm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evilstts

Νεοφερμένος

Ο evilstts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ιατρικές κανείς μπορεί να μου πει λίγο νωρίτερεα τις βάσεις? ένα πουλάκι ας πούμε ή να πάρω το μπουλάκι?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
iatrikes kaneis mporei na mou pei ligo nwritera tis baseis? ena poulaki as poume h na parw to mpoulaki????
Εγω αν μαθω κατι,αποφασισα να πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Η οικογένεια μου έχει περάσει αρκετά ώστε να αγωνίζομαι για μια θέση στη νομική οπότε δικαιούμαι να ξέρω.παρακαλώ τον George kod να με ενημερώσει αν έχει τη διάθεση ευχαριστω έστω και με pm

ας μην αναλυσουμαι τι εχει περασει ο καθενας εδω μιλαμε για μια αρχη ,για το οτι ακομα και τωρα λειτουργει το μεσο..του γνωστου ..του ξαδερφου..του θειου Ολοι ειναι υποψηφιοι και ειναι αδικο αυτο λεμε δεν ειπαμε τι περνα ο καθενας και εγω ειμαι ορφανος απο μικροσ και παιδευομαι μονος μου αλλα αυτο δεν με κανει να δικαιουμε νωριτερα να μαθω αποτελεσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Βρε παιδιά,μην παραλογίζεστε..Όλοι έχουμε περάσει δύσκολα..Ας υπάρχει λίγη αξιοκρατία...Δεν μπορείτε να μας λέτε για "μέσα" και να το θεωρείτε και λογικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_m

Νεοφερμένος

Ο chris_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Τι πειραζει δηλαδη αν καποιος μαθει για καποια σχολη να το πει και εδω; Ετσι κι αλλιως αυτοι που εχουν μεσο θα το μαθουν, γιατι να ειναι μονο αυτοί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Βρε παιδιά,μην παραλογίζεστε..Όλοι έχουμε περάσει δύσκολα..Ας υπάρχει λίγη αξιοκρατία...Δεν μπορείτε να μας λέτε για "μέσα" και να το θεωρείτε και λογικό...
Ας ειμαστε ρεαλιστες.Η αξιοκρατια εχει χαθει εδω και αιωνες.Το οτι καποιοι ισως μαθουν κατι πιο πριν,δεν ειναι ντροπη για αυτους.Ειναι λογικο.Ετσι ειναι η κοινωνια στην οποια ζουμε.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Δεν μπορώ να βρώ τον λόγο όμως το υπουργείο να έχει έτοιμα τα αποτελέσματα και να μην τα δώσει στην δημοσιότητα διακινδυνεύοντας το να διαρρεύσουν ανα πάσα στιγμή σε κανά site και να ρεζιλευτούν. Φανταζόμουν ότι αν ήταν έτοιμα θα τα έβγαζαν βιαστικά για να μην κινδυνέυσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melody92

Νεοφερμένος

Η melody92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Η οικογένεια μου έχει περάσει αρκετά ώστε να αγωνίζομαι για μια θέση στη νομική οπότε δικαιούμαι να ξέρω.παρακαλώ τον George kod να με ενημερώσει αν έχει τη διάθεση ευχαριστω έστω και με pm

Δεν μπορώ να καταλάβω τη λογική σου...ΌΛΕΣ οι οικογένειες των παιδιών που δίνουν έχουν περάσει πόλλα έχουν κάνει θυσίες ώστε τα παιδιά τους να πετύχουν το καλύτερο δύνατο γι αυτό δεν είσαι ο μόνος λοιπόν.Μ αυτή τη λογική όλοι δικαιούμαστε να γνωρίζουμε νωρίτερα τα αποτελέσματα.Μην ξεχνάς ακόμα και παιδιά που αποφάσισαν να ξαναδώσουν και πολλά απ αυτά δουλεύουν για να πληρώνουν τα μαθήματα και επιπλέον διαβάζουν κιόλας.Αυτά τα παιδιά δηλαδή τι δικαιούνται?Σκέψου το λίγο....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Εγώ διαφωνώ..Προτιμώ να τα μάθω παράλληλα με τους άλλους..Η αξιοκρατία δεν είμαι τόσο σίγουρη ότι έχει χαθεί αλλά απλά υποβαθμίζεται με κάτι τέτοιες κινήσεις..Παρόλ'αυτά δεν πρόκειται εγώ να αλλάξω το συνήθειο των Ελλήνων να πορεύονται με "μέσα"..Μακάρι να χρησιμοποιούσαμε τα "μέσα" μόνο στις βάσεις.. ;) Δε νομίζω να κάνει τη διαφορά το αν τα μάθετε μία μέρα νωρίτερα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Παιδια το τι δικαιουται ο καθενας ειναι αλλο θεμα.Ας μην κλαιγομαστε.Ολοι το ιδιο ανησυχουμε.Νταξει παιδια οπως νομιζετε.Παω πασο.Αφου δεν θελετε και βλεπω να πεφτουν και αρνητικες,ο καθενας ας κοιταξει την παρτη του!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Ρε παιδια δεν ξερω αν οι συγκεκριμενοι πεσουν μεσα ή οχι, αυτο που ξερω ομως ειναι οτι μερικοι απο εσας βιαζεστε να βγαλετε συμπερασματα και δεν διαβαζετε αυτο που σας γραφουν!

Λεει ξεκαθαρα οτι αυτες οι (λαθος) προβλεψεις που κανανε, ηταν το 2009 πριν καν μπουν τα θεματα των εξετασεων!
Για αυτο λεει οτι δεν θα ξανακανουν προβλεψεις -πριν καν πεσουν τα θεματα των πανελληνιων.-
Λογικο ειναι αφου πριν ολοκληρωθουν οι εξετασεις δεν μπορει κανεις να μιλαει για ανοδο ή πτωση των βασεων.

Τωρα ομως οι προβλεψεις αυτες ειναι λιγες μερες πριν ανακοινωθουν επισημα οι βασεις...
Διαβαζετε λιγο πρωτα τι σας γραφει ο αλλος...

Ο καθείς όπως το αντιλαμβάνεται αγαπητέ. :)

athene πόσο έβγαλες αν επιτρέπεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top