[Γ' Λυκείου] Ενδοσχολικές

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Μετά της πανελλήνιες δεν υπήρχε και όρεξη για διάβασμα! Σε όλα πάνω από 19 εκτός από μαθηματικά και φυσική !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Απολυτήρια και λοιπά θα ναι έτοιμα να τα πάρουμε; πήγε κανένας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pb13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pb13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Απολυτήρια και λοιπά θα ναι έτοιμα να τα πάρουμε; πήγε κανένας;

εγω πηγα σημερα μου δωσαν το απολυτηριο και την βεβαιωση σπουδων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgalicious97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Το 18,8 θεωρείται καλός βαθμός απολυτηρίου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ναι βέβαια, γιατί να μην είναι; Παίρνεις και αριστείο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Είχα 12 στα μαθηματικά στο α' τετράμηνο και 13 στο β' και έγραψα με το ζόρι 2.
Άρα έχω μείνει. Τι γίνεται σ'αυτη την περίπτωση; Ξαναδίνω τον Σεπτέμβρη;

Γιατί κάποιος μου είπε πως στη Γ' λυκείου δεν πας τον Σεπτέμβρη αλλά δίνεις την επόμενη χρονιά στις εξετάσεις Μαϊου-Ιουνίου; Παίζει κάτι τέτοιο; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έρι

Νεοφερμένος

Η Έρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
απ ' όσο ξέρω το περνάς από το μέσο όρο των υπολοίπων αν είναι πάνω από 10 ο μέσος όρος σου όλων των μαθημάτων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Είχα 12 στα μαθηματικά στο α' τετράμηνο και 13 στο β' και έγραψα με το ζόρι 2.
Άρα έχω μείνει. Τι γίνεται σ'αυτη την περίπτωση; Ξαναδίνω τον Σεπτέμβρη;

Γιατί κάποιος μου είπε πως στη Γ' λυκείου δεν πας τον Σεπτέμβρη αλλά δίνεις την επόμενη χρονιά στις εξετάσεις Μαϊου-Ιουνίου; Παίζει κάτι τέτοιο; :confused:

δεν παίζει να σε αφήσει μεταξεταστέα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Δεν πρέπει να έχουμε σύνολο στο κάθε μάθημα (τετράμηνα + βαθμός εξετάσεων) 28;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Δεν πρέπει να έχουμε σύνολο στο κάθε μάθημα (τετράμηνα + βαθμός εξετάσεων) 28;

Νομίζω πως ναι,αλλά δεν θα μπει στη διαδικασία αυτή καθώς θα σου βάλει εν τέλει ένα 5 (ίσως και παραπάνω) και όλα εντάξει
(λογικά είσαι θεωρητική και αυτό θα το γνωρίζει ο υπεύθυνος καθηγητής ,επομένως θα είναι επιεικής στη βαθμολόγηση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έρι

Νεοφερμένος

Η Έρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.

9,5 μέσο όρο στο κάθε μάθημα ή σε όλα μαζί;

γιατί αν είναι σε κάθε μάθημα ξεχωριστά, τότε για τα μαθηματικά
12 + 13 + 2 = 27
27/3= 9
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έρι

Νεοφερμένος

Η Έρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
από όσο ξέρω από όλα μαζί εξάλλου και εκεί γράφει ''ο οποίος προκύπτει από τον Μ.Ο. των βαθμών ετήσιας επίδοσης του μαθητή όλων των γραπτώς εξεταζόμενων μαθημάτων''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CEO

Νεοφερμένος

Ο CEO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ούτε μένεις ούτε τίποτα. Αν έχεις γενικό μέσο όρο πάνω από 9.5 πέρασες κατευθείαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Ακόμα και 2 να έγραψες, εύκολα γίνεται 3 από τον καθηγητή;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ακόμα και 2 να έγραψες, εύκολα γίνεται 3 από τον καθηγητή;)
και 7 :P νταξει δεν παιζει αν σε αφησουν στη γ λυκειου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Αν έχετε βαθμό απολυτηρίου >9,5 μη φοβάστε τίποτα... :P Περνάτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φαντάσου να περάσεις σε σχολή και ταυτόχρονα να μείνεις στη 3η λυκείου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CEO

Νεοφερμένος

Ο CEO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Μόνο από απουσίες. Και πάλι πρέπει να είσαι ο Κόπερφιλντ και να μην έχεις πατήσει στην τάξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cygnus.e

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cygnus.e αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Βρε παιδια, μπορει κανενας να μου πει sos για το μαθημα της βιολογιας κατευθυνσης; Δινω μεθαυριο και εχω πελαγωσει. Ειναι ολα πολυ πυκνογραμμενα και δεν βγαζω νοημα. Η υλη ειναι κεφαλαια 1,2,3,5,6
Ευχαριστω και καλη συνεχεια :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top