Εισαγωγή στο Πανεπιστήμιο με το 5% (άτομα με σοβαρές παθήσεις)

Natasaki

Νεοφερμένος

Η Natasaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα παιδιά εκπέμπω sos!έκανα το μηχανογραφικό 5%ειδικών παθήσεων κ έκανα λάθος στη συμπλήρωση κ πάτησα οριστική υποβολή!!!!πειτε μου ότι μπορώ να το σώσω....
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,487 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά εκπέμπω sos!έκανα το μηχανογραφικό 5%ειδικών παθήσεων κ έκανα λάθος στη συμπλήρωση κ πάτησα οριστική υποβολή!!!!πειτε μου ότι μπορώ να το σώσω....
Φαινεται οτι δεν υπαρχει ( δεν αναφερεται καπου) τροπος ανακλησης του οριστικοποιημενου μηχανογραφικου 5%.
Καλεσε τους ισως αυτοι μπορουν μιας και ειναι νωρις ακομα.

"Τηλέφωνα επικοινωνίας για ερωτήσεις σχετικά με την ηλεκτρονική συμπλήρωση 210-3442693, 210-3442688, 210-3442099 κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες (09:00π.μ. – 13.00μ.μ.)."
 
Τελευταία επεξεργασία:

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,841 μηνύματα.

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,841 μηνύματα.
Κι εγώ για τον ίδιο ακριβώς λόγο έκανα την προετοιμασία κ έδωσα
το καλυτερο εκανες! Καλη επιτυχια ευχομαι να περασεις χημικο εκπα που θες.
Χημικοι Φαρμοκοποιοι ειμαστε γειτονες στην σχολη, εμεις κανουμε και καποια μαθηματα στο χημικο. Ελπίζω να τα καταφέρεις.
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
το καλυτερο εκανες! Καλη επιτυχια ευχομαι να περασεις χημικο εκπα που θες.
Χημικοι Φαρμοκοποιοι ειμαστε γειτονες στην σχολη, εμεις κανουμε και καποια μαθηματα στο χημικο. Ελπίζω να τα καταφέρεις.
Ευχαριστώ παρα πολύ!!!! 2η επιλογή έβαλα φαρμακευτική❤️
 

Τρογκμπα

Νεοφερμένος

Ο Τρογκμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Διδακτορικός. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Υπάρχουν άτομα τα οποία θα μπουν στην σχολή με το 5%με της παθήσεις και ποιες σχολες βάλανε και τι βαθμό έχουν
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Υπάρχουν άτομα τα οποία θα μπουν στην σχολή με το 5%με της παθήσεις και ποιες σχολες βάλανε και τι βαθμό έχουν
Εγώ έχω 20 στο απολυτήριο και έβαλα 15 σχολές. Γενικά εσυ να λειτουργείς με το σκεπτικό ότι όλες τις σχολές τις δηλώνει κάποιος γιατί εγώ είμαι 1 από τα 1.500-1.600 άτομα που χρησιμοποιούν το 5%. Όσο μεγαλύτερο βαθμό απολυτηρίου έχεις τόσο πιο πιθανό είναι να μπεις στις πρώτες επιλογές σου
 

Stif6

Νεοφερμένος

Ο Stif6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Υπάρχουν άτομα τα οποία θα μπουν στην σχολή με το 5%με της παθήσεις και ποιες σχολες βάλανε και τι βαθμό έχουν
εγω 19 και κατι εχω απολυτηριο και η πρωτη σχολη που δηλωσα ειναι Γεωπονια ΑΠΘ. Συνολικα εβαλα 20 αλλα ειμαι σχεδον σιγουρος οτι περναω στην πρωτη μου επιλογη (τουλαχιστον τα προηγουμενα χρονια περνουσα ανετα)
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αποτελέσματα εισαγωγής και διαδικασία εγγραφών στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση των υποψηφίων με σοβαρές παθήσεις

 

Τρογκμπα

Νεοφερμένος

Ο Τρογκμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Διδακτορικός. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Έχουμε κάνα ιατρό εδώ πέρα που να πέρασε ιατρική με το 5%
 

ager

Νεοφερμένος

Η ager αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Πως γίνεται να έχουν όλα τα παιδιά 20 απολυτήριο για την Ιατρική με το 5%?Τι πρέπει να κανω?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,487 μηνύματα.
Πως γίνεται να έχουν όλα τα παιδιά 20 απολυτήριο για την Ιατρική με το 5%?Τι πρέπει να κανω?
δυσκολο
παλιοτερα ελεγες τους καθηγητες και το κανονιζαν
τωρα με την τραπεζα θεματων χλωμο,,,αλλα αυτο ισχυει για ολους
του μιλας παλι για τα προφορικά και αυτα τα μαθηματα που δεν εξεταζονται γραπτα
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,841 μηνύματα.
Πως γίνεται να έχουν όλα τα παιδιά 20 απολυτήριο για την Ιατρική με το 5%?Τι πρέπει να κανω?
Θα σου απαντήσω ως παιδί με απολυτήριο 20 για το 5%
Εγώ δυστυχώς δεν είχα το support όλων των καθηγητών. Όμως από μικρή ήμουν διαβαστερη, οπότε εκανα το πιο απλό. Διάβασα. Και εσύ αν έχεις στόχο, θα διαβάσεις.
 

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Το τι βρωμα εχει παιξει σε αυτο το "5%" δεν λεγεται...
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,841 μηνύματα.
Το τι βρωμα εχει παιξει σε αυτο το "5%" δεν λεγεται...
Σε αυτούς που λαδωναν παλιά γιατρούς σε νοσοκομεία, ντροπή τους, πραγματικα.
Όμως όσοι το έχουμε πάρει νόμιμα, και δίκαια, γιατί δεν διαλέξαμε εμείς να γεννηθουμε με τέτοιες παθήσεις, δεν μπορώ να πω τίποτα.
 

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Σε αυτούς που λαδωναν παλιά γιατρούς σε νοσοκομεία, ντροπή τους, πραγματικα.
Όμως όσοι το έχουμε πάρει νόμιμα, και δίκαια, γιατί δεν διαλέξαμε εμείς να γεννηθουμε με τέτοιες παθήσεις, δεν μπορώ να πω τίποτα.
Καλά εννοείται ότι είναι θετικό μέτρο, δεν χωράει συζήτηση, οι παθήσεις που αφορά είναι όντως χοντρά ζητήματα.

Αναφερόμουν αποκλειστικά στα μικρά παραθυράκια που άφηνε, όπως και κάθε ειδική κατηγορία βέβαια, με αποτέλεσμα να μπουν αρκετοί ανά τα χρόνια από το παράθυρο - έχω και συγκεκριμένα άτομα στο μυαλό, γι'αυτό :P
Και το χειρότερο, ότι για να βολευτούν αυτοί άφηναν απέξω κάποιον που είχε πραγματικό πρόβλημα.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,841 μηνύματα.
Καλά εννοείται ότι είναι θετικό μέτρο, δεν χωράει συζήτηση, οι παθήσεις που αφορά είναι όντως χοντρά ζητήματα.

Αναφερόμουν αποκλειστικά στα μικρά παραθυράκια που άφηνε, όπως και κάθε ειδική κατηγορία βέβαια, με αποτέλεσμα να μπουν αρκετοί ανά τα χρόνια από το παράθυρο - έχω και συγκεκριμένα άτομα στο μυαλό, γι'αυτό :P
Και το χειρότερο, ότι για να βολευτούν αυτοί άφηναν απέξω κάποιον που είχε πραγματικό πρόβλημα.
Καλά αυτό εννοείται. Κρίμα για όσους όντως έχουν θέματα. Κάτι παιδιά νοσηλευτών/ γιατρών κάνουν κάτι τέτοιες βρωμιες... Εχω και εγώ άτομο στο μυαλό μου από την περιοχή όπως λες και εσύ δυστυχώς, αυτά δεν μπορείς να τα αποκλείσεις. Πχ αν βγει ο διευθυντής τομέα νοσοκομείου κανείς δεν θα τολμήσει να του βγάλει γλωσσα....
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top