Δίνω εξετάσεις!

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ναι το ίδιο κάνει, δεν αξίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
λοιπον επειδη περυσι το ειχα δωσει και εγω(με Α το ειχα περασει :) ) ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ οχι απο μεριας υλης αλλα ο χρονος που σου δινει το καταστα ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ καθεσαι μεσα και γραφεις!Αναλογα το part9use of english κτλπ) εχεις λιγοτερο ή περισσοτερο χρονο.Στην εκθεση ειναι το top.καθεσαι γραφεις και μετα ελενχεις οση ωρα που σου εχει μεινει που εμενα τοτε ηταν 45 λεπτα! so Dont worry be happy!Cabridge is EasY!Αληθεια που δινεις?

Το ξεσκισες, του αλλαξες τα φωτα!

Καθιστά λεμε...

Φιλικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ε βρε miv μη γινεσαι κακος!

χαλια τα πηγα....σιγουρα κοπηκα...καλα μεσα στην ταξη καθως ειμασταν ολοι του ιδιου τμηματος,οι σβηστηρες ηταν ιπταμενες....ετσι και δειτε πως ειναι η δικη μου....:lol:.το use το ελυσα μαζι με τον απεναντι και γενικα ολο το test το εκανα μαζι με τον απεναντι,τον αλλο απεναντι,τον πισω του απεναντι,την πισω του αλλου απεναντι και τη δικη μου πισινη!!!!οποτε ηθελα να πεταξω σβηστηρα η επιτηρητρια με καταλαβαινε και γυριζε αλλου!στην εκθεση ομως πρεπει να κοπηκα.το υποχρεωτικα βγηκαν πανω απο 200 λεξεις και σε αυτο αν διαλεξουμε ηταν ενα που ελεγε ''public transport should be used instead of cars''-write your composition.κθως ειχαμε κανει αυτο το θεμα πανω στα cars,ολοι αυτο λυσαμε.εγω και κατι αλλοι μαζι το καναμε ομως hot and contriversial issue και εβαλα advantages and disadvantages.δεν εβαλα opinion,μονο στο τελος ενα we should use the car in moderation.χαλια!η μια καθηγητρια μου ειπε οτι ειναι οκ,η αλλη οτι ειναι εκτος.τα ακουστικα ηταν πολυ χλιδατα,ο καθενας φορουσε ακουστικα,αυξομειωναμε τον ηχο και οταν πηγαινα να αντιγραψω απο την μπροστινη ο ενας απο τους 3 επιτηρητες εκανε ''εχμ.....''.ειμασταν στην αιθουσα εκδηλωσεων του σχολειου αλλα στο τελος συμπληρωσα αυτα που ηθελα γιατι οτα συμπληρωσαμε τις απαντησεις στο χαρτι εμ τα κουτακια γινοταν ο χαμος και ο καθενας αντεγραφε με την ανεση του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Το ξεσκισες, του αλλαξες τα φωτα!

Καθιστά λεμε...

Φιλικα

το "ελενχεις" δεν το είδες;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
κακίαααααααα!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Semina

Νεοφερμένος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
καλά αποτελέσματα πάντως... πότε βγαίνουν??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
φεβρουαριο θα παρουμε την πικρα....:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ευχαριστω:thanks:!!!εστω κι αν δεν το βλεπω....:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Τις λεξεις δεν τις κοιτανε. Αν εχεις γραψει μια σωστα δομημενη εκθεση και οι διπλες να ειναι ενα C θα στο βαλουνε. Τεσπα, δεν ξερω...Σου ευχομαι να το παρεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
C ε?κριμα γιατι στο φροντηστηριο επερνα Α.....:'(στην τελευταια μαλιστα ειχα παρει Α+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FanIsHere

Νεοφερμένος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Είναι πολύ ηλίθιο αυτό που σας κάνει. Δηλαδή να σας ρίχνει την ψυχολογία και να σας απονθαρύνει, ενώ ταυτόχρονα σας μαθαίνει κάτι αντίθετο με τα λογικά.

Νομίζω ότι το Σάββατο που έδινες, ήταν το περασμένο, όπως και πολλοί φίλοι/-ες μου. Πως τα πήγες? :)

Edit: Τώρα είδα το post σου στην δεύτερη σελίδα, οπότε σου εύχομαι καλά αποτελέσματα, αν και όπως λες, δεν έχεις πολλές ελπίδες. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johndrim

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Λοιπών αναμένω οδηγίες εγώ που δίνω τον ΜΑΙΟ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FanIsHere

Νεοφερμένος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Κι εγώ δίνω Γερμανικά τον Μάιο. Τα ίδια με παλιά όμως. Χαλαρά και όλα θα πάνε καλά. Μην σκέφτεσαι ότι δεν θα περάσεις, ούτε το πως θα γράψεις. Απλά μπες χαλαρά και γράψε. Εγώ αυτό κάνω γενικότερα στην ζωή μου (μερικές φορές μπαίνω και γράφω τους άλλους :P) και όλα μου πάνε καλά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Παιδιά δεν χρειάζεται άγχος. Να είστε συγκεντρωμένοι και όλα θα πάνε καλά. Επίσης να έχετε εμπιστοσύνη σε αυτά που γράφετε και να μην παρασύρεστε από το τι γράφουν οι άλλοι γύρω σας, γιατί τις περισσότερες φορές "σας παίρνουν στο λαιμό τους". Αν έχετε προετοιμαστεί καλά, θα τα πάτε και καλά, όποιας δυσκολίας και να είναι τα θέματα. Η καλή σας ψυχολογία και η διαύγεια του νου είναι ο καλύτερος σύμμαχος στις εξετάσεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εγω το μαϊο δινω το advanced
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

staticstasy

Νεοφερμένος

Η Αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Α κι εγώ έδωσα το Σάββατο! Στο κέντρο ρουμελιωτών στο κολωνάκι!!! Αλλά εγώ ξέρω αγγλικά επειδή γεννήθηκα κι έμεινα μέχρι τα 5 μου στην Νew York!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

staticstasy

Νεοφερμένος

Η Αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Κι εγώ διάλεξα αυτό με το public transport! Να σας ρωτήσω κάτι, γιατί δεν έχω κάνει ποτέ φροντιστήριο ή προετοιμασία για το lower, στις εκθέσεις (και στις δύο) έγραψα λίγο παραπάνω απ' το όριο, λίγο λιγότερο από 200 λέξεις. Είναι κακο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
15/12 δίνω Edexcel Advanced κι έχω ψιλοαγχωθεί:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Κι εγώ διάλεξα αυτό με το public transport! Να σας ρωτήσω κάτι, γιατί δεν έχω κάνει ποτέ φροντιστήριο ή προετοιμασία για το lower, στις εκθέσεις (και στις δύο) έγραψα λίγο παραπάνω απ' το όριο, λίγο λιγότερο από 200 λέξεις. Είναι κακο?


οχι δεν πειραζει αρκει να μην το παρακανες!εγω στην πρωτη εγραψα.....237 λεξεις!!!:lol::D:Pκαι αλλα 3 παιδια!ειμαι για κλαμματα.....:(

15/12 δίνω Edexcel Advanced κι έχω ψιλοαγχωθεί:P

αντε ρε μια χαρα θα τα πας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top