Δίπλωμα οδήγησης

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Εμ αμα εχεις γκαραζ και δεν το κουνας ενα πλυσιμο το μηνα.
Να πεις το ξαδελφο να το πλενει , τουοτα εχει αλλα να το πλενει. Μην το παιζει αγκρικολας
Ο αντρας ο κεμπαρης πρεπει να ειναι παντου καθαρος. Πως βαζει κοριτσια μεσα? Τα κοριτσια μπορει να μην αξιολογουν τα αλογα αλλα την καθαριοτητα την θελουν πολυ και την σταμπαρουν. Να βαζει και κωλωνια.

Μια χαρά το πλένει και ξανά βρωμιζει.
Όσο για το τι αρέσει στα κορίτσια δεν θα το σχολιάσω γιατί χτες το υπεράνελυσα κ τα άκουσα από πάνω. Είμαι λέει απαιτητική .
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,686 μηνύματα.
Η καμηλοπάρδαλη σε ευχαριστεί για το κοπλιμέντο σου, παρα την ειρωνεία σου προς το "αφεντικό" της 😂
Οχι βρε δεν υπαρχει ειρωνια , ειναι πολυ γλυκουλα. Περήφανο πλάσμα και ειρηνικό.
Και προσεξε δεν στερει τροφη απο κανενα , τρωει αυτα που δεν μπορουν να φανε τα αλλα.
Τωρα για φωτο δεν εχω το θαρος για δικη μου αλλα εβαλα αυτην την ιρανη θεα που εχουμε καποιες ομοιοτητες , αν εξαιρεσεις την βελουδικη επιδερμιδα και το βγαλμενο φρυδι
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ε να ειπα την διευκρινιση μου και το κρυφο μου παραπονο , Ολο για φιλο με βλεπουν, και να πεις οτι δεν βλεπομαι?
Τους καλους σαν φίλους τούς βλέπουν οι πιο πολλές.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οχι βρε δεν υπαρχει ειρωνια , ειναι πολυ γλυκουλα. Περήφανο πλάσμα και ειρηνικό.
Και προσεξε δεν στερει τροφη απο κανενα , τρωει αυτα που δεν μπορουν να φανε τα αλλα.
Τωρα για φωτο δεν εχω το θαρος για δικη μου αλλα εβαλα αυτην την ιρανη θεα που εχουμε καποιες ομοιοτητες , αν εξαιρεσεις την βελουδικη επιδερμιδα και το βγαλμενο φρυδι
Έχεις μπλε μάτια ??? Ζηλεύω εγώ έχω καφέ
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,608 μηνύματα.
Οχι βρε δεν υπαρχει ειρωνια , ειναι πολυ γλυκουλα. Περήφανο πλάσμα και ειρηνικό.
Και προσεξε δεν στερει τροφη απο κανενα , τρωει αυτα που δεν μπορουν να φανε τα αλλα.
Τωρα για φωτο δεν εχω το θαρος για δικη μου αλλα εβαλα αυτην την ιρανη θεα που εχουμε καποιες ομοιοτητες , αν εξαιρεσεις την βελουδικη επιδερμιδα και το βγαλμενο φρυδι
Αχα καταλαβα

Σοκ, δηλαδή έχεις τοσο έντονα, γαλανά ματια
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,686 μηνύματα.
Αχα καταλαβα

Σοκ, δηλαδή έχεις τοσο έντονα, γαλανά ματια
Οχι τα ματια μου ειναι δισυπόστατα, στο εντονο φως ειναι γαλανα πιο σκουρα (οχι husky) και στον ισκιο ειναι εντονα πρασινα.
Στο δημοτικο ηταν σαν της κοπελας.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τους καλους σαν φίλους τούς βλέπουν οι πιο πολλές.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Έχεις μπλε μάτια ??? Ζηλεύω εγώ έχω καφέ
Ναι ε? ανοίγεστε περισσοτερο στους ασχετους? ψυχιατρικο ερωτημα αυτο .
Και εγω ζηλευω τα καφε ματια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,608 μηνύματα.
και εγω ζηλευω τα καφε ματια.
Καλα αυτο πρώτη φορά το ακούω, ειδικά απο άνθρωπο με τόσο ιδιαίτερα μάτια

Πάντως εσύ @Ioannidou δεν έχεις καφε ματια, εχεις καφε ματαρες αν κρίνω καλα απο τη φωτογραφία.

Πολυ ματι έπεσε μάλλον πρέπει να βαλω και τα δικα μου...
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,686 μηνύματα.
Μια χαρά το πλένει και ξανά βρωμιζει.
Όσο για το τι αρέσει στα κορίτσια δεν θα το σχολιάσω γιατί χτες το υπεράνελυσα κ τα άκουσα από πάνω. Είμαι λέει απαιτητική .
εκει στο αλλο που μιλας ειναι χωστες, στα λενε στα ισα. Πρεπει να το αντεχεις
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,608 μηνύματα.
εκει στο αλλο που μιλας ειναι χωστες, στα λενε στα ισα. Πρεπει να το αντεχεις
Μονο χωστες δεν ειναι, απλα το παίζουν.
Εγω χθες λογομαχησα με εναν και μετα το διάλογο ξεκίνησε τις μπηχτές, τις οποίες τις συνεχίζει ακομα 😂

(Οποιος θα ήθελε να δει τον τσακωμό δυστυχώς δεν πρόλαβε γιατι διαγράφηκε )
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Καλα αυτο πρώτη φορά το ακούω, ειδικά απο άνθρωπο με τόσο ιδιαίτερα μάτια

Πάντως εσύ @Ioannidou δεν έχεις καφε ματια, εχεις καφε ματαρες αν κρίνω καλα απο τη φωτογραφία.

Πολυ ματι έπεσε μάλλον πρέπει να βαλω και τα δικα μου...
Ευχαριστώ πολύ... Αλλά τι να σου πω ?? Κι εσύ ?? Αφού δεν ξέρω πως είσαι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οχι τα ματια μου ειναι δισυπόστατα, στο εντονο φως ειναι γαλανα πιο σκουρα (οχι husky) και στον ισκιο ειναι εντονα πρασινα.
Στο δημοτικο ηταν σαν της κοπελας.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ναι ε? ανοίγεστε περισσοτερο στους ασχετους? ψυχιατρικο ερωτημα αυτο .
Και εγω ζηλευω τα καφε ματια.
Όχι στους άσχετους. Οι περισσότερες θέλουν "αλήτες". Τους καλούς τους βλέπουν σαν φίλους @Pak κάποιες άλλες θέλουν λούτρινο ......
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,608 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
εκει στο αλλο που μιλας ειναι χωστες, στα λενε στα ισα. Πρεπει να το αντεχεις
Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ έγραψα μια λίστα τεράστια ... Αλλά είναι πράγματα δεδομένα τα πιο πολλά
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σε μενα το λες;
Δεν χρειάζεται να μου το πεις το ξερω 😂
Εχω πράσινες ματαρες, ποσο ψώνιο ακουστηκα 😂
Χαχαχαχαχαχαχα το είχα προβλέψει ότι έχεις πράσινα ... Πολλούς έχω φανταστεί από εδώ μέσα 🤣
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,686 μηνύματα.
Μονο χωστες δεν ειναι, απλα το παίζουν.
Εγω χθες λογομαχησα με εναν και μετα το διάλογο ξεκίνησε τις μπηχτές, τις οποίες τις συνεχίζει ακομα 😂

(Οποιος θα ήθελε να δει τον τσακωμό δυστυχώς δεν πρόλαβε γιατι διαγράφηκε )
Κοιτα θεωρησε το σαν μια παρεα σε καφετερια που συζητα ελευθερα και χωρις να μπορει ομως να εκτιμισει εκφρασεις προσωπου και γλωσσα σωματος για να βαλει φρενο. Ειναι γεγονος οτι η ανωνυμία μας δινει την δυνατοτητα να βγαλουμε και κακες πτυχες του εαυτου μας που μετα ματανιωνουμε.
Εγω παντως δεν νιωθω ανετα εκει , Μερικες φορες θελω να συμμετασχω , εχω κατι να πω ,αλλα δισταζω.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Σε μενα το λες;
Δεν χρειάζεται να μου το πεις το ξερω 😂
Εχω πράσινες ματαρες, ποσο ψώνιο ακουστηκα 😂
Χαχαχαχαχαχαχα το είχα προβλέψει ότι έχεις πράσινα ... Πολλούς έχω φανταστεί απο εδώ μέσα
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,608 μηνύματα.
Κοιτα θεωρησε το σαν μια παρεα σε καφετερια που συζητα ελευθερα και χωρις να μπορει ομως να εκτιμισει εκφρασεις προσωπου και γλωσσα σωματος για να βαλει φρενο. Ειναι γεγονος οτι η ανωνυμία μας δινει την δυνατοτητα να βγαλουμε και κακες πτυχες του εαυτου μας που μετα ματανιωνουμε.
Εγω παντως δεν νιωθω ανετα εκει , Μερικες φορες θελω να συμμετασχω , εχω κατι να πω ,αλλα δισταζω.
Μμ ωραία τα λες.
Εχω να προσθέσω οτι θα σε κρίνουν και θα προσπαθήσουν να σε βγάλουν λαθος ακομα και αν το θεμα λεει πειτε την ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ σας γνώμη .
Φυσικά δεν αναφέρομαι σε όλους αλλα σε αρκετούς, ιδιαιτέρως σε "άνδρες"
(Σε καμία περίπτωση δεν είναι σεξιστικό το μήνυμα μου αλλα είναι η αλήθεια μου)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Μμ ωραία τα λες.
Εχω να προσθέσω οτι θα σε κρίνουν και θα προσπαθήσουν να σε βγάλουν λαθος ακομα και αν το θεμα λεει πειτε την ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ σας γνώμη .
Φυσικά δεν αναφέρομαι σε όλους αλλα σε αρκετούς, ιδιαιτέρως σε "άνδρες"
Εδώ κάποιοι θίχτηκαν που θέλω ο άλλος να είναι ευγενικός 🤣🤣

Μια τελευταία ερώτηση 🤣
Πιστεύετε ότι στα κορίτσια ταιριάζουν τα αυτοκίνητα που είναι "μεγάλα";; Επειδή ο μπαμπάς μου έχει δύο λέω να πάρω το ένα αλλά κ τα δυο μου είναι λίγο μεγάλα. Δεν ξέρω θα νιώθω κάπως .
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,686 μηνύματα.
Μια τελευταία ερώτηση 🤣
Πιστεύετε ότι στα κορίτσια ταιριάζουν τα αυτοκίνητα που είναι "μεγάλα";; Επειδή ο μπαμπάς μου έχει δύο λέω να πάρω το ένα αλλά κ τα δυο μου είναι λίγο μεγάλα. Δεν ξέρω θα νιώθω κάπως .
Τωρα το μεγαλο ειναι σχετικο, Θα πρεπει να πεις μοντελο να καταλαβουμε. Υπαρχουν και μεγαλα που κανουν φιτ σε κοριτσια.
Στα κοριτσια δινουν, αλλα και αυτα επιλεγουν μικρα αυτοκινητα για να τα παρκαρουν ευκολοτερα ( αυτο ειναι ψεμα) και οτι πιο ξεφτιλα απο ασφαλεια (πχ σμαρτ) λες και ειναι αναλωσιμα, αυτο με εξοργίζει.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Τωρα το μεγαλο ειναι σχετικο, Θα πρεπει να πεις μοντελο να καταλαβουμε.
Στα κοριτσια δινουν, αλλα και αυτα επιλεγουν μικρα αυτοκινητα για να τα παρκαρουν ευκολοτερα ( αυτο ειναι ψεμα) και οτι πιο ξεφτιλα απο ασφαλεια (πχ σμαρτ) λες και ειναι αναλωσιμα, αυτο με εξοργίζει.
Ναι δεν είναι τζιπ αλλά για μένα είναι μεγάλα .
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,686 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,686 μηνύματα.
Αυτο εξαρτάτε απο την ποιοτητα του αυτοκινητου.
Παραδειγμα . Μια s class των 5,5 μετρων παρκαρει παιχνιδακι σε σχεση με το yiarris του μηκους 3,60.
Βλεποντας απ'εξω τα δυο αυτοκινητα το ενα το θεωρεις δυσκολο το αλλο ευκολο , απο μεσα αλλαζει.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top