Εγγραφές πρωτοετών 2020

Xristinaqui

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristinaqui αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Δεν παιζει ρολο. Αν επαιζε θα το ειχαν προεγραμμενο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Συγγνωμη οι εφοριες θελουν ραντεβου? Τι προοδος σε παιδι μου? Ενδυμα? smart casual? Οχι sexy σορτσακια.


Τα περισσότερα γίνονται με ραντεβού πλέον, λόγω κορωνοϊού.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Στα προσωπικά στοιχεία πρέπει να βάλουμε τον αριθμό κινητού που είχαμε βάλει και στην διαδικασία του μηχανογραφικού ή δεν παίζει ρόλο;

Δεν παιζει ρολο , ενα κινητο που εχεις μπροστα σου να σου ερθει το πιν. Στην δευτερη φαση, στην σχολη θα δωσεις παλι κινητο που θα καταχωρηθει στην μεριδα σου.
 

blueroses37

Νεοφερμένος

Η blueroses37 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Δεν παιζει ρολο , ενα κινητο που εχεις μπροστα σου να σου ερθει το πιν. Στην δευτερη φαση, στην σχολη θα δωσεις παλι κινητο που θα καταχωρηθει στην μεριδα σου.

Αφού έπεσε το σύστημα δεν πρόκειται να μου έρθει καθυςτερημενα ο κωδικός. Σωστά ;
Αλλά και να μου έρθει αφού είναι προσωρινός όταν ξανά μπω στην ιστοσελίδα θα πατήσω να μου σταλεί νέος.
Με συγχωρείς για τις απορίες αλλά αγχώθηκα πολύ.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Αφού έπεσε το σύστημα δεν πρόκειται να μου έρθει καθυςτερημενα ο κωδικός. Σωστά ;
Αλλά και να μου έρθει αφού είναι προσωρινός όταν ξανά μπω στην ιστοσελίδα θα πατήσω να μου σταλεί νέος.
Με συγχωρείς για τις απορίες αλλά αγχώθηκα πολύ.

Πολυ σωστα , μαλλον ο παλιος δεν θα ερθει ποτε ......και μη αγχωνεσαι
 

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.
ούτε σε μένα ήρθε το pin, οπότε είναι γενικό το θέμα.. @blueroses37 ακόμα και να σου έρθει ο παλιός κωδικός πάντα ο τελευταίος ισχύει..
 

blueroses37

Νεοφερμένος

Η blueroses37 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
ούτε σε μένα ήρθε το pin, οπότε είναι γενικό το θέμα.. @blueroses37 ακόμα και να σου έρθει ο παλιός κωδικός πάντα ο τελευταίος ισχύει..

Απλά αγχώθηκα γιατί στην αρχή έβαλα το δικό μου αριθμό αλλά αφού δεν μου στάλθηκε ο κωδικός πιν εντός 3 λεπτών έβαλα του μπαμπά μου που είχα βάλει και στο μηχανογραφικό. Ούτε εκεί ήρθε όμως.Αφου είδα ότι δεν στέλνεται ο κωδικός πατησα επιστροφή και βγήκα από την σελίδα χωρίς να κατοχυρωσω τίποτα.
Θα προσπαθήσω ξανά το βράδυ.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Απλά αγχώθηκα γιατί στην αρχή έβαλα το δικό μου αριθμό αλλά αφού δεν μου στάλθηκε ο κωδικός πιν εντός 3 λεπτών έβαλα του μπαμπά μου που είχα βάλει και στο μηχανογραφικό. Ούτε εκεί ήρθε όμως.Αφου είδα ότι δεν στέλνεται ο κωδικός πατησα επιστροφή και βγήκα από την σελίδα χωρίς να κατοχυρωσω τίποτα.
Θα προσπαθήσω ξανά το βράδυ.

Σωστος, πρoτιμισε καμια εταιρια της προκοπης ,cosmote, vodafon .
 

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.

blueroses37

Νεοφερμένος

Η blueroses37 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 95 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Δεν είναι θέμα εταιρείας κινητής τηλεφωνίας. Είναι θέμα του συστήματος..

Σωστα ειναι θεμα iterfasing ( διασυδεσης) συστηματος και κινητης τηλεφωνιας . Ειναι θεμα του οτι το ολο συστημα δεν μπηκε σε beta τεστ. Συνηθως ομως οι ικανοι κανουν και καλα πραγματα, αξιοπιστα iterfases.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν νομίζω να υπάρξει θέμα που έβαλα δυο αριθμούς αφού δεν πατησα συνέχεια.Τι λες;

Κανενα- μην ανυσηχεις. Πιες το φρεντο σου και κουλαρε μεχρι το βραδυ.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
χαχα τι ξεφτέρια είναι οι δικοι μας

Μεγα Λαθος... δεν φταινε οι ΙΤδες του ΥΠΑΙΘ. Δηλαδη φταινε λιγο, που δεν του κανανε ευχελαιο . Νομιζεις οτι ειναι ευκολο να ξεπερασεις την μητσοτακεικη γκατεμια?:bomb: :diablo:
 
Τελευταία επεξεργασία:

sofia.kp

Νεοφερμένος

Η sofia.kp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Λειτουργεί σε κανέναν τώρα;
Δοκιμασα μολις μετα απο 2 ωρες σχεδον κ τωρα μου λεει αναμονη διπλα απο τον αριθμο μου.Αρχικα ειχε μια αντιστροφη μετρηση...φυσικα δεν μου ηρθε μηνυμα ουτε κ τωρα.
 

geoavl

Νεοφερμένος

Ο geoavl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ηρθε sms σε εμενα μετα απο αρκετη ωρα, ολα καλα.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Έχω στείλει 5 ακόμα τπτ χαχα
Μηπως το κινητο σου δεν ειναι ρυθμισμενο να δεχεται αριστα μηνηματα ? Να το προσεξεις, γιατι αυτο το μυνημα δεν ειναι απλο , εδω εχουμε προχω τεχνολογια, τα μυνηματα αυτα ανοικουν στην κατηγορια Αριστα. :sonic:
 

Xristinaqui

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristinaqui αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Εμένα 10 λεπτά περίπου έκανε να έρθει το sms.
Επίσης, ολοκλήρωσε κάποιος την εγγραφή;
Πάτησα οριστική υποβολή και με έβγαλε ξανά στην αρχή, όλα πήγαν καλά;
Νόμιζα ότι θα χρειαστεί να αποθηκεύσω/εκτυπώσω κάτι.
 

mourinho776

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mourinho776 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Μηπως το κινητο σου δεν ειναι ρυθμισμενο να δεχεται αριστα μηνηματα ? Να το προσεξεις, γιατι αυτο το μυνημα δεν ειναι απλο , εδω εχουμε προχω τεχνολογια, τα μυνηματα αυτα ανοικουν στην κατηγορια Αριστα. :sonic:
Έχω στείλει από 2 κιν
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Εμένα 10 λεπτά περίπου έκανε να έρθει το sms.
Επίσης, ολοκλήρωσε κάποιος την εγγραφή;
Πάτησα οριστική υποβολή και με έβγαλε ξανά στην αρχή, όλα πήγαν καλά;
Νόμιζα ότι θα χρειαστεί να αποθηκεύσω/εκτυπώσω κάτι.
Οπωσδήποτε θα χρειαστει να αποθηκευσης και εκτυπωσεις τελικο pdf . Θα το ζητησει η γραμματεια. Για δες το παλι.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top