Δίπλωμα οδήγησης

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Γεια σας . Θέλω να πάω να βγάλω δίπλωμα οδήγησης . Αλλά μπερδεύτηκα από την μια σχολή μου λένε 5 μήνες στην άλλη μου είπαν 8. Ποιο πιστεύετε είναι το ιδανικό διάστημα; Για κάποιον που δεν έχει ιδέα ;;;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,518 μηνύματα.
Γεια σας . Θέλω να πάω να βγάλω δίπλωμα οδήγησης . Αλλά μπερδεύτηκα από την μια σχολή μου λένε 5 μήνες στην άλλη μου είπαν 8. Ποιο πιστεύετε είναι το ιδανικό διάστημα; Για κάποιον που δεν έχει ιδέα ;;;
Το 5 ή το 8 μηνες στο ειπαν γιατι δεν εχουν ημερομηνιες εξετασεων ? Που ζεις αραχωβα?
3 μηνες προετοιμασια για κοριτσι καλα και μπολικο ειναι. Τα κοριτσια περνανε ευκολα τα σηματα.
Εγω εκανα παντως 10 μηνες.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Το 5 ή το 8 μηνες στο ειπαν γιατι δεν εχουν ημερομηνιες εξετασεων ? Που ζεις αραχωβα?
3 μηνες προετοιμασια για κοριτσι καλα και μπολικο ειναι. Τα κοριτσια περνανε ευκολα τα σηματα.
Εγω εκανα παντως 10 μηνες.
Εσύ έκανες 10 μήνες κι εγώ θα κάνω 3?? Που είμαι κ χαζή ?
Ναι μου είπαν ότι γίνονται συνήθως τέλη μαϊου οι εξετάσεις αλλά δεν έχουν ακόμα ημερομηνίες
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,518 μηνύματα.
Εσύ έκανες 10 μήνες κι εγώ θα κάνω 3?? Που είμαι κ χαζή ?
Ναι μου είπαν ότι γίνονται συνήθως τέλη μαϊου οι εξετάσεις αλλά δεν έχουν ακόμα ημερομηνίες
εξετασεις γινονται συνεχεια απ οτι ξερω, τι εγινε το αλλαξαν?
εγω ειχα λογους , το παρατησα γιατι ειχα πανελληνιες και μετα κοπηκα 3 φορες σηματα, ειχε μια θεα στην αιθουσα με βαθυ ντεκολτε.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
εξετασεις γινονται συνεχεια απ οτι ξερω, τι εγινε το αλλαξαν?
εγω ειχα λογους , το παρατησα γιατι ειχα πανελληνιες και μετα κοπηκα 3 φορες σηματα, ειχε μια θεα στην αιθουσα με βαθυ ντεκολτε.
Ναι συνέχεια γίνονται ακόμα απλά μου είπαν ότι εγώ θα είμαι έτοιμη γύρω στον Μάιο .
Ααα τότε εγώ που είμαι κ τουβλο θα μου πάρει κάτι χρόνια να το πάρω . Να μη κοιτούσες το ντεκολτέ να πέρναγες!!!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,518 μηνύματα.
Ναι συνέχεια γίνονται ακόμα απλά μου είπαν ότι εγώ θα είμαι έτοιμη γύρω στον Μάιο .
Ααα τότε εγώ που είμαι κ τουβλο θα μου πάρει κάτι χρόνια να το πάρω . Να μη κοιτούσες το ντεκολτέ να πέρναγες!!!
Γιατι , φυσιολογικος ειμαι, δεν εχω εκτροπη.
Κοιτα τα σηματα θα τα περασεις ευκολα , παπαγαλεξ,
Για την πορεια θα δεις τι παιζει, αν δυσκολεύεσαι με τα πενταλια και τον μοχλο κανε με αυτοματο που ειναι παιχνιδακι.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Γιατι , φυσιολογικος ειμαι, δεν εχω εκτροπη.
Κοιτα τα σηματα θα τα περασεις ευκολα , παπαγαλεξ,
Για την πορεια θα δεις τι παιζει, αν δυσκολεύεσαι με τα πενταλια και τον μοχλο κανε με αυτοματο που ειναι παιχνιδακι.
Πήρα τηλέφωνο μόλις τώρα και μου λένε 3 μήνες είναι πολύ λίγο . Ο μπαμπάς μου λέει μια χαρά είναι απλά θέλουν αυτοί να επεκτείνουν τη διάρκεια των μαθημάτων για να βγάλουν κ άλλα χρήματα. Να πάρω σε άλλη σχολή ;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,518 μηνύματα.
Πήρα τηλέφωνο μόλις τώρα και μου λένε 3 μήνες είναι πολύ λίγο . Ο μπαμπάς μου λέει μια χαρά είναι απλά θέλουν αυτοί να επεκτείνουν τη διάρκεια των μαθημάτων για να βγάλουν κ άλλα χρήματα. Να πάρω σε άλλη σχολή ;
δεν ειναι θεμα χρηματων , το ποσο ειναι φιξ, 600-700.
να πας σε αυτη που σε βολευει.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,518 μηνύματα.
Τι? Εμένα μου είπαν ότι θα πληρωνω το μήνα 300€ .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

😤
Α τωρα καταλαβα , πας για διπλωμα ελικοπτερου.
οχι καλη μου η τιμη του διπλωματος ειναι φιχ, μαξ 700 ολα μεσα χαρτια, γιατροι, σηματα ,εξετασεις.
αμα κοπεις στην πορεια αλλα 200. αμα κοπεις σήματα αλλα15.

δηλαδη τωρα εσυ λες 5 χ 300 =1500 ?
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Α τωρα καταλαβα , πας για διπλωμα ελικοπτερου.
οχι καλη μου η τιμη του διπλωματος ειναι φιχ, μαξ 700 ολα μεσα χαρτια, γιατροι, σηματα ,εξετασεις.
αμα κοπεις στην πορεια αλλα 200. αμα κοπεις σήματα αλλα15.

δηλαδη τωρα εσυ λες 5 χ 300 =1500 ?
Ναι τόσο βγαίνει αλλά θα μου κάνουν καλύτερη τιμή στα 1200.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,518 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,518 μηνύματα.
Εεε δεν μπορώ να πω που μένω. Δυτικά είμαι πάντως. Μόνο 600??? Θα ρωτήσω κι αλλού... Άλλες 3 σχολές έχουμε εδώ .
ναι μην πεις γιατι θα ερθω ξημερωματα να σου κανω κανταδα.
ελα ζεα πειραια, με 700 .
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,518 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
αφου εδω ερχεσαι για φουστιτσες , τι? ε πλερω 1200 καρτελ ειναι εκει.
Ε ναι έρχομαι αλλά για βόλτα ή ψώνια ή ταινία στο Ρέντη δεν μπορώ όμως συνέχεια. Θα ρωτήσω κ τις υπόλοιπες εδώ .
Το πιο εκνευριστικο είναι ότι δεν σου λένε τιμή από το τηλέφωνο πρέπει να πας εκεί
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,518 μηνύματα.
Ε ναι έρχομαι αλλά για βόλτα ή ψώνια ή ταινία στο Ρέντη δεν μπορώ όμως συνέχεια. Θα ρωτήσω κ τις υπόλοιπες εδώ .
Το πιο εκνευριστικο είναι ότι δεν σου λένε τιμή από το τηλέφωνο πρέπει να πας εκεί
Κοιτα αν σου ειπε ενας αυτο και οι αλλοι καπου εκει θα ειναι.
30 φορες θα ερθεις.
δηλαδη αν εισουν στο παπει δεν θα ερχοσουν?
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,518 μηνύματα.
Τις καθημερινές είμαι γεμάτη . Σκ γίνονται μαθήματα?
ε βεβαια γινονται μαθηματα Σκ.
Τωρα κοιτουσα κατι πληροφοριες και ελεγαν οτι απο το 2019 που το πειρα εγω εβαλαν παραπανω για παραβολα και ασφαλιση οποτε το 600 μπορει να εγινε 700-800.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top