Εγγραφές πρωτοετών

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Εγώ που δεν πήρα βεβαίωση εγγραφής ακόμη, μπορώ να χρησιμοποιώ τη φοιτητική ταυτότητα;

Και τώρα, ερώτηση κρίσεως, μην πέσετε από τα σύννεφα.
Το μειωμένο εισητήριο και μπλα μπλα ισχύει για όλη την Ελλάδα ή μόνο τον τόπο φοίτησης;
Προφανώς παντού, ε;:P

Για παντού!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Μόνο εγώ δεν έχω βεβαίωση εγγραφής και φοιτητική ταυτότητα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Πηγα γραφτηκα και εγω

Μου εδωσαν το δελτιο ταυτοτητας φοιτητη αλλα τιποτα παραπανω

Ουτε κωδικους,ουτε για πασα ,ουτε για βεβαιωσεις,ουτε προγραμμα σπουδων κτλ

Μονο αυτο το βιβλιαριο :P

Μηπως πρεπει να περασω συντομα να παρω κατι η ολα καλα?Υπαρχει προθεσμια για το πασο?Ξερω οτι γινεται ηλεκτρονικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ουτε εγω εχω φοιτητικη ταυτοτητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
εγω παιδια καλου κακου θα ξαναπερασω να ρωτησω.....γιατι ουτε εμενα μου τα εδωσαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
εγω παιδια καλου κακου θα ξαναπερασω να ρωτησω.....γιατι ουτε εμενα μου τα εδωσαν...

Ε καλά αυτό εννοείται. Εγώ μόνο κωδικούς έχω που μου τους έστειλαν σε e-mail. Αυτό μόνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsifmaster

Νεοφερμένος

Ο tsifmaster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
εσεις παιδια ξερετε κατι σχετικα αν μπορω να παραλαβω ακομη την βεβαιωση προσβαση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brave_star

Νεοφερμένος

Η brave_star αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Όχι η ίδια βεβαίωση είναι...
απλώς μου έδωσαν και δεύτερη φωτοτυπία.:P


αααα γιατι τρομαξα:P!! οκ σε ευχαριστω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
εσεις παιδια ξερετε κατι σχετικα αν μπορω να παραλαβω ακομη την βεβαιωση προσβαση?

γιατι να μην μπορεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_1521

Νεοφερμένος

Η mary_1521 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Την Πεμπτη εχει ορισθει απο την γραμματεια της σχολης μου να παω για εγγραφη. Ελα μου ομως που εχουν απεργια ολα τα ΜΜΜ ... Ειμαι κ μαμω τις τυχερες....:mad:

κι εγω μολις το συνειδητοποιησα!! τι γκαντεμια ειναι αυτη..?! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragolarossa

Νεοφερμένος

Η fragolarossa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Η βεβαίωση εγγραφής για μας τους πρωτοετείς ενέχει θέση "πάσο" στα ΜΜΜ μέχρι να βγάλουμε το κανονικό.

Ισχύει οντος αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.

kιkή

Νεοφερμένος

Η kιkή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Ισχύει οντος αυτο;
Ρωτησα σημερα σε ενα "περιπτερο" του ΟΑΣΘ (δεν ξερω πως λεγονται αυτα τα σημεια:P) και μου ειπαν πως με το χαρτι αυτο και την ταυτοτητα μας μπορουμε να βγαζουμε φοιτητικο εισιτηριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Ισχύει οντος αυτο;
Αναφέρεται στην εγκύκλιο του υπουργείου: https://www.esos.gr/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=tag&tag=ΠΑΣΟ&Itemid=1067
Οι πρωτοετείς φοιτητές, ως την 30η Σεπτεμβρίου, θα μπορούν να κάνουν χρήση των Μέσων Μαζικής Μεταφοράς, με την επίδειξη της βεβαίωσης εγγραφής στο Τμήμα, την οποία εκδίδουν οι Γραμματείες, και την αστυνομική τους ταυτότητα, έως ότου παραλάβουν το επίσημο Δελτίο τους.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragolarossa

Νεοφερμένος

Η fragolarossa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Τέλειααα αντε να γλυτώσω κανα ευρω απο αυριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αντε θελω να κανω εγγραφη να γινω και επισημα φοιτητης :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
σημερα που θα πηγαινα για την εγγραφη βρηκε να γινει ο "Kατακλυσμος του Νωε 2" ? :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Τωρα με την αυριανη απεργια, τι κανουμε?
Εγω, συμφωνα με την ανακοινωση του τμηματος, πρεπει να παω αυριο..
Να κοψω τον κωλο μου να παω, ή μπορω να το αφησω και για αλλη μέρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
παρε τηλ την γραμματεια...
Παιδια εγω εχω δυο αποριες αποριες..Οποιος θελει ας οηθησει!
Στην αιτηση εγγραφης της σχολης μου ζητα ΑΡΙΘ. ΔΗΜΟΤΟΛΟΓΙΟΥ , ΑΡ. ΜΗΤΡΩΟΥ ΑΡΡΕΝΩΝ και ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ .
Εγω τα συμπληρωνω τα παραπανω ή η ραμματεια (εκτοε το παραπανω το οποιο ξερω οτι το συμπληρωνω εγω αλλα δεν ειμαι σιγουρος για το τι συμπληρωνω) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top