Εισαγωγή στο Πανεπιστήμιο με το 5% (άτομα με σοβαρές παθήσεις)

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Σε αυτούς που λαδωναν παλιά γιατρούς σε νοσοκομεία, ντροπή τους, πραγματικα.
Όμως όσοι το έχουμε πάρει νόμιμα, και δίκαια, γιατί δεν διαλέξαμε εμείς να γεννηθουμε με τέτοιες παθήσεις, δεν μπορώ να πω τίποτα.
Αηδιαστικο πραγματικά..Όταν είχα πάει να περάσω ΚΕΠΑ, το τι ακουσαν τα αυτιά μου, δεν περιγράφεται. Σιχάθηκα τόσο πολύ την διαδικασία αυτή που είπα απλά γαμησε μας και έδωσα με 10% instead. Μελος της σαπίλας αυτής, δε θα γίνω. (Χωρίς να θέλω να θίξω οσους δικαίως πέρασαν από ΚΕΠΑ)
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,914 μηνύματα.
Αηδιαστικο πραγματικά..Όταν είχα πάει να περάσω ΚΕΠΑ, το τι ακουσαν τα αυτιά μου, δεν περιγράφεται. Σιχάθηκα τόσο πολύ την διαδικασία αυτή που είπα απλά γαμησε μας και έδωσα με 10% instead. Μελος της σαπίλας αυτής, δε θα γίνω. (Χωρίς να θέλω να θίξω οσους δικαίως πέρασαν από ΚΕΠΑ)
αλλοι απο εκει στα ΚΕΠΑ...
Να ξερεις της αττικης ειναι συνηθως πολυ αυστηροι και συχνα αδικουν κοσμο που οντως εχει προβλημα (ε για να μην δωσουν την συνταξη, κλασσικες κακιες). Αν ειχες οντως αναπηρια που ηθελε πιστοποιητικο, φιλε μου επρεπε να το παρεις. Επειδη καποιοι κανουν το συστημα αηδια, τι δουλεια εχει με εσενα που οντως ειχες θεμα; με την ιδια λογικη τοτε δεν θα πρεπει να κανουμε τπτ στην ζωη γιατι ολα εχουν απο πισω μια σιχαμενη, σαπισμενη βιομηχανια (ακομη και τα κινητα/λαπτοπ που γραφουμε εδω μεσα)

Ντροπη σε ολους που κανουν βρωμιες εις βαρος των αληθηνα αρρωστων.
Και στις σχολες οι πλειοψηφια των καθηγητων ειναι σαπισμενοι ανθρωποι, που αν τους ζητησεις βοηθεια για κατι που δεν μπορεις να κανεις λογω του θεματος σου, θα γελασουν στην μαπα σου, ειναι αποκαρδιωτικο. Καμια σχεση με πανεπιστημια του εξωτερικου.
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Αν ειχες οντως αναπηρια που ηθελε πιστοποιητικο, φιλε μου επρεπε να το παρεις. Επειδη καποιοι κανουν το συστημα αηδια, τι δουλεια εχει με εσενα που οντως ειχες θεμα; με την ιδια λογικη τοτε δεν θα πρεπει να κανουμε τπτ στην ζωη γιατι ολα εχουν απο πισω μια σιχαμενη, σαπισμενη βιομηχανια (ακομη και τα κινητα/λαπτοπ που γραφουμε εδω
Ειναι λίγο πιο συνθέτη η κατάσταση και για προφανείς λόγους δεν θα ήθελα να μπω σε λεπτομέρειες. Θα πω μόνο ότι αδικήθηκα και το έδειξε μετεπειτα η ιστορία. Μπορουσα να κάνω ένσταση, αλλά δεν το έκανα και να πω την αλήθεια δεν το μετανιώνω. Δεν θα ήμουν οκ με τον εαυτό μου στη συνείδηση μου. Τελος πάντων, ευχομαι στα παιδιά που πραγματικά δικαιούνται πιστοποιητικό, να το λάβουν και να λάμψουν.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,914 μηνύματα.
Ειναι λίγο πιο συνθέτη η κατάσταση και για προφανείς λόγους δεν θα ήθελα να μπω σε λεπτομέρειες. Θα πω μόνο ότι αδικήθηκα και το έδειξε μετεπειτα η ιστορία. Μπορουσα να κάνω ένσταση, αλλά δεν το έκανα και να πω την αλήθεια δεν το μετανιώνω. Δεν θα ήμουν οκ με τον εαυτό μου στη συνείδηση μου. Τελος πάντων, ευχομαι στα παιδιά που πραγματικά δικαιούνται πιστοποιητικό, να το λάβουν και να λάμψουν.
Κλασσική περίπτωση σιχαμενων ΚΕΠΑ. Ευτυχώς προσωπικα η πάθηση μου δεν χρειάστηκε να περάσω επιτροπή, παρά μόνο τον φάκελο από το δημόσιο νοσοκομείο που με παρακολουθούσε αλλά όντως έχω ακούσει θρίλερ καταστάσεις με τα ΚΕΠΑ.

Καλύτερα που δεν το συνέχισες είναι ΚΑΚΟΙ
 

ager

Νεοφερμένος

Η ager αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
δυσκολο
παλιοτερα ελεγες τους καθηγητες και το κανονιζαν
τωρα με την τραπεζα θεματων χλωμο,,,αλλα αυτο ισχυει για ολους
του μιλας παλι για τα προφορικά και αυτα τα μαθηματα που δεν εξεταζονται γραπτα

Θα σου απαντήσω ως παιδί με απολυτήριο 20 για το 5%
Εγώ δυστυχώς δεν είχα το support όλων των καθηγητών. Όμως από μικρή ήμουν διαβαστερη, οπότε εκανα το πιο απλό. Διάβασα. Και εσύ αν έχεις στόχο, θα διαβάσεις.
Θα μιλήσουμε σε όλους ....εγώ στη θέση τους σε τέτοια περίπτωση δεν θα αρνιόμουνα .'Άλλωστε δεν παίρνουμε τη θέση κανενός και είμαστε αγωνιστές από όταν γεννηθήκαμε, έχουμε μάθει να δίνουμε μάχες δεν είμαστε δήθεν. Επίσης δεν παρακαλώ να μου κάνουν το 12 20 ,αλλά το 19 να γίνει 20
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top