Εγγραφές πρωτοετών 2020

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Καλα θα τα στείλω συστημένα, μέχρι να φτάσουν υποθέτω θα έχουν βγάλει την ανακοίνωση😅
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,518 μηνύματα.
Καλα θα τα στείλω συστημένα, μέχρι να φτάσουν υποθέτω θα έχουν βγάλει την ανακοίνωση😅

Οκ ... μερικα αρχιζουν και δινουν παρατασεις ( παπει εδωσε 2 μερες , 7 οκτ.), το εμπ ημμυ εδωσε μεχρι 16 οκτ. ζητα βεβαια της παναγιας τα ματια. Τους ταλαιπωρει οτι δεν πηραν την λιστα ακομα απο την κεραμεως , μετα τις 5 οκτ. λενε.
Το πιο πολιτισμενο ειναι το ΕΛΜΕΠΑ . Λεει θα σου στειλω sms μπες στο λινκ κανε τον λογαριασμο σου και τελος δεν θελω τιποτα αλλο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Καλησπερα
Υπάρχει κάποια κοπέλα που να έχει περάσει στο τμήμα αγωγής και φροντίδας στην πρώιμη παιδική ηλικία στα Γιάννενα?
 

jul25

Νεοφερμένος

Η jul25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδιά χθες έστειλα τα δικαιολογητικά μου 2 φορές στην γραμματεία της σχολής γιατί την πρώτη φορά δεν μου χώρεσαν όλα σε μια αποστολή .Ωστόσο αντιλήφθηκα ότι και την δευτερη φορά που τα έστειλα οι φωτογραφίες δεν ήταν αυτές που η γραμματεία ζητούσε και θα πάω να βγάλω καινουργιες αύριο .Πιστεύετε θα υπάρχει πρόβλημα αν τους τα στείλω και τρίτη φορά ;Θα επικοινωνήσω και αύριο με την γραμματεία της σχολής αλλά έχω αγχωθει πάρα πολύ μήπως δεν γίνει η εγγραφή τελικά
 

butter_fly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η butter_fly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Παιδιά χθες έστειλα τα δικαιολογητικά μου 2 φορές στην γραμματεία της σχολής γιατί την πρώτη φορά δεν μου χώρεσαν όλα σε μια αποστολή .Ωστόσο αντιλήφθηκα ότι και την δευτερη φορά που τα έστειλα οι φωτογραφίες δεν ήταν αυτές που η γραμματεία ζητούσε και θα πάω να βγάλω καινουργιες αύριο .Πιστεύετε θα υπάρχει πρόβλημα αν τους τα στείλω και τρίτη φορά ;Θα επικοινωνήσω και αύριο με την γραμματεία της σχολής αλλά έχω αγχωθει πάρα πολύ μήπως δεν γίνει η εγγραφή τελικά
Εγώ έχω άλλη απορία... Γιατί έχεις βάλει ότι είσαι 12 χρονών; 🤔🤔
 

Markaf

Νεοφερμένος

Η Markaf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
το απθ ξερετε αν εχει βγαλει κατι παραπανω για την ολοκληρωση των εγγραφων των πρωτοετων περα απο την ηλεκτρονικη εγγραφη?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,518 μηνύματα.
Παιδιά χθες έστειλα τα δικαιολογητικά μου 2 φορές στην γραμματεία της σχολής γιατί την πρώτη φορά δεν μου χώρεσαν όλα σε μια αποστολή .Ωστόσο αντιλήφθηκα ότι και την δευτερη φορά που τα έστειλα οι φωτογραφίες δεν ήταν αυτές που η γραμματεία ζητούσε και θα πάω να βγάλω καινουργιες αύριο .Πιστεύετε θα υπάρχει πρόβλημα αν τους τα στείλω και τρίτη φορά ;Θα επικοινωνήσω και αύριο με την γραμματεία της σχολής αλλά έχω αγχωθει πάρα πολύ μήπως δεν γίνει η εγγραφή τελικά

Προφανως μιλας για upload. Ε, τι προβλημα να υπαρχει ? Η κυρια που θα τα δει θα διαλεξει οτι της κανει. Το πολυ να σε χαρακτηρισει ως αγχωδη.
 

Leukosrinokeros

Νεοφερμένος

Η Leukosrinokeros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Γεια σας μπορει καποιος να μου πει τι γνωριζει για τις εγγραφες των πρωτοετων στο παντειο και πως γινεται η εκδοση κωδικων;; Μπορει να μου εξηγησει καποιος; Ευχαριστω εκ των προτερων
 

Γιώργος - Κόρινθος

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος - Κόρινθος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Συγχωρέστε με διότι μπορεί να είναι άκυρο εδώ μέσα αυτό που θέλω να ρωτήσω.
Μου ήρθε ένα μήνυμα από την φοιτητική λέσχη με ένα λινκ. Πρόκειται για σίτιση/στέγαση. Το προσπερνάω απλά μιας και δεν ενδιαφέρομαι, σωστά;
 

Συνημμένα

  • 0CC4D59E-310C-4AAA-9064-C24AD21D2A4A.png
    0CC4D59E-310C-4AAA-9064-C24AD21D2A4A.png
    462.7 KB · Εμφανίσεις: 109

Makis7

Νεοφερμένος

Ο Makis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Η αιτηση για το πασο ειναι δυνατη να πραγματοποιηθει μονο αν εχει ολοκληρωθει πληρως η εγγραφη μου στο τμημα?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,518 μηνύματα.
H εισοδο στο συστημα για αιτηση πασο μπορει να γινει οταν εχεις τους κωδικους. Στη συνεχεια το συστημα θα αντλησει τα στοιχεια σου απο το φοιτητολογιο του πανεπιστημιου για να στα δειξει στην οθονη. Και τελος η γραμματεια σου θα πρεπει να τα πιστοποιησει ( πχ την φωτο σου). Οποτε καταλαβαινεις οτι η γραμματεια θα πρεπει να εχει ηδη προετοιμασει το προφιλ σου.
 

Makis7

Νεοφερμένος

Ο Makis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ωραια,απλα προσπαθω να καταλαβω αν τελιωσα με την εγγραφη απο την στιγμη που καταφερα να κανω αιτηση για το πασο
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,518 μηνύματα.
Ωραια,απλα προσπαθω να καταλαβω αν τελιωσα με την εγγραφη απο την στιγμη που καταφερα να κανω αιτηση για το πασο
Ε οταν παρεις και την εγκριση στο κινητο σου απο την γραμματεια εισαι στα τελειωματα.Σαν αγορι τελειωνεις οταν παρεις και την βεβαιωση για τον στρατο.
 

Makis7

Νεοφερμένος

Ο Makis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.

Ιωάννα2

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Γεια σας.
Προς φοιτητές που έχουν διαγραφεί από μια σχολή και έχουν κάνει εγγραφή σε άλλη
έκανα διαγραφή από την προηγούμενη σχολή μου και εγγραφή στη νέα. Πήρα κανονικά τους κωδικούς μου όμως μπορώ να συνδεθώ ακόμα στις υπηρεσίες του προηγούμενου τμήματος μου με τους παλιούς κωδικούς μου. Δε θα έπρεπε να έχουν διαγραφεί όλα ?
Επίσης προσπαθώντας να κάνω αίτηση για νέα ακαδημαϊκή ταυτότητα ( η προηγούμενη έχει επιστραφεί και ακυρωθεί ) μου εμφανίζεται το μήνυμα '' Ο λογαριασμός σας έχει απενεργοποιηθεί καθώς υπάρχει ήδη εγγεγραμμένος χρήστης με τα ίδια στοιχεία'' Ξέρει κανείς τι πρέπει να κάνω ? Θα επικοινωνήσω φυσικά με το τηλέφωνο που υπάρχει στην ιστοσελίδα του Minedu αλλά αν ξέρει κανείς αν πρέπει να κάνω εγώ κάτι ή η γραμματεία ή το γραφείο αρωγής ?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,518 μηνύματα.
Για την ταυτοτητα πασο αρμοδια ειναι η παλια γραμματεια να ελευθερωσει την θυριδα σου. Μολις το κανει θα μπορεις να δημιουργησεις νεα.
Οι κωδικοι σου στην παλια θα δουλευουν μεχρι να τους σβησει ο εκει ΙΤ . Δεν υπαρχει καμια ανησυχία
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top