Εγγραφές πρωτοετών

Abiogenesis

Νεοφερμένος

Η Abiogenesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Λέει πως είναι υποχρεωτικό όποτε με τρομάζει κάπως. Σκέφτομαι να το αφήσω για την ώρα έχουμε με τις 8.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
View attachment 120746 δηλαδή τώρα κάνει τη διαγραφή μόνο του ή πρέπει να επικοινωνήσω και με τη γραμματεία του προηγούμενου τμήματος; έχω καταμπερδευτεί
Διαβάζοντάς το, από ότι κατάλαβα, πατάς το κουτί στην περίπτωση που έχεις ήδη αιτηθεί διαγραφή από την γραμματεία της προηγούμενης σχολής και στην περίπτωση που δεν έχεις αιτηθεί αλλά επιθυμείς να διαγράφεις τώρα. Μην σας πάρω στον λαιμό μου όμως. Πάρ’τε την γραμματεία της τωρινής σχολής σας και ρωτήστε.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Micro αφού λέει πως είναι υποχρεωτικό, θα το κάνεις. Απλά εγώ θα περιμένω τους δικούς μου γιατί δεν θέλω να γράψω καμία παπαριά καταλάθος.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,456 μηνύματα.
προφανως και η γραμματεία δεν μου το σηκωνει :rant::mpinelik:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.

Abiogenesis

Νεοφερμένος

Η Abiogenesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Τι πιο σύνηθες; Γράφουν και ώρες λειτουργίας μήπως ανοίγουν πιο μετά;
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,456 μηνύματα.

Abiogenesis

Νεοφερμένος

Η Abiogenesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Εγώ μίλησα με τη δικιά μου παλιά γραμματεία και η κοπέλα μου είπε πως δεν χρειάζεται να κάνω κάτι. Είναι υπεύθυνη δήλωση και όταν είναι η ώρα θα τους σταλεί το αίτημα για διαγραφή από το υπουργείο.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Επίσης σας λέω με μεγάλη επιφύλαξη πως πρέπει να έχει βγει το πρόγραμμα σίτισης στο πανεπιστήμιο Πατρών (φαγητά καθημερινά).
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,456 μηνύματα.
Εγώ μίλησα με τη δικιά μου παλιά γραμματεία και η κοπέλα μου είπε πως δεν χρειάζεται να κάνω κάτι. Είναι υπεύθυνη δήλωση και όταν είναι η ώρα θα τους σταλεί το αίτημα για διαγραφή από το υπουργείο.
Πηρα και εγω , μου ειπε οτι αργοτερα οταν βγουν οι ανακοινωσεις των σχολων θα πρεπει να επικοινωνήσω με την παλια μου σχολη για την διαγραφη γιατι δεν γινεται αυτοματα.
 

Abiogenesis

Νεοφερμένος

Η Abiogenesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Πηρα και εγω , μου ειπε οτι αργοτερα οταν βγουν οι ανακοινωσεις των σχολων θα πρεπει να επικοινωνήσω με την παλια μου σχολη για την διαγραφη γιατι δεν γινεται αυτοματα.
Άρα πρέπει να αγχώνομαι και για αυτό, τέλεια. Μου τα είπε λάθος. 😓
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,456 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Έχω αγχωθεί και εγώ τώρα για εσάς
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,456 μηνύματα.
πηρα και στην παλια μου σχολη , μου ειπαν οτι την κανουν αυτοι την διαγραφη και εγω μονο το πασο πρεπει να τους επιστρεψω :jumpy:
 

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Ρε παίδες πριν λίγο έκανα οριστική υποβολή. Λέτε να έκανα πατάτα; Δεν μου ζήτησε τίποτα ερωτηματολόγια και απλά έβαλα την 2η επιλογή που είχε (για διαγραφή). Αγχώθηκα τώρα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

πηρα και στην παλια μου σχολη , μου ειπαν οτι την κανουν αυτοι την διαγραφη και εγω μονο το πασο πρεπει να τους επιστρεψω :jumpy:
Αν το έχουμε χάσει; Κάνω χαρτί ότι το έχασα;
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
πηρα και στην παλια μου σχολη , μου ειπαν οτι την κανουν αυτοι την διαγραφη και εγω μονο το πασο πρεπει να τους επιστρεψω :jumpy:
Δηλαδή το ίδιο που σου είπαν και οι πρώτοι. Η διαγραφή θα γίνει όταν δωθεί εντολή;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ρε παίδες πριν λίγο έκανα οριστική υποβολή. Λέτε να έκανα πατάτα; Δεν μου ζήτησε τίποτα ερωτηματολόγια και απλά έβαλα την 2η επιλογή που είχε (για διαγραφή). Αγχώθηκα τώρα
Ερωτηματολόγιο βρίσκεται στο κόκκινο κουτί με το που μπαίνεις με τα στοιχεία σου στην πλατφόρμα εγγράφων. Υπάρχει το «Συγχαρητήρια» και αμέσως από κάτω ένα κόκκινο που σου έχει ένα link. Το πατάς.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,456 μηνύματα.
Ρε παίδες πριν λίγο έκανα οριστική υποβολή. Λέτε να έκανα πατάτα; Δεν μου ζήτησε τίποτα ερωτηματολόγια και απλά έβαλα την 2η επιλογή που είχε (για διαγραφή). Αγχώθηκα τώρα
μην αγχωνεσαι το πολυ πολυ να ξαναδωσουμε πανελληνιες . μικρο το κακο ειναι και ευχαριστη εμπειρια ! :jumpy:
αυτο επρεπε να κανεις ολα καλα
Αν το έχουμε χάσει; Κάνω χαρτί ότι το έχασα;
αυτο δεν το ξερω , ισως επρεπε να το ειχες δηλωσει, Παρε τηλεφωνο
Δηλαδή το ίδιο που σου είπαν και οι πρώτοι. Η διαγραφή θα γίνει όταν δωθεί εντολή;
οχι ακριβως . Στην παλια σχολη μου ειπαν οτι την αναλαμβανουν αυτοι την διαγραφη , στην ιατρικ απ΄οτι καταλαβα δεν ηξερε αυτη και μου ειπε στην δευτερη φαση των εγγραφων να συνεννοηθώ με το βιολογικο
 

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Έκανα το ερωτηματολόγιο αλλά δεν έγινε πράσινο.Σε εσάς είναι έτσι;
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
μην αγχωνεσαι το πολυ πολυ να ξαναδωσουμε πανελληνιες . μικρο το κακο ειναι και ευχαριστη εμπειρια ! :jumpy:
αυτο επρεπε να κανεις ολα καλα

αυτο δεν το ξερω , ισως επρεπε να το ειχες δηλωσει, Παρε τηλεφωνο

οχι ακριβως . Στην παλια σχολη μου ειπαν οτι την αναλαμβανουν αυτοι την διαγραφη , στην ιατρικ απ΄οτι καταλαβα δεν ηξερε αυτη και μου ειπε στην δευτερη φαση των εγγραφων να συνεννοηθώ με το βιολογικο
Η δεύτερη φάση πότε είναι;

Ηρέμησε ρε ‘συ Μίκρο που θα ξανά δώσεις :hehe: Απλά η έλλειψη συνεννόησης με τις γραμματείες είναι επόμενου επιπέδου. Εσύ επέλεξες το σωστό κουτί, άρα θα είσαι safe. Τώρα αν επέλεξες ότι δεν είσαι φοιτητής κάπου αλλού να καταλάβω την ανησυχία.
 

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
μην αγχωνεσαι το πολυ πολυ να ξαναδωσουμε πανελληνιες
Αχ τι ωραία ιδέα!!! Ήδη μου έλειψαν οι άτιμες
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η δεύτερη φάση πότε είναι;
Λογικά γυρω στον Οκτώβρη, ίσως και τέλη Σεπτεμβρίου
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top