Εγγραφές πρωτοετών

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
εγγραφη ηλεκτρονικα? πως γινεται αυτο?:hmm:

Δεν ξέρω αν γίνεται σε όλες τις σχολές αλλά κοίτα στο site της σχολής σου μήπως έχει καμία ανακοίνωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*StarFalLeN*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Καλά αυτό με το τι δουλειά κάνουν οι γονείς μας, τις σπουδές τους, πόσα άτομα είστε στην οικογένεια κτλ και σε μας το είχαν!!
Αλήθεια αυτό πού ακριβώς κολλάει; Γκάλοπ κάνουνε; :confused: :P
Aυτά θα μείνουν στο φάκελό σου και ... ναι γκαλοπ κανουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Aυτά θα μείνουν στο φάκελό σου και ... ναι γκαλοπ κανουν

και γιατι ειναι αναγκαστικο; Ξερει κανεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Κατσε μια ειναι η βεβαιωση σπουδων και η αλλη τι ειναι??:confused: Γιατι εγω μια βεβαιωση πηρα...οσο για username και password σε ενα χαρτι που μας δωσαν ελεγε απο 7 Οκτωμβριου..

Όχι η ίδια βεβαίωση είναι...
απλώς μου έδωσαν και δεύτερη φωτοτυπία.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Εγω δεν πηρα καμια βεβαιωση, ηταν 3 υπαλληλοι ακουγα τη μια υπαλληλο να ρωταει τα παιδια αν θελουν να τους δωση βεβαιωση σπουδων αλλα σε αυτον που πηγα εγω μου λεει οτι δεν θα παρω τωρα βεβαιωση γιατι πρεπει πρωτα να περαστουν στους υπολογιστες κ.λ.π. Με τα πασο τι γινεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Εγω δεν πηρα καμια βεβαιωση, ηταν 3 υπαλληλοι ακουγα τη μια υπαλληλο να ρωταει τα παιδια αν θελουν να τους δωση βεβαιωση σπουδων αλλα σε αυτον που πηγα εγω μου λεει οτι δεν θα παρω τωρα βεβαιωση γιατι πρεπει πρωτα να περαστουν στους υπολογιστες κ.λ.π. Με τα πασο τι γινεται?
Εγω δεν εχω εγγραφει ακομα ,στην αδελφη μου ειχαν δωσει αμεσως την βεβαιωση ,η οποια χρησιμευει για την ΔΟΥ των δικων μας, για την συνεχιση της ασφαλιστικης μας καλυψης ,αν οι γονεις ειναι Δ.Υ. να συνεχισουν να παιρνουν το επιδομα τεκνου κ ισως κ για αλλα πραγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

XARA62

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η XARA62 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Η βεβαίωση εγγραφής για μας τους πρωτοετείς ενέχει θέση "πάσο" στα ΜΜΜ μέχρι να βγάλουμε το κανονικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Aυτά θα μείνουν στο φάκελό σου και ... ναι γκαλοπ κανουν
Aαα μάλιστα!! Δεν το ξερα... και απλά το θεώρησα λίγο παράξενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
παιδια την βεβαιωση προσβασης και το απολυτηριο πρεπει να τα χουμε επικυρωμενα απο τ σχολειο???
ααα και τν αιτηση εγγραφης και τν υπευ9υνη δηλωση απο π τα παιρνουμε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsifmaster

Νεοφερμένος

Ο tsifmaster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
παιδια εγω εδωσα φετος για 2η χρονια..χρειαζεται να εχω νεα βεβαιωση προσβασης για να γραφτω στην σχολη?η γινεται και με την παλια?ομως δεν εχω παρει καινουργια βεβαιωση..γινεται τωρα να την παρω απο καπου?σας παρακαλω ειναι επειγον απαντηστε μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
με το 90% έδινες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsifmaster

Νεοφερμένος

Ο tsifmaster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
γινεται να την παρω αυριο την βεβαιωση προσβασης απο το σχολειο?

ναι με το 90 % εδινα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
αν έδινες με 90% και δεν την έχεις πάρει ακόμα
προφανώς ναι,γίνεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsifmaster

Νεοφερμένος

Ο tsifmaster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
αν έδινες με 90% και δεν την έχεις πάρει ακόμα
προφανώς ναι,γίνεται
δηλαδη αν παω αυριο σχολειο θα μου την δωσουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
ναι εφόσον δεν την έχεις πάρει.
Αφού είναι απαραίτητη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsifmaster

Νεοφερμένος

Ο tsifmaster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ναι εφόσον δεν την έχεις πάρει.
Αφού είναι απαραίτητη :)
αυτο ειναι σιγουρο το ξερεισ?η υποθετεισ?γιατι οπως ξερεις στην ελλαδα ζουμε. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
για ποιό λόγο να μην στην δώσουν? :hmm:
οι βεβαιώσεις στους μαθητές του 90% έχουν βγει καιρό.
Σε όσους έδιναν πρώτη φορά δινόταν μαζί με το απολυτήριο,αλλά εσύ αφού δίνεις δεύτερη φορά
προφανώς δεν πήγες να την πάρεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsifmaster

Νεοφερμένος

Ο tsifmaster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
για ποιό λόγο να μην στην δώσουν? :hmm:
οι βεβαιώσεις στους μαθητές του 90% έχουν βγει καιρό.
Σε όσους έδιναν πρώτη φορά δινόταν μαζί με το απολυτήριο,αλλά εσύ αφού δίνεις δεύτερη φορά
προφανώς δεν πήγες να την πάρεις!
μακαρι να ειναι ετσι οπως τα λες!και σε ευχαριστω για τον χρονο σου!ησυχασα καπως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Την Πεμπτη εχει ορισθει απο την γραμματεια της σχολης μου να παω για εγγραφη. Ελα μου ομως που εχουν απεργια ολα τα ΜΜΜ ... Ειμαι κ μαμω τις τυχερες....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Εγώ που δεν πήρα βεβαίωση εγγραφής ακόμη, μπορώ να χρησιμοποιώ τη φοιτητική ταυτότητα;

Και τώρα, ερώτηση κρίσεως, μην πέσετε από τα σύννεφα.
Το μειωμένο εισητήριο και μπλα μπλα ισχύει για όλη την Ελλάδα ή μόνο τον τόπο φοίτησης;
Προφανώς παντού, ε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top