Ειδικά μαθήματα 2009: Αποτελέσματα

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

koutalideos

Νεοφερμένος

Ο koutalideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
μπραβοοοοο....19....δεν ξερω σε εμενα τι εγινεε...εγω θελω επικοινωνιας μεσων και πολιτισμου παντειου......ΦΟΒΑΜΑΙΙΙΙ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ

Νεοφερμένος

Η ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
συγχαρητηρια σε ολους! :)
εγω παλι ενω στα γραπτα τα πηγα πολυ καλα... στα σχεδια εγραψα 8,5... και δεν μπαινω στην σχολη που θελω... πφφφ:'(
πραγματικα ομως δεν μπορω να καταλαβω τι αλλο επρεπε να κανω. μαλλον φταιει οτι δεν πηγα φροντηστηριο. ξερεται κανενα καλο εργαστηρι/ φροντ. σχεδιου για θεσσαλονικη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Το σχεδιο- σχεδιο στην μητροπόλεως!!! Δύο φίλες μου πήγαιναν εκεί και είναι πολύ καλό φροντιστήριο
-----------------------------------------
συγχαρητηρια σε ολους! :)
εγω παλι ενω στα γραπτα τα πηγα πολυ καλα... στα σχεδια εγραψα 8,5... και δεν μπαινω στην σχολη που θελω... πφφφ:'(
πραγματικα ομως δεν μπορω να καταλαβω τι αλλο επρεπε να κανω. μαλλον φταιει οτι δεν πηγα φροντηστηριο. ξερεται κανενα καλο εργαστηρι/ φροντ. σχεδιου για θεσσαλονικη???


Το σχέδιο-σχέδιο στην μητροπόλεως!!!!!!!Πολύ καλό!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoOola

Νεοφερμένος

Η nikoOola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μου συνέβη ακριβώς το ίδιο με τα αγγλικά,πάνω που χάρηκα με τα αποτελεσματα των πανελληνίων καθώς έβγαλα 17.612,στα αγγλικά έγραψα 13.8 και τώρα για αγγλική φιλολογία που ενδιαφερομαι έχω 20.372...:(Παρακαλώ οποιονδήποτε γνωρίζει πόσο αναμένεται να αυξηθεί η αγγλική φιλολογία να μου πει...Μέχρι 800-850 μόρια μπορω να περάσω...:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Ρε παιδιά,μια φίλη μου έκανε ξανά μηχανογραφικό και δήλωσε μουσικολογία παρόλο που είχε αρμονία κάτω από τη βάση(μου είπε οτι έβγαλε σχετική ανακοίνωση το υπουργίο ειδικά για φέτος).Ισχύει κάτι τέτοιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evanula

Νεοφερμένος

Η evanula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ισχύει κάτι τέτοιο για την μουσικολογία?? μπορείς να μου πεις ποια είναι η συγκεκριμένη ανακοίνωση και να ρωτήσεις τη φίλη σου αν γίνεται!! εγώ δεν τη δήλωσα φέτος γιατι δεν πέρασα τη βάση :s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Για να περάσεις σε σχολή με ειδικό μάθημα πρέπει να πιάσεις τη βάση. Αυτό ισχύει για όλα τα ειδικά μαθήματα. Αν είναι να μην πιάνεις τη βάση και να περνάς τότε καλύτερα να μην δίνεις καθόλου. Τα ειδικά μαθήματα τα δίνουμε για να δουμε αν έχουμε τις απαραίτητες γνώσεις για κάποια σχολή. Π.χ πως θα περάσω γερμανική φιλολογία αφού δεν ξέρω γερμανικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evanula

Νεοφερμένος

Η evanula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
και εγώ αυτό ξέρω αλλά με μπέρδεψε ο george από πάνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top