Εγγραφές πρωτοετών 2020

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Kαι εγώ το ίδιο έκανα , θα επικοινωνήσει μαζί σου η σχολή λογικά αν χρειάζεται κατι άλλο

το ρωτησα αυτο και μου λενε οχι εμεις δεννθα σε παρουμε τηλεφωνο. Εσυ θα παρεις αν θελεις κατι
 

fay01

Νεοφερμένος

Η fay01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
το ρωτησα αυτο και μου λενε οχι εμεις δεννθα σε παρουμε τηλεφωνο. Εσυ θα παρεις αν θελεις κατι
Α καλαα.. Δεν ξερω . Παντως σε μια γνωστή μου η παλια της σχολή επικοινώνησε μαζί της για να της ζητήσουν να κάνει αίτηση διαγραφής. Εμένα πάλι οχι αλλα δε νομίζω και να πάρω😂😂
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

 

Αριάνα123

Νεοφερμένος

Η Αριάνα123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι,οι σχολές στο ΕΚΠΑ έχουν ανακοινώσει κάτι για την ολοκλήρωση της εγγραφής;η δικιά μου σχολή στο ΕΚΠΑ δεν έχει βγάλει κάτι,έχει βγάλει μόνο τα έγγραφα για αλλογενείς.
 

butter_fly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η butter_fly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι,οι σχολές στο ΕΚΠΑ έχουν ανακοινώσει κάτι για την ολοκλήρωση της εγγραφής;η δικιά μου σχολή στο ΕΚΠΑ δεν έχει βγάλει κάτι,έχει βγάλει μόνο τα έγγραφα για αλλογενείς.
Ούτε η δική μου στο ΕΚΠΑ έχει βγάλει κάτι ακόμα, μην αγχώνεσαι
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι,οι σχολές στο ΕΚΠΑ έχουν ανακοινώσει κάτι για την ολοκλήρωση της εγγραφής;η δικιά μου σχολή στο ΕΚΠΑ δεν έχει βγάλει κάτι,έχει βγάλει μόνο τα έγγραφα για αλλογενείς.
κοιτα τι ανεβασα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Να ρωτήσω κάτι,οι σχολές στο ΕΚΠΑ έχουν ανακοινώσει κάτι για την ολοκλήρωση της εγγραφής;η δικιά μου σχολή στο ΕΚΠΑ δεν έχει βγάλει κάτι,έχει βγάλει μόνο τα έγγραφα για αλλογενείς.
κοιτα τι ανεβασα

Ούτε η δική μου στο ΕΚΠΑ έχει βγάλει κάτι ακόμα, μην αγχώνεσαι
 

butter_fly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η butter_fly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 203 μηνύματα.

Xristinaqui

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristinaqui αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Παιδιά μια χαζή ερώτηση , απλώς θέλω να είμαι σίγουρος για τα τυπικά. Το έντυπο επικαιροποίησης προσωπικών στοιχείων του φοιτητή θέλει να το συμπληρώσομε με κεφαλαία ή μικρά γράμματα . Η δεν υπάρχει θέμα ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Χημικό Ιωάννινα

Για να μην το αναφέρει δεν θα υπάρχει θέμα, αλλά συνήθως τα επίσημα έγγραφα τα ζητάνε με κεφαλαία γράμματα, εγώ έτσι το έγραψα.
 

Xristinaqui

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristinaqui αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Σχετικά με το 2. (βλ. φωτογραφία) θεωρείτε ότι έχει σημασία αν θα συμπληρωθεί ηλεκτρονικά ή χειρόγραφα το έντυπο; Δεν αναφέρεται κάτι αλλά δίνεται αρχείο που ανοίγει στο Word, άρα θα πρέπει να συμπληρωθεί εκεί και ύστερα να εκτυπωθεί και να το υπογράψουμε;
IMG_20200930_232306.jpg
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,541 μηνύματα.
Σχετικά με το 2. (βλ. φωτογραφία) θεωρείτε ότι έχει σημασία αν θα συμπληρωθεί ηλεκτρονικά ή χειρόγραφα το έντυπο; Δεν αναφέρεται κάτι αλλά δίνεται αρχείο που ανοίγει στο Word, άρα θα πρέπει να συμπληρωθεί εκεί και ύστερα να εκτυπωθεί και να το υπογράψουμε;
View attachment 71413

Eφοσον ουτως η αλλως θα εκτυπωσεις συμπληρωσε το με word. Ειναι πιο πολιτισμενο εκτος και εισαι σουπερ καλλιγραφος οποτε κανε ενα εργο τεχνης.
 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Α καλαα.. Δεν ξερω . Παντως σε μια γνωστή μου η παλια της σχολή επικοινώνησε μαζί της για να της ζητήσουν να κάνει αίτηση διαγραφής. Εμένα πάλι οχι αλλα δε νομίζω και να πάρω😂😂

γενικά η παλια μου σχολη ειναι ο ορισμος του i dont give a f**** about you
 

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Λοιπόν το ΕΚΠΑ (τουλάχιστον) για την σχολή μου ζητάει απλά εκτυπωμένη την αίτηση, 1 φωτοτυπία ταυτότητας και 1 φωτογραφία τύπου ταυτότητας. Με sms θα στείλει τους αριθμούς μητρώου για να γίνει εγγραφή στις υπηρεσίες του πανεπιστημίου
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Λοιπόν το ΕΚΠΑ (τουλάχιστον) για την σχολή μου ζητάει απλά εκτυπωμένη την αίτηση, 1 φωτοτυπία ταυτότητας και 1 φωτογραφία τύπου ταυτότητας. Με sms θα στείλει τους αριθμούς μητρώου για να γίνει εγγραφή στις υπηρεσίες του πανεπιστημίου
επισης μας μετεφεραν την αρχη των μαθηματων αλλη μια εβδομαδα πιο μετα
 

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.

Xristinaqui

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristinaqui αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Απλά υπογράφεις κάτω στη σελίδα.Aπο όσο θυμάμαι πέρσι το είχα πάει ανυπόγραφο στη γραμματεία και απλά μου είπε βάλε και μία υπογραφή και τέλος.

Άρα απλώς μια υπογραφή κάτω δεξιά;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,541 μηνύματα.
Σε εμάς προς το παρόν σταθερή η έναρξη μαθημάτων. Επίσης Στο πανεπιστήμιο Κρήτης έχουν ξεκινήσει ήδη μαθήματα.

Ενα ενα τα πανεπιστημια μεταθετουν την εναρξη μαθηματων για τους πρωτοετεις στις 12 οκτωβριου διοτι η κεραμεως δεν τους εχει στειλει ακομα τις λιστες απο την ηλεκτρονικη εγραφη.
 

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Ενα ενα τα πανεπιστημια μεταθετουν την εναρξη μαθηματων για τους πρωτοετεις στις 12 οκτωβριου διοτι η κεραμεως δεν τους εχει στειλει ακομα τις λιστες απο την ηλεκτρονικη εγραφη.

Τι να πω?? Πάντως σε εμάς μέχρι στιγμής υπάρχει το εξής. Δεν υπάρχει άλλη ενημέρωση..
1601583260163.png
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,541 μηνύματα.
Το κεντρικο πανεπιστημιο της χωρας πρεπει να κρατα χαμηλους τονους μεχρι βεβαιότητας
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top