Ειδικά μαθήματα 2009: Αποτελέσματα

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

koutalideos

Νεοφερμένος

Ο koutalideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
παιδια νομιζω θα μπουν και στο ιντερνετ τα ειδικα με κωδικο οπως περυσι...τι να πω?εγω παντως συμπληρωσα χωρις να ξερω..εεε αν δεν τα εχω παει και τοσο καλα θα ακυρωθουν οι σχολεςς...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleworld22

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος Εμμανουήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
παιδια εγω βρηκα ενα σαιτ με τα θεματα του ελεγ. μουσ. ακ. ικ.
https://gym-mous-alim.att.sch.gr/index.php?option=com_downloads&task=view&id=12&Itemid=2

και επισης εμαθα οτι μηχανογραφικο καταθετουμε μεχρι τισ 20 (το σχολειο μου συνιστα παντως μεχρι τσι 17 γιατι το συστημα δν νομιζουν να αντεξει με το πανδεμονιο που θα γινετε μετα... ηδη δηλαδη θα γινετε αλλα λογο των ειδικων μαθηματων που δεινουμε λεει 17)

τα αποτελεσματα γαι τα ειδικα στη μουσικη βγενουν 13-15 του μηνος : )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leniw!!

Νεοφερμένος

Η leniw!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
παιδια, εδινα γερμανικα στη 1 στην αθηνα και γυρισα χανια στις 2 το πρωι. το σχολειο μου κατεθετε 1-2 του μηνα, οποτε πηρα τηλ. στην επιτροπη συμπληρωσης μηχανογραφικων και μου ειπαν οτι επρεπε να παω την ιδια μερα και οτι τα ειδικα δεν επαιζαν ρολο. εγω φρικαρα και πηρα τηλ. τον υπευθυνο της δευτεροβαθμιας και μου ειπε οτι κανονικα μπορουμε να περιμενουμε τα αποτελεσματα και μετα να καταθεσουμε το μηχανογραφικο... φανταστειτε συνεννοηση που υπαρχει...

να ρωτησω και κατι, οταν βγουν τα αποτελεσματα πως θα το μαθουμε??? θα μας ειδοποιησουν απο το σχολειο ή πρεπει να πηγαινουμε απο εκει να ρωταμε???

eliaki δεν μας ειδοποιει κανεις εμεις πρεπει αν πηγαινουμε να βλεπουμε στο σχολειο αν εχουν τοιχοκολληθει τα αποτελεσματα!!!!και μην ανησυχεις με το μχανογραφικο!!!οφειλουμε να πηγαινουμε τις μερες που μας εχουν πει για καθαρα πιο ευκολους λογους λογω πληθος παιδιων αλλα και αλλη μερα να παμε δεν υπαρχει προβλημα!!!εδινες γερμανικα εεε???ηταν ευκολα?ητανε να παω και γω να δωσω αλλα μετα σκεφτηκα πως αφου εχω το ολα τα πτυχια μεχρι και το kleines δεν υπαρχει λογος!!!
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannisAthns91

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
eliaki δεν μας ειδοποιει κανεις εμεις πρεπει αν πηγαινουμε να βλεπουμε στο σχολειο αν εχουν τοιχοκολληθει τα αποτελεσματα!!!!και μην ανησυχεις με το μχανογραφικο!!!οφειλουμε να πηγαινουμε τις μερες που μας εχουν πει για καθαρα πιο ευκολους λογους λογω πληθος παιδιων αλλα και αλλη μερα να παμε δεν υπαρχει προβλημα!!!εδινες γερμανικα εεε???ηταν ευκολα?ητανε να παω και γω να δωσω αλλα μετα σκεφτηκα πως αφου εχω το ολα τα πτυχια μεχρι και το kleines δεν υπαρχει λογος!!!
:hmm:
leniw κανεισ λαθος,μας ειδοποιει το σχολειο...εκτος αν οι καθηγητεσ σασ ειναι τοσο αχαρακτηριστοι και δεν σασ πουν τιποτα κ σας αφησουν να πηγαινοερχεστε παιδευοντασ σασ!!!!!!πχ,στ αποτελεσματα των πανελληνιων εμασ μασ ειδοποιησαν οτι θα ηταν ετοιμα την ταδε ωρα και εκτοσ αυτου μασ ειπαν ΚΑΙ τουσ βαθμουσ απο το τηλ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elmar1

Νεοφερμένος

Η elmar1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
leniw είσαι σίγουρη για αυτό που γράφεις??? οτι δηλαδή αν έχεις Kleines δεν χρειάζεται να δώσεις? γιατί έδωσα και αν είναι να μην έχω την ελάχιστη ανυπομονησία μέχι να βγουν. από που το ξέρεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
leniw είσαι σίγουρη για αυτό που γράφεις??? οτι δηλαδή αν έχεις Kleines δεν χρειάζεται να δώσεις? γιατί έδωσα και αν είναι να μην έχω την ελάχιστη ανυπομονησία μέχι να βγουν. από που το ξέρεις?


Δε νομίζω οτι ισχύει αυτό.Προσωπικά,γνωρίζω πάρα πολλά παιδια με proficiency και sorbonne/dalf που θέλουν να δηλώσουν αγγλική και γαλλική φιλολογία αντίστοιχα,τα οποία έδωσαν τα ειδικά μαθήματα.Είναι ανεξάρτητες δηλαδή οι πανελλήνιες από τα διπλώματα των εκάστοτε πανεπιστημίων,αλλά προφανώς αν έχεις πάρει το kleines που λες τα θέματα των γερμανικών στις πανελλήνιες θα σου φάνηκαν σχετικά εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliaki

Νεοφερμένος

Η Έλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
λοιπον, εμας στο σχολειο μου ειναι τοσο αχαρακτηριστοι οι καθηγητες, οποτε δεν παιζει να μαθω απο αυτους... επισης οσον αφορα το αν επρεπε να δωσετε ειδικο μαθημα ή οχι δειτε το παρακατω link.
https://edu.klimaka.gr/anakoinoseis-...7-mhxanografiko-sxoles-me-eidiko-mathima.html
σε ολες τις σχολες που αναφερονται προκειμενου να μπειτε ειναι υποχρεωτικο να δωσετε ειδικο μαθημα και να πιασετε τουλαχιστον τη βαση, δηλαδη το 10...
τα οποιαδηποτε πτυχια εχετε δεν παιζουν ρολο οσον αφορα στην εισαγωγη σε αυτες τις σχολες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evanula

Νεοφερμένος

Η evanula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
help!!!!!!παιδιά τελικά τα αποτελέσματα των ειδικών έχουν βγει?? :hmm:
κ αν ναι πώς μπορώ να τα δω online??..αν όχι, πότε θα βγούν επιτέλους?????:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Εγω πηρα στο Υπουργειο και ειπαν οτι τη Δευτερα θα βγουν...Τωρα δεν ξερω...Λογικα τοτε.Και τους ειπα οτι ρωταω επειδη στο site τους δεν εχουν βγαλει κπα ανακοινωση περι του θεματος και μ ειπαν οτι θα βαλουν..Δειτε το κ εκει(οταν το βαλουν)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evanula

Νεοφερμένος

Η evanula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
μ αρέσει που είχαν πει ότι θα έβγαιναν στις 7!!
ευχαριστώ πάντως!! αντε καλά μας αποτελέσματα λοιπόν!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

mord79

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αnνa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 169 μηνύματα.

oli@photographer

Νεοφερμένος

Η oli@photographer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
μπορει να μου πει καποιος αν ειναι ευκολο τι λεει το εγγραφο περα απο το οτι θα βγουν αυριο?ξερουμε ποτε περιπου,ωρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
καλη σας επιτυχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koutalideos

Νεοφερμένος

Ο koutalideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
μετα τις 11...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μετά τις 11 όμως μόνο στο ypepth ο καθένας με το κωδικό του..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oli@photographer

Νεοφερμένος

Η oli@photographer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ευχαριστω...καλη τυχη σε ολους οσους περιμενουν τα αποτελεσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Έχω μια απορία.^^
Είχα δηλώσει ότι θα δώσω ειδικό μάθημα αγγλική γλώσσα αλλα τελικά δεν πήγα.Ξέρει κανεις αν θα πάρω ατομικό δελτίο επιτυχίας?Και αν ναι τι θα γραφει?Thnx. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Για το τυπικό βγαίνουν αύριο. Γνωστός μου που έδινε Γερμανικά με έβαλε να πάρω τηλέφωνο κάποιον γνωστό που έχω στο Υπουργείο και όντως τα είχαν απο την Παρασκευή το πρωί!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mord79

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αnνa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top