Διαγωνισμοί ΕΜΕ 2011-2012

demetr

Νεοφερμένος

Ο demetr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια πουτ περασαν!!!!!!!!!!!!!!!!εγω δεν περασα αλλα δεν πειραζει του χρονου με καλυτερη και περισσοτερη απο φετος προετοιμασια!!!το εχω βαλει σκοπο...ΜΙΑ φορα τουλαχιστον απο τα δυο χρονια που μου μενουν αρχιμηδη θα παωωωωωωωω..χαχαχαχ..τελοσπαντων συγχαρητηρια και παλι..εδω να γραφετε για τον αρχιμηδη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
πέρασα και 'γω!! :D καλή μας επιτυχία!!! τα λέμε στις 3 Μαρτίου στην Αθήνα!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Markovski

Νεοφερμένος

Ο Markovski αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
παιδια τωρα αρχισα να σκεφτομαι αρχιμηδη ποσα θεματα χρειαζονται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Πέρασα κι εγώ!Εκδρομούλα:D.

Πάντως ο Αρχιμήδης μου φαίνεται δυσκολούτσικος :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Markovski

Νεοφερμένος

Ο Markovski αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
θα μου πει κανεις ποσα θεματα χρειαζονται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
θα μου πει κανεις ποσα θεματα χρειαζονται?

τι είδους λογική είναι αυτή;;;; όλα!!!!!! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
θα μου πει κανεις ποσα θεματα χρειαζονται?
Κοίτα μετά τον Αρχιμήδη δεν υπάρχει άλλη Πανελλήνια φάση. Υπάρχει η Βαλκανινκή Ολυμπιάδα. Για να συμμετέχεις στην Βαλκανική Ολυμπιάδα θα πρέπει να έχεις ελληνική υπηκοότητα(νομίζω).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

demetr

Νεοφερμένος

Ο demetr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
παιδια πως ητανε τα θεματα???αν μπορει ας τα ανεβασει καποιος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

labahale

Νεοφερμένος

Ο labahale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
παιδια πως ητανε τα θεματα???αν μπορει ας τα ανεβασει καποιος!
τι ταξη θελεις?εχω μονο β'γυμνασιου

Κοίτα μετά τον Αρχιμήδη δεν υπάρχει άλλη Πανελλήνια φάση. Υπάρχει η Βαλκανινκή Ολυμπιάδα. Για να συμμετέχεις στην Βαλκανική Ολυμπιάδα θα πρέπει να έχεις ελληνική υπηκοότητα(νομίζω).
μηπως ξερεις ποσα περιπου θεματα χρειαζονται στον αρχιμηδη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Παλούκια ήταν του αρχιμήδη.Αλλά όντας β'γυμ θα έχω τη μεγάλη ευκαιρία του χρόνου κι όχι φέτος.Αλλά και πάλι, ήταν ωραία εμπειρία^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infinity

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Κοίτα μετά τον Αρχιμήδη δεν υπάρχει άλλη Πανελλήνια φάση. Υπάρχει η Βαλκανινκή Ολυμπιάδα. Για να συμμετέχεις στην Βαλκανική Ολυμπιάδα θα πρέπει να έχεις ελληνική υπηκοότητα(νομίζω).

υπάρχουν και οι προκριματικοί που σχηματίζονται οι βαλκανικές ομάδες και η εθνική ομάδα μαθηματικών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Σύμφωνα με μια πληροφορία φίλου μου βγήκε 4ος εκείνος (4ο χρυσό δηλαδής) και 5ος εγώ (1ο αργυρό δηλαδής) στον Αρχιμήδη Μεγάλων, αλλά ακόμα δεν έχουν ανεβάσει τίποτα και μου φαίνεται πολύ "κουλό" για να ισχύει. :confused: Μακάρι να ισχύει όμως!

(είπε επίσης ότι τους πέρνανε τηλέφωνο για τα αποτελέσματα, αλλά εγώ σαν καλός που ήμουν ξέχασα να γράψω τηλέφωνο :P)

btw. 3 θέματα συνολικά πρέπει να 'χω γράψει (μείον κάτι ψιλά από 1ο που πήδηξα 1-2 βήματα, συν κάτι ψηλά από το 4ο με το οποίο ασχολήθηκα το τελευταίο τέταρτο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
παίδες από προετοιμασία για Αρχιμήδη τι κανατε???
Εγω τπτ γι αυτο δεν πήγα να δώσω..Παρήγγειλα ένα βιβλίο του Στεργίου" Μαθηματικές Ολυμπιάδες", αλλά άργησε λίγο η παράδοση και δεν πρόλαβα να το μελετήσω... Εσείς έχετε κάνει την ύλη των μαθηματικών του σχολείου και από άλλες τάξεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

labahale

Νεοφερμένος

Ο labahale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παλούκια ήταν του αρχιμήδη.Αλλά όντας β'γυμ θα έχω τη μεγάλη ευκαιρία του χρόνου κι όχι φέτος.Αλλά και πάλι, ήταν ωραία εμπειρία^^
Συμφωνώ απόλυτα.Βέβαια,γενικά μπορούσες να τα προσεγγίσεις,το 3ο όμως ήταν τελείως παλούκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Markovski

Νεοφερμένος

Ο Markovski αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
παιδια καποιος να μου δωσει τα θεματα της β'γυμνασιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα του Αρχιμήδη εδώ: https://www.hms.gr/node/548

Συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες φυσικά και σε αυτούς που συνεχίζουν! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατί δεν έχουν ανακοινώσει ακόμα τα θέματα και τις λύσεις; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα του Αρχιμήδη εδώ: https://www.hms.gr/node/548

Συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες φυσικά και σε αυτούς που συνεχίζουν! :)
τελικά Ιασωνα όντως βγήκες 5ος. Μπράβο καλή συνέχεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demetr

Νεοφερμένος

Ο demetr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
μπραβο ξαροπ!!!!!!καλη συνεχεια και αντε και με ενα μεταλλιο στην επιστροφη!!!ενα μεγαλο συγχαρητηρια και στον ΛΩΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΉΡΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΘΗΝΑ ΤΑΞΗ Β ΔΙΑΚΡΙΣΗ Α που για 2η συννεχομενη φορα παιρνει 1ο χρυσο αν και Α λυκειου!!!τι γινεται με αυτον?ποσο εξυπνος ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEXANDROS_K

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
μπραβο ξαροπ!!!!!!καλη συνεχεια και αντε και με ενα μεταλλιο στην επιστροφη!!!ενα μεγαλο συγχαρητηρια και στον ΛΩΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΉΡΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΘΗΝΑ ΤΑΞΗ Β ΔΙΑΚΡΙΣΗ Α που για 2η συννεχομενη φορα παιρνει 1ο χρυσο αν και Α λυκειου!!!τι γινεται με αυτον?ποσο εξυπνος ειναι?

Ο συγκεκριμένος μάλιστα πήρε και πρώτη θέση στους μικρούς όταν ήταν τρίτη γυμνασίου και τρίτη θέση στους μικρούς(τρίτο χρυσό) όταν ήταν δευτέρα

Έδινα χτες στον Αρχιμήδη με τους μεγάλους(Α'λυκείου είμαι) και έλυσα πλήρως τη γεωμετρία και το πρώτο στο οποίο όμως κάπου έχασα. Αν και δεν πέρασα το βρήκα πολύ ωραίο σαν εμπειρία και ελπίζω του χρόνου που θα είμαι και β' να τα πάω καλύτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top