Δίνω εξετάσεις!

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Εδώ είναι ένα θέμα που μπορούμε να γράφουμε πότε δίνουμε πτυχία στις ξένες γλώσσες,πώς τα πήγαμε και να συμπαραστεκόμαστε ο ένας στον άλλο!!!Εγώ δίνω το άλλο Σάββατο Cambridge του Lower και παρόλα όσα μου λέει η καθηγήτρια,το βλέπω με το κιάλι!!!!!:'(Κανένας άλλος με τον ίδιο πόνο????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Don't worry! Ευκολο ειναι. Το ειχα παρει με την πρωτη πριν δυο χρονια νομιζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
το ελπιζω γιατι στο φροντηστηριο μας λενε ''το 80% της Ελλαδας κοβεται και εσεις τα πατε χαλια''....τι να κανουμε,ενα ευχαρισουμε λεμε και προσευχομαστε.....:xixi:σημερα λυσαμετο use που επεσε τον ιουνιο και δεν ηταν δυσκολο,σε αντιθεση με οσα μας λενε οι καθηγητες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ναι, δεν ειναι και λαθος οτι δεν εχει μεγαλη επιτυχια. Αλλα παλευεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
αντε και καλη μας επιτυχια:D ευχαριστω παντως!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μην κολας φιλε... Εγω το ειχα δωσει στην πρωτη γυμνασιου και ητανε γελιο... Χαλαρα θα το περασεις, αρκει να μην εχεις ανχως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ευκολο ειναι ενταξει. Σχετικα απαιτητικο αλλα παλευεται. Γελοιο ενταξει, δε μπορεις να το πεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cyclops

Νεοφερμένος

Ο cyclops αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
εγω κοπικα στο lower michigan αλλα το ξαναδηνω την αλλη βδομαδα ελπιζω να το παρω . Μην ανυσηχεις βρε ανγχος να μην εχεις και ολα καλα θα πανε ξερω παιδια που το εφαρμοσαν και περασαν ανετα κατι που εγω δεν εκανα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
η καθηγητρια ειναι διασημη για τις 100% επιτυχιες της...το θεμα ειναι οτι σημερα μνας εμαθε πως να αντιγραψουμε αυριο!ετσι τις βγαζει τις επιτυχιες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Δυστυχώς έχω και τέτοιους συναδέλφους....
Έλεοςςςςςςςςςςςςςςςςςς :red:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Λολ! Ενταξει, και της αδερφης μου τα παιδια περσι περασανε. Η αδερφη μου ειναι συναδελφος σου οχι μονο κατ'επαγγελμα αλλα και ειδικοτητα!;)
Ετσι, εγω απο αντιδραση τελικα εγινα francophone!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Melkon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
λοιπον επειδη περυσι το ειχα δωσει και εγω(με Α το ειχα περασει :) ) ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ οχι απο μεριας υλης αλλα ο χρονος που σου δινει το καταστα ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ καθεσαι μεσα και γραφεις!Αναλογα το part9use of english κτλπ) εχεις λιγοτερο ή περισσοτερο χρονο.Στην εκθεση ειναι το top.καθεσαι γραφεις και μετα ελενχεις οση ωρα που σου εχει μεινει που εμενα τοτε ηταν 45 λεπτα! so Dont worry be happy!Cabridge is EasY!Αληθεια που δινεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Semina

Νεοφερμένος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
παιδιά, οκ, αν πας να δώσεις καλά προετοιμασμένος, ε, τι φοβάσαι??:what: το πιο πιθανό είναι να σου φανεί πολύ-πολύ εύκολο!:) Βέβαια, πολύ σημαντικό ρόλο παίζει και η ψυχολογία.. αν σκέφτεσαι θετικά, τότε η επιτυχία είναι στο τσεπάκι σου!:no1: Πιστέψτε με, δουλεύει 100%! Εγώ τώρα αναμένω τα αποτελέσματα του Proficiency του Michigan... :fss:τον Μάρτιο θα βγουν...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mad1kas

Νεοφερμένος

Ο Mad1kas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Εγώ το πήρα το Lower και πάμε για ανώτερα! :jumpy:


Παίδες το Michigan στο Proficiency είναι πάλι multiple choice;
Είναι δύσκολο;Τι λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Semina

Νεοφερμένος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
το Prof του Michigan έχει το GVCR που είναι multiple choice, 1 έκθεση και το listening... ε, proficiency είναι, δεν είναι και περίπατος όπως το lower. Νομίζω πως 1,5 χρόνος προετοιμασία είναι απαραίτητος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mad1kas

Νεοφερμένος

Ο Mad1kas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Δηλαδής το Listening δεν είναι multiple choice; :wow:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
multiple choice εννοείται ότι είναι και το ακουστικό !:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εντεξει και εγω δεν παω με χαλια ψυχολογια αλλα αυτο που φοβαμαι ειναι η εκθεση.μπορει να παιρνω Α+(:D)αλλα αυτη μας ειπε οτι εχουμε καλυψει ολα τα πιθανα θεματα αρα το θεμα ειναι να σου κοψει και να κολλησεις καπου αυτα που καναμε!αυτο φοαβαμαι,ποσο φανερο θα ειναι το θεμα!!!εκθεση αυτη μας εχει πει να κανουμε προχειρο,κατι που βοηθαει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ και να καλυπτουμε ολο το χρονο,30' για προχειρο και 15' για να τη διαμορφωσουμε.
μας εχει αγχωσει και ενας καθηγητης γιατι στο listening(οπου φιαβαμαι αν θα πει 2 φορες το καθε part) μας ειπε οτι ακριβως πανω στη μια βαρδια επιασε δυνατο χαλαζι που επεφτε πανω στα παραθυρα και κοπηκαν!δηλαδη τωρα πρεπει αν ανησυχουμε και για τον καιρο!
ειμαι αναμεσα και σε 2 αδυναμους μαθητες(εκ των οποιων ο ενας ειναι σκραπας)και πρεπει να εχω ετοιμα χαρτομαντηλα και σβηστηρες(τροπος για σκονακια:D)!δινω σε ενα σχολειο εδω στο αγρινιο και προφορικα σε ενα ξενοδοχειο.τελωσπαντως,αυριο βλεπουμε.....αχ....ευχαριστω παντως,με βοηθησατε γιατι τωρα δεν νομιζω να ειμαστε τοσο γκαντεμηδες και να ειναι τοσο παλουκια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Δεν αξίζει να ρισκάρεις με σκονάκια, καλή επιτυχία πάντως :) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ευχαριστω!λαθος μου,δεν ειναι για σκονακια,ειναι για να κυκλοφορουν οι απαντησεις!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top