Δίπλωμα οδήγησης

Panos_02

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Panos_02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Τσοτίλι (Κοζάνη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Μετά παίρνεις το κανονικό διπλωμα
Ναι υποτιθεται σε μια πολιτισμενη χωρα οτι έτσι γινεται. Μπορω να σε διαβεβαιωσω ότι όχι μονο εχει λήξει το προσωρινο, αλλα και δεν έχω παρει το κανονικο με αιτιολογια την έλλειψη προσωπικου.
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Πόσες μέρες περιμένατε για την έκδοση του προσωρινού διπλώματος;;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Τις τελευταίες μέρες σκέφτομαι να πάω γραφτώ για το δίπλωμα, αλλά δεν ξέρω αν αξίζει τώρα να το πάρω, γιατί από τη μια αναρωτιέμαι μήπως δεν προλάβω να ξεμπερδεψω πριν ξεκινήσουν τα μαθήματα στο πανεπιστήμιο και από την άλλη δεν έχω κάποιο εύκαιρο όχημα για να οδηγάω. Any thoughts? 🤔
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Τις τελευταίες μέρες σκέφτομαι να πάω γραφτώ για το δίπλωμα, αλλά δεν ξέρω αν αξίζει τώρα να το πάρω, γιατί από τη μια αναρωτιέμαι μήπως δεν προλάβω να ξεμπερδεψω πριν ξεκινήσουν τα μαθήματα στο πανεπιστήμιο και από την άλλη δεν έχω κάποιο εύκαιρο όχημα για να οδηγάω. Any thoughts? 🤔
να πας αμεσως να το παρεις , τωρα που εισαι μικρουλα ειναι πιο ευκολα και τα παιρνεις γρηγορα.
ε το πανεπιστημιο δεν πειραζει , εχουμε και απογευματα και πρωινα και σκ
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
να πας αμεσως να το παρεις , τωρα που εισαι μικρουλα ειναι πιο ευκολα και τα παιρνεις γρηγορα.
ε το πανεπιστημιο δεν πειραζει , εχουμε και απογευματα και πρωινα και σκ
Ξες περίπου ποσο κρατάει η διαδικασία; Ή εξαρτάται κι από τη σχολή που επιλέγεις;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Ξες περίπου ποσο κρατάει η διαδικασία; Ή εξαρτάται κι από τη σχολή που επιλέγεις;
ενα μηνα σε παιδευουν με τα θεωρητικα ( σηματα)... αυτα εσυ ως κοριτσι τα περνας ευκολα
και δυο μηνες με την οδηγηση.

ε γινεται και πιο συντομα αμα ζοριστεις.
καλα εμενα κρατησε 12 μηνες γιατι ειχα τις πανελληνιες ταυτοχρονα και δεν πηγαινα
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
ενα μηνα σε παιδευουν με τα θεωρητικα ( σηματα)... αυτα εσυ ως κοριτσι τα περνας ευκολα
και δυο μηνες με την οδηγηση.

ε γινεται και πιο συντομα αμα ζοριστεις.
καλα εμενα κρατησε 12 μηνες γιατι ειχα τις πανελληνιες ταυτοχρονα και δεν πηγαινα
Μάλιστα…
Τελικά, όμως, δε θα είναι κάπως άχρηστο να το πάρω τώρα, αφού δεν έχω αυτοκίνητο; :scratchhead:
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Μάλιστα…
Τελικά, όμως, δε θα είναι κάπως άχρηστο να το πάρω τώρα, αφού δεν έχω αυτοκίνητο; :scratchhead:
αμα δεν εχεις διπλωμα δεν εχεις λογο να παρεις αυτοκινητο.
αμα εχεις ομως?
τωρα αυτοκινητο παιρνεις και με long rental ..200 το μηνα.
αμα εισαι εκπα , παδα, εμπ το χρειαζεσαι
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
αμα δεν εχεις διπλωμα δεν εχεις λογο να παρεις αυτοκινητο.
αμα εχεις ομως?
τωρα αυτοκινητο παιρνεις και με long rental ..200 το μηνα.
αμα εισαι εκπα , παδα, εμπ το χρειαζεσαι
Ίσως από αύριο θα αρχίσω να ψαχνω για σχολές και αν το πάρω, θα ψάξω για κανένα μεταχειρισμένο, I guess.
Ευχαριστώ, πάντως :hi:
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.

Scarlett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Scarlett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
ενα μηνα σε παιδευουν με τα θεωρητικα ( σηματα)... αυτα εσυ ως κοριτσι τα περνας ευκολα
και δυο μηνες με την οδηγηση.

ε γινεται και πιο συντομα αμα ζοριστεις.
καλα εμενα κρατησε 12 μηνες γιατι ειχα τις πανελληνιες ταυτοχρονα και δεν πηγαινα
Και εγώ είμαι σε διλλημα να γραφτώ η όχι γιατί θα δώσω δεύτερη φορά και φοβάμαι μην τα μπλέξω πολύ
Αλλά εκτός από τα σήματα δεν θέλει άλλο διάβασμα σωστά; Μετά είναι μόνο τα μαθήματα που θα τρώνε χρόνο
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,555 μηνύματα.
Πάντως έχω πάρει το βιβλιαράκι με τα σήματα από τη σχολή οδηγών τώρα που έχω χρόνο να τα διαβάζω γιατί σκοπεύω να γραφτώ μετά τις διακοπές και δε νομίζω ότι είναι και μεγάλη υπόθεση ή απαιτούν πάρα πολύ διάβασμα. Κάποιες ερωτήσεις βγαίνουν πάρα πολύ εύκολα, έχει και κάτι περίεργες αλλά αν σου τις εξηγήσει κάποιος νομίζω σου μένουν και τις μαθαίνεις. Μετά το τόσο διάβασμα για τις Πανελλήνιες εδώ που τα λέμε, αυτά φαντάζουν ελάχιστα.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Και εγώ είμαι σε διλλημα να γραφτώ η όχι γιατί θα δώσω δεύτερη φορά και φοβάμαι μην τα μπλέξω πολύ
Αλλά εκτός από τα σήματα δεν θέλει άλλο διάβασμα σωστά; Μετά είναι μόνο τα μαθήματα που θα τρώνε χρόνο
Ναι μονο τα σηματα θελουν διαβασμα... δηλαδη τι διαβασμα , θα στα εξηγήσουν, θα σου πουνε τις παγιδες και μετα εξασκηση στον υπολογιστη να σταυρωνεις ερωτησεις πολλαπλης επιλογης.

Τα σηματα ειναι ετσι ηλιθια φτιαγμενα για να τα μπλεκεις οταν πας την λογικη.
Καποια στιγμη μαθαινεις τις παγιδες τους και δεν τα μπλεκεις
 

Φανης1234567

Νεοφερμένος

Ο Φανης1234567 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα, επικοινώνησα σήμερα με σχολή οδηγών και μου είπανε ότι για την έκδοση διπλώματος πρέπει να έχω κλείσει τα 18. Αυτό σημαινει να έχω γίνει 18 ή να έχω συμπληρώσει τα 18 έτη και να έχω γίνει 19? Είμαι κανονικά 18 ( γενν Ιούλιο του 2004). ευχαριστώ
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top