Δίνω εξετάσεις!

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Μην γελάσετε....στα 38 αποφάσισα να δώσω εξετάσεις για Lower. Παρακολουθώ μαθήματα στην Ελληνοαμερικάνικη Ένωση. Τα πάω χάλια στην γραμματική και τώρα μαθαίνω τις past participles των ανωμάλων ρημάτων :jumpy:

Σιγα. Εγω στο lower ειχα συμμαθητη επιτυχημενο γιατρο με οικογενεια! Και σιγουρα πανω απο 38! Δεν εχει οριο η μαθηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Σιγα. Εγω στο lower ειχα συμμαθητη επιτυχημενο γιατρο με οικογενεια! Και σιγουρα πανω απο 38! Δεν εχει οριο η μαθηση.

Σιγά, πριν 3 χρόνια που είχα δώσει P.E.T, ήταν ένας 55 και βάλε και είπε ότι το θέλει για τη δουλειά του.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Σιγά, πριν 3 χρόνια που είχα δώσει P.E.T, ήταν ένας 55 και βάλε και είπε ότι το θέλει για τη δουλειά του.:D


Το PET ?????????????????????????????????????????????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Το PET ?????????????????????????????????????????????????????????????

ναι, μάλλον θα έδινε και Lower μετά, όμως το PET πιάνει 10 μονάδες στον Ασεπ:lol:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steofstratos

Νεοφερμένος

Ο Στράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Πάντα τα ίδια λένε οι καθηγητές με το Cambridge. Εγώ έδωσα το Δεκέμβριο το Proficiency και μου φάνηκε μια χαρά εύκολο. (η καθηγήτρια μου είναι σίγουρη οτι δεν το πέρασα!) αλλα εγω λεω οτι μαλλον το περασα. Περιμάνω τα αποτελεσματα με ανυπομονισία!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steofstratos

Νεοφερμένος

Ο Στράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Εγώ έδωσα Edexcel Level 5 (proficiency) στις 15 Δεκεμβρίου. Το είχα ρε γαμώτο, αλλά νομίζω ότι τα θαλάσσωσα στην τελευταία έκθεση από υπερβολική αυτοπεποίθηση :(

Ξέρει κανείς πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα;


Υ.Γ. Όσο για το MIchigan, δεν είναι multiple choice, αλλά MULTIPLE GUESS. Γι' αυτό και το "πέρασα" :P

Α και εγώ έδινα το Δεκέμβριο.Βγαίνουν 28 Ιανουαρίου. Καλή μας επιτυχία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Άσχετο,αλλά το www.palso.gr (η σελίδα που θα δημοσιευτούν τα αποτελέσματα του Edexcel) δεν μου ανοίγει.Είναι γενικό πρόβλημα ή φταίει κάποια ρύθμιση μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εχει προβλημα, δεν ανοιγει ουτε σε μενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steofstratos

Νεοφερμένος

Ο Στράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Εχει προβλημα, δεν ανοιγει ουτε σε μενα.

Εντάξει παιδιά ούτε και σε μένα ανοίγει τώρα. Πιστεύω οτι υπάρχει καποιο προβλημα με τη σελίδα αυτό το διάστημα. Θα φτιάξει που θα πάει.
Το ξέρατε οτι βγήκαν τα αποτελέσματα του michigan proficiency? Βέβαια όχι ακόμη για τους υποψηφίουσ αλλα για τους καθηγητές. Με πήρε τηλ. η καθηγήτριά μου. Πέρασα!!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Συγχαρητηρια :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Τελικα ισως επρεπε να δωσω κι εγω φετος....Περασαν ολοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Εντάξει παιδιά ούτε και σε μένα ανοίγει τώρα. Πιστεύω οτι υπάρχει καποιο προβλημα με τη σελίδα αυτό το διάστημα. Θα φτιάξει που θα πάει.
Το ξέρατε οτι βγήκαν τα αποτελέσματα του michigan proficiency? Βέβαια όχι ακόμη για τους υποψηφίουσ αλλα για τους καθηγητές. Με πήρε τηλ. η καθηγήτριά μου. Πέρασα!!!!:jumpy:

μπραβοοοοοοο!!!!εδωσε και η αδερφη μιας φιλης μου και περασε:)

ξερετε ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα του cambridge lower?πριν δωσουμε η καθηγητρια μας που ειναι παλαβη ειπε αρχες ιανουαριου και τωρα λεει τελη μαρτιου.για αν μην πω για το κρατικο που ελεγε οτι θα εβγαιναν αρχες σεπτεμβρη και βγηκαν 20 ιουλιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Μιας και λέμε για εξετάσεις....

χθες έμαθα ότι πέρασα το proficiency του michigan! :niki::dance::pilot::drink::hehe::sman::hellas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Συγχαρητηρια και σε σενα :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κι εγώ πέρασα! :jumpy:



Πριν 3 χρόνια περίπου, αλλά γιατί να μην το χαρούμε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steofstratos

Νεοφερμένος

Ο Στράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
μπραβοοοοοοο!!!!εδωσε και η αδερφη μιας φιλης μου και περασε:)

ξερετε ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα του cambridge lower?πριν δωσουμε η καθηγητρια μας που ειναι παλαβη ειπε αρχες ιανουαριου και τωρα λεει τελη μαρτιου.για αν μην πω για το κρατικο που ελεγε οτι θα εβγαιναν αρχες σεπτεμβρη και βγηκαν 20 ιουλιου

Θα βγούν αρχές Φεβρουαρίου! καλή επιτυχία!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Κι εγώ πέρασα! :jumpy:



Πριν 3 χρόνια περίπου, αλλά γιατί να μην το χαρούμε; :P

χαχαχ Συγχαρητηρια!!!:xixi::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lunatic

Νεοφερμένος

Η lunatic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
good luck σε οσους θα δωσουν!
μπραβο σε οσους περασαν!!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johndrim

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Προέκυψε πρόβλημα με τις εξετάσεις.
Δίνω Lower 10/5/8 και Γερμανικά 10/5/8:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top