Εγγραφές πρωτοετών

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 539 μηνύματα.
Για το Ιόνιο Πανεπιστήμιο αναφέρομαι
Δεν το γνώριζα αυτό αλλά η διευκρίνιση αφορά όποιον διαβάζει το συγκεκριμένο θέμα μην γίνει κανένα μπέρδεμα και χαθεί η προθεσμία.Το Ιόνιο είναι αλήθεια ξεκινά τις αιτήσεις μετά τις εγγραφές.
 

HelloWorld

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ψηφιακών Τεχνών & Κινηματογράφου ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Όσοι περάσατε έξω από την πόλη σας, πως έχετε πάει με την εύρεση σπιτιού; Βρήκατε σπίτι ή όχι ακόμα;
 

the.m024

Νεοφερμένος

Η the.m024 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Όσοι είναι με 10% τι χρειάζεται να κάνουν για να εγγραφούν στο νέο τμημα;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,596 μηνύματα.
Όσοι είναι με 10% τι χρειάζεται να κάνουν για να εγγραφούν στο νέο τμημα;
Μπαινουν στην πλατφορμα εγραφων με κωδικους μηχανογραφικου..
Συμπληρωνουν τα στοιχεια που ζηταει
Και κανουν τικ στο κουτακι που λεει //διαγραψετε με απο την ταδε σχολη.
Αυτο.. και τελος.
Την αιτηση αυτη την σωζουν γιατι θα την στειλουν μετα στην νεα σχολη μαζι με αλλα χαρτια..
Ε τα ξερεις αυτα τα ξανακανες πέρυσι
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Τι ώρα ανοίγει το σαιτ;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,596 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
IMG_4130.jpeg
 

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Για την διαγραφή από το προηγούμενο τμήμα δεν θα χρειαστεί να κάνουμε τίποτε άλλο; Ή απλά περιμένουμε ενημέρωση από την γραμματεία της εκάστοτε σχολής;
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,456 μηνύματα.
Για την διαγραφή από το προηγούμενο τμήμα δεν θα χρειαστεί να κάνουμε τίποτε άλλο; Ή απλά περιμένουμε ενημέρωση από την γραμματεία της εκάστοτε σχολής;
και εγω σκεφτομουν μηπως παρω τηλ την γραμματεία , δεν ξερω αγχωθηκα τωρα :eek:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Με το κόκκινο πλαίσιο τι κάνουμε; Το συμπληρώνουμε; Μερικοί μου είπαν πως δεν το έκαναν. Εγώ θα περιμένω τους δικούς μου για να το συμπληρώσουμε μαζί τόσο συγκεκριμένα πράγματα που ρωτάνε.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

και εγω σκεφτομουν μηπως παρω τηλ την γραμματεία , δεν ξερω αγχωθηκα τωρα :eek:
Πάρε πριν κάνεις οτιδήποτε και ειδικά πριν κάνεις οριστική υποβολή στο site.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,456 μηνύματα.
Με το κόκκινο πλαίσιο τι κάνουμε; Το συμπληρώνουμε; Μερικοί μου είπαν πως δεν το έκαναν. Εγώ θα περιμένω τους δικούς μου για να το συμπληρώσουμε μαζί τόσο συγκεκριμένα πράγματα που ρωτάνε.
τι ρωτανε ? εγω δεν το πατησα καθολου . Περυσι δεν θυμαμαι καθολου τι εκανα
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,456 μηνύματα.
Με το κόκκινο πλαίσιο τι κάνουμε; Το συμπληρώνουμε; Μερικοί μου είπαν πως δεν το έκαναν. Εγώ θα περιμένω τους δικούς μου για να το συμπληρώσουμε μαζί τόσο συγκεκριμένα πράγματα που ρωτάνε.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Πάρε πριν κάνεις οτιδήποτε και ειδικά πριν κάνεις οριστική υποβολή στο site.
εχω ηδη κανει οριστικη υποβολη :eek: πατησα οτι θελω να κανουν αυτοι την διαγραφη δεν νομιζω να εχω θεμα
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,456 μηνύματα.

Abiogenesis

Νεοφερμένος

Η Abiogenesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Screenshot_20230831_111325_Chrome.jpg
δηλαδή τώρα κάνει τη διαγραφή μόνο του ή πρέπει να επικοινωνήσω και με τη γραμματεία του προηγούμενου τμήματος; έχω καταμπερδευτεί
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,456 μηνύματα.
εν τω μεταξυ στο σιτε της σχολης μου βγαζει καμια 10αρια τηλεφωνα :xtipao:
 

Abiogenesis

Νεοφερμένος

Η Abiogenesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Τα «Φοιτητικά Νέα» σας ενημερώνουν πως το "Ατομικό Στατιστικό Δελτίο Φοιτητή" είναι μια εφαρμογή της Ελληνικής Στατιστικής Αρχής και προκειμένου να αντλήσει έγκυρη στατιστική πληροφόρηση. Διενεργεί την έρευνα αυτή κατά την έναρξη κάθε ακαδημαϊκού έτους. Κάθε φοιτητής υποχρεούται κατά την ηλεκτρονική του εγγραφή να συμπληρώσει το σχετικό ερωτηματολόγιο.
Αυτό λέει για το κόκκινο κουτί
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

εν τω μεταξυ στο σιτε της σχολης μου βγαζει καμια 10αρια τηλεφωνα :xtipao:
Πάρτο ανάλογα με το τμήμα σου. Κάθε τμήμα έχει διαφορετική γραμματεία.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,456 μηνύματα.
Τα «Φοιτητικά Νέα» σας ενημερώνουν πως το "Ατομικό Στατιστικό Δελτίο Φοιτητή" είναι μια εφαρμογή της Ελληνικής Στατιστικής Αρχής και προκειμένου να αντλήσει έγκυρη στατιστική πληροφόρηση. Διενεργεί την έρευνα αυτή κατά την έναρξη κάθε ακαδημαϊκού έτους. Κάθε φοιτητής υποχρεούται κατά την ηλεκτρονική του εγγραφή να συμπληρώσει το σχετικό ερωτηματολόγιο.
Αυτό λέει για το κόκκινο κουτί
αν δεν το κανουμε τι επιπτωσεις εχει
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top