Ειδικά μαθήματα 2009: Αποτελέσματα

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Filomathhs

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eutuxia

Νεοφερμένος

Η Ευτυχία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
BΒγήκαν.το δικό μου τουλάχιστον.και δεν έγραψα καλά:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Οντως βγήκαν! Ελπίζω να φέρουν σε όλους χαμόγελα :)! Καλό καλοκαίρι παιδιά:D!!! (σ'αυτούς που δίναμε ειδικά πάει αυτό).

(Υ.Γ: Έγραψα 18,6 Αρμονία, 19 Ακουστικά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
η αδερφη μου Ελευθερο 15,7 γραμμικο 16,5
με 19.000 μορια στις κανονικες συγκεντρωνει 22200.
Πω,δε θελω να πιασει Αθηνα να την εχω στα ποδια μου.... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Έγραψα 18,5 Αγγλικά και 19,5 Ισπανικά! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irini18

Νεοφερμένος

Η irini18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Paganini666, πόσο νομίζεις θα ανέβει η αρχ. Αθήνας?Πιάνω 22397,δεν θα ήθελα να παω Θεσσαλονίκη.τι ελπίδες λες να έχω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leniw!!

Νεοφερμένος

Η leniw!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
eliaki εγω δεν πηγα να το δωσω γιατι δεν με ενδιεφερε η γερμανικη φιλολογια!!!οποιος θελει να ακολουθησει αυτους τους κλαδους ΠΡΕΠΕΙ να τα δωσει ως ειδικα μαθηματα!!!!!καλη επιτυχια παντως σε ολους μασ!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koutalideos

Νεοφερμένος

Ο koutalideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
ρε παιδια που τα ειδατε?δωστε μου link....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leniw!!

Νεοφερμένος

Η leniw!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ρε παιδια που τα ειδατε?δωστε μου link....

ΜΠΑΙΝΕΙΣ στο www.ypepth.gr πασ εκει που λεει τριτοβαθμια εκπαιδευσση για το λυκειο και θα τα βρεις!!!!!καλη σου επιτυχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Paganini666, πόσο νομίζεις θα ανέβει η αρχ. Αθήνας?Πιάνω 22397,δεν θα ήθελα να παω Θεσσαλονίκη.τι ελπίδες λες να έχω?
η αδερφη μου εχει 22223 αρα την τρως! :P
Δεν εχω ιδεα...
-----------------------------------------
Οντως βγήκαν! Ελπίζω να φέρουν σε όλους χαμόγελα :)! Καλό καλοκαίρι παιδιά:D!!! (σ'αυτούς που δίναμε ειδικά πάει αυτό).

(Υ.Γ: Έγραψα 18,6 Αρμονία, 19 Ακουστικά)
Μπραβο ρε πολυ καλα εγραψες!
Ηταν και γω να ερθω για μουσικη αλλα αποφασισα πως δε με ενδιαφερει η μουσικη εκπαιδευση στην Ελλάδα. Πιο πολλα εχω εγω να προσφερω στα ελληνικα μουσικα πανεπιστημια παρα αυτα σε μενα... Εσυ που θες να περασεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitakos

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλημέρα κ από μένα συμμαθητές και συμμαθήτριες!! Βγήκαν τα αποτελέσματα ε... Εγώ ήθελα για γερμανική φιλολογία και έγραψα 15,400 μόρια στις πανελλαδικές, αλλά στο ειδικό μάθημα 9,5.. ξέρει κανείς αν υπάρχει περίπτωση να περάσω στη γερμανική φιλολογία;
Ευχαριστώ, Γιώργος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliaki

Νεοφερμένος

Η Έλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
γιωργο μετα λυπης μου (ειλικρινα) σου λεω οτι δεν περνας γερμανικη φιλολογια αφου δεν επιασες τη βαση (10) στο ειδικο μαθημα, οπως κι εγω αλλωστε που εγραψα 8,2.
στα αγγλικα τα πηγα καλα, 18,1, αλλα και παλι ειμαι πιο κατω απο την περσινη βαση της αγγλικης αφου βγαζω 19234 μορια:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitakos

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μάλιστα...ευχαριστώ πάντως.. Τα μόρια για τα Αγγλικά πως βγαίνουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oli@photographer

Νεοφερμένος

Η oli@photographer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
εγραψα 11,3 ελευθερο σχεδιο και 18,4 γραμμικο!!!!γαμωτο για βλακεια το χασα το γραμμικο...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Celice

Νεοφερμένος

Η Celice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Εγω εγραψα 19.7 Αγγλικα και ειμαι στα 22.000...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Foux

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η (: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
22.200 και έγραψα ένα ολίγον ταπεινωτικό 18,3 :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koutalideos

Νεοφερμένος

Ο koutalideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
ρε παιδια...τα θεματα μου φανηκαν τοσο ευκολα στα αγγλικα και εγραψα πολυ καλα σε ολαα...δεν με δυσκολεψε τιποτα..μετα τσεκαρα και τισ λυσεις και τα ειχα πιασει ολα εκτος απο την εκθεση που ειναι υποκειμενικη...ξαφνικα ειδα 14.2 και εμεινα αφωνος,δεν ξερω τι μπορει να εγινε.Δεν μπορω να κανω κατι για αναβαθμολογηση ή για κατι τετοιο?περναω την σχολη που θελω για 240 μορια και φοβαμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios09

Νεοφερμένος

Ο stelios09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ρε παιδια πειτε μου λιγο γιατι καιγομαι. εγραψα 14,1 αγγλικα. αυτο σημαινει οτι εχω επιπλεον 1410 μορια,σωστα; και αυτο προστιθεται στα υπολοιπα μορια μου,και ισχυει για σχολες που θελουν αγγλικα; και ποτε παιρνω μια γραπτη βεβαιωση για το βαθμο μου στα αγγλικα; πρεπει να παω στο σχολειο; ποτς γενεν ολα αυτα;
-----------------------------------------
ρε παιδια...τα θεματα μου φανηκαν τοσο ευκολα στα αγγλικα και εγραψα πολυ καλα σε ολαα...δεν με δυσκολεψε τιποτα..μετα τσεκαρα και τισ λυσεις και τα ειχα πιασει ολα εκτος απο την εκθεση που ειναι υποκειμενικη...ξαφνικα ειδα 14.2 και εμεινα αφωνος,δεν ξερω τι μπορει να εγινε.Δεν μπορω να κανω κατι για αναβαθμολογηση ή για κατι τετοιο?περναω την σχολη που θελω για 240 μορια και φοβαμαι...

φιλε εχω παθει ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο. ειμαι 200 μορια πανω απο τα ναυτιλιακα. και εγω νομιζα στα αγγλικα οτι ειχα γραψει κανα 17-18 και ειδα 14,1 και σκαλωσα! πλακα πλακα υπαρχει καμια προβλεψη για ναυτιλιακα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efim18

Νεοφερμένος

Η efim18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
πολλα παιδια δωσαμε ειδικα μαθηματα με στοχο μερικα επιπλεον μορια..
εγω συγκεκριμμενα εδωσα αγγλικα κ πιστευω οτι τ πηγα καλα...:no1:
εσεις πως τα πηγατε;;

και εδω παιρνει θεση η απορια που εχω...

-ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα;;;;;;;;δηλαδη,ποτε θα ξερω αν εχω την δυνατοτητα να μπω στη σχολη που θελω;;;;;;;:hmm:
αυριο τριτη επισημα στα σχολεια.
εγω πηρα 19.
ποια σχολη θες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top