Εγγραφές πρωτοετών

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Το τρίπτυχο ρε παιδιά ποιο είναι;
Εμένα μου έδωσαν πάντως δυο βεβαίωσεις και ένα χαρτί με username και password :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETA29

Νεοφερμένος

Η ZETA29 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Σε κάποιες σχολές δεν έχουν ανακοινωθεί καν τα δικαιολογητικά. Μήπως ξέρει κανείς τίποτα για το τμήμα ισπανικής φιλολογίας; 27/9 είναι οι εγγραφές, αλλά δεν έχουν αναρτηθεί τα δικαιολογητικά στο site της σχολής..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Σε κάποιες σχολές δεν έχουν ανακοινωθεί καν τα δικαιολογητικά. Μήπως ξέρει κανείς τίποτα για το τμήμα ισπανικής φιλολογίας; 27/9 είναι οι εγγραφές, αλλά δεν έχουν αναρτηθεί τα δικαιολογητικά στο site της σχολής..

Τηλέφωνο στην γραμματεία!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaEchelon

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
σ' εμάς ξεκίνησαν οι εγγραφές ή μπα ?γιατί τέτοιες ώρες που ξυπνάω πού να πάρω τηλέφωνο στη γραμματεία?! θα 'χουν ήδη φάει μεσημεριανό και θα 'ναι και στο 7ο όνειρο μη σου πω!:P

ξεκινησαν απ οτι μ ειπε μια φιλη μ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
μηπως ξερει κανεις εαν για την εγγραφη χρειαζεται να βγαλουμε Α.Φ.Μ?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
μηπως ξερει κανεις εαν για την εγγραφη χρειαζεται να βγαλουμε Α.Φ.Μ?:redface:
οχι βρε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
μηπως ξερει κανεις εαν για την εγγραφη χρειαζεται να βγαλουμε Α.Φ.Μ?:redface:
Εμένα δεν μου ζήτησαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
Εμένα δεν μου ζήτησαν

χμμ το λεω γιατι το ζητα πανω σε μια υπευθυνη δηλωση που πρεπει να συπληρωσουμε...:hmm:και η γραμματεια ειναι κλειστη!:mad:(ευχαριστω για τν γρηγορη απαντηση:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brave_star

Νεοφερμένος

Η brave_star αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Το τρίπτυχο ρε παιδιά ποιο είναι;
Εμένα μου έδωσαν πάντως δυο βεβαίωσεις και ένα χαρτί με username και password :P

Κατσε μια ειναι η βεβαιωση σπουδων και η αλλη τι ειναι??:confused: Γιατι εγω μια βεβαιωση πηρα...οσο για username και password σε ενα χαρτι που μας δωσαν ελεγε απο 7 Οκτωμβριου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Εμάς η αίτηση για εγγραφή είχε ένα κουτάκι που συμπληρώναμε το Α.Φ.Μ και το συμπλήρωσα.

Βασικά εμάς είχε και δύο άσχετες δηλώσεις.
1) Αν επιτρέπουμε στους γονείς μας να ενημερώνονται για την πρόοδο των σπουδών μας (γουοτ δε φακ εντ φακ δε γουοτ)
2) Ένα χαρτί με τ' όνομα "Στατιστικό" που συμπλήρωνες τι δουλειά κανουνε οι γονείς σου, τι πτυχία έχουνε, κλπ :P
Όλα τα παιδιά που κάνανε εγγραφή μαζί μ' εμένα έβαλαν..πατέρας: γιατρός. Τυχαίο; Δε νομίζω. :fss:
Μόνο εγώ έπραξα διαφορετικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
Εμάς η αίτηση για εγγραφή είχε ένα κουτάκι που συμπληρώναμε το Α.Φ.Μ και το συμπλήρωσα.

Βασικά εμάς είχε και δύο άσχετες δηλώσεις.
1) Αν επιτρέπουμε στους γονείς μας να ενημερώνονται για την πρόοδο των σπουδών μας (γουοτ δε φακ εντ φακ δε γουοτ)
2) Ένα χαρτί με τ' όνομα "Στατιστικό" που συμπλήρωνες τι δουλειά κανουνε οι γονείς σου, τι πτυχία έχουνε, κλπ :P
Όλα τα παιδιά που κάνανε εγγραφή μαζί μ' εμένα έβαλαν..πατέρας: γιατρός. Τυχαίο; Δε νομίζω. :fss:
Μόνο εγώ έπραξα διαφορετικά!

στο εγγραφο ομως 1 που ελεγε αυτο για τους γονεις:P ειχαν βαλει επισης να δηλωσεις αν θα τους δωσεις εξουσιοδοτηση να παιρνουν καποια εγγραφα τα οποια παιρνεις αποκλειστικα εσυ ετσι αν φυγεις στο εξωτερικο και χρειαζεσαι π.χ. τους βαθμους σου ενος εξαμηνου αντι να ερχεσαι εσυ εδω ελλαδα και να χανεις χρονο πηγαινει καποιος και σου τα παιρνει....κατ τ αλλα ηταν χαζη δηλωση....

αυτο που λες με τους γονεις γιατρους ισχυει και εγω το ιδιο παρατηρησα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Καλά αυτό με το τι δουλειά κάνουν οι γονείς μας, τις σπουδές τους, πόσα άτομα είστε στην οικογένεια κτλ και σε μας το είχαν!!
Αλήθεια αυτό πού ακριβώς κολλάει; Γκάλοπ κάνουνε; :confused: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ifigenia18

Νεοφερμένος

Η ifigenia18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
παιδια σας εδωσαν username και password οταν κανατε την εγγραφη?εμενα οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
παιδια σας εδωσαν username και password οταν κανατε την εγγραφη?εμενα οχι

ουτε εμενα....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Oύτε εμένα Σπύρο. Από Δευτέρα θα μας δώσουνε εμάς που θα μας μηχανογραφήσουν.

Εντάξει με την εγγραφή, κατάφερες να τελειώσεις χωρίς να βριστείτε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Σ' εμένα έδωσαν!! Μάλλον είναι ανάλογα την σχολή. Άλλοι πχ μου είπαν ότι δεν τους έδωσαν βεβαίωση!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Εμάς η αίτηση για εγγραφή είχε ένα κουτάκι που συμπληρώναμε το Α.Φ.Μ και το συμπλήρωσα.

Βασικά εμάς είχε και δύο άσχετες δηλώσεις.
1) Αν επιτρέπουμε στους γονείς μας να ενημερώνονται για την πρόοδο των σπουδών μας (γουοτ δε φακ εντ φακ δε γουοτ)
2) Ένα χαρτί με τ' όνομα "Στατιστικό" που συμπλήρωνες τι δουλειά κανουνε οι γονείς σου, τι πτυχία έχουνε, κλπ :P
Όλα τα παιδιά που κάνανε εγγραφή μαζί μ' εμένα έβαλαν..πατέρας: γιατρός. Τυχαίο; Δε νομίζω. :fss:
Μόνο εγώ έπραξα διαφορετικά!

Ειδες Δημητρη που τα λεω στο e-student και με θεωρειτε troll ; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Εγώ πάντως έκανα την εγγραφή μου ΚΑΙ ηλεκτρονικά και μου ήρθαν οι κωδικοί μου σε e-mail. Αν δεν θέλετε να τρέχετε κάντε το και εσείς να ξεμπερδεύτε. Εμένα δεν μου έχουν πει τίποτα για βεβαίωση εγγραφής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Εγώ πάντως έκανα την εγγραφή μου ΚΑΙ ηλεκτρονικά και μου ήρθαν οι κωδικοί μου σε e-mail. Αν δεν θέλετε να τρέχετε κάντε το και εσείς να ξεμπερδεύτε. Εμένα δεν μου έχουν πει τίποτα για βεβαίωση εγγραφής.

εγγραφη ηλεκτρονικα? πως γινεται αυτο?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Εγω γραφτηκα χτες, επομενως πλεον ειμαι και επισημα φοιτητρια!
Ουτε σε μας εδωσαν βεβαιωση, κωδικους κτλ.. Θα μας τα δωσουν ειπαν μετα τη ληξη των εγγραφων, αρα μετα τις 30...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top