Γυμναστική

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Για να γινεις "τουμπανο" οπως λες πρεπει να σηκωνεις βαρη.....Αυτο στη φυση πώς θα το πετυχεις??
Θα σηκωνεις κοτρωνες?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εquilibria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Equilibrium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Για να γινεις "τουμπανο" οπως λες πρεπει να σηκωνεις βαρη.....Αυτο στη φυση πώς θα το πετυχεις??
Θα σηκωνεις κοτρωνες?:P
Πάρε δυο τσάντες και γέμισες τες με κοτρώνες. Όπως, ακριβώς κάνουν στις ειδικές δυνάμεις-γενικά- στο στρατό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Πάρε δυο τσάντες και γέμισες τες με κοτρώνες. Όπως, ακριβώς κάνουν στις ειδικές δυνάμεις-γενικά- στο στρατό.
Ναι οκ!Το παιδι τωρα ξεκινα..Δεν ειναι ουτε ΟΥΚ ,ουτε ο Rocky για να γυμναζεται στις κρεαταγορες της περιοχης του!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Οι οποίες πρωτεϊνες,...κλπ έχουν επιπτώσεις αλλού στα αγόρια, αλλά μπρος στην ψεύτικη εικόνα που αρέσει στις κοπέλες ας πάει και το παλιάμπελο. Δεν αντέχω άλλη υποκρισία. Γυμναζόμαστε για την υγεία μας ή για να μας δώσουν likes στο fb;
Καλώς τον nPb. Μου είχαν λείψει τα posts σου, που χάνεσαι βρε παιδί μου. Τελείωσες την σχολή και πάει παράτησες το ischool.
Εμενα προσωπικα αυτο το πραγμα,που ειναι σαν φουσκωμενα κοτοπουλα,με απωθει τελειως....:(
Θέλω να τουμπανιάσω αλλά σε καμιά περίπτωση να φουσκώσω σαν μπαλόνι, και εμένα με απωθεί αυτό το πράγμα. Δεν πρόκειται να πάρω συμπληρώματα, είμαι κατά.
Ναι οκ!Το παιδι τωρα ξεκινα..Δεν ειναι ουτε ΟΥΚ ,ουτε ο Rocky για να γυμναζεται στις κρεαταγορες της περιοχης του!:P

Βασικά έχω κάνει πολεμικές τέχνες (:P) δηλαδή δεν είμαι καινούριος στην άθληση απλά φέτος με τις πανελλήνιες έχασα όλη την φόρμα μου (έχω παρατήσει την άθληση εδώ και 2 χρόνια) οπότε θα ήθελα να καναβρεθώ στα καλά μου. Το θέμα είναι ότι στο γυμναστήριο μπορείς να γυμνάσεις περισσότερες μυικές ομάδες και πιο εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εquilibria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Equilibrium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Ναι οκ!Το παιδι τωρα ξεκινα..Δεν ειναι ουτε ΟΥΚ ,ουτε ο Rocky για να γυμναζεται στις κρεαταγορες της περιοχης του!:P
Ναι, εντάξει.Έπιασες και πως να το πω ιδιαίτερη περίπτωση(btw καλό αυτό με το Rocky, που το θυμήθηκες...χαχα:clapup:). Κοίτα, αν το παιδί θέλει απλώς γυμναστική δηλαδή κάψιμο των θερμίδων και τίποτα άλλο. Άπειρες λύσεις να το κάνει. Τρέχιμο, ποδηλασία, κολύμβηση, στίβος, σπορτς...χίλια δυο. Εάν θέλει και το τούμπανο εγώ πρότεινα την λύση(ακόμη και εάν δεν ήθελα να μπω ειδικές δυνάμεις πάλι το ίδιο θα έκανα), διαφορετικά αφού θέλει ντε και καλά ας πάει γυμναστήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Ναι, εντάξει.Έπιασες και πως να το πω ιδιαίτερη περίπτωση(btw καλό αυτό με το Rocky, που το θυμήθηκες...χαχα:clapup:). Κοίτα, αν το παιδί θέλει απλώς γυμναστική δηλαδή κάψιμο των θερμίδων και τίποτα άλλο. Άπειρες λύσεις να το κάνει. Τρέχιμο, ποδηλασία, κολύμβηση, στίβος, σπορτς...χίλια δυο. Εάν θέλει και το τούμπανο εγώ πρότεινα την λύση(ακόμη και εάν δεν ήθελα να μπω ειδικές δυνάμεις πάλι το ίδιο θα έκανα), διαφορετικά αφού θέλει ντε και καλά ας πάει γυμναστήριο.
Ο καθενας επιλεγει αυτο που ταιριαζει με την ιδιοσυγκρασια του!Εγω εκανα 10 χρονια κολυμβηση αλλα βαρεθηκα να βλεπω τα πλακακια της πισινας κ τωρα παω γυμναστηριο!Οτι στη φυση ειναι πιο ωραια συμφωνω, αλλα ο καθενας κανει τις επιλογες του!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
εγω θα γραφτω γυμναστηριο αυριο . το μονο που σκεφτομαι ειναι το θα μου σπασει τα νευρα το πιασιμο μετα για μερες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Οι οποίες πρωτεϊνες,...κλπ έχουν επιπτώσεις αλλού στα αγόρια, αλλά μπρος στην ψεύτικη εικόνα που αρέσει στις κοπέλες ας πάει και το παλιάμπελο. Δεν αντέχω άλλη υποκρισία. Γυμναζόμαστε για την υγεία μας ή για να μας δώσουν likes στο fb;
Κοιταξε να δεις...πιστευω οτι ο κοσμος γυμναζεται για να δωσει στο σωμα του τα χαρακτηριστικα που επιθυμει(ογκο; γραμμωση; ),αλλα θεωρω οτι τιθεται-σε πρωτη ή δευτερη μοιρα-και το ζητημα της αυτοπεποιθησης και της εντυπωσης που θελει να προκαλεσει στο αντιθετο φυλο.Και σε μενα αρεσει σιγουρα να αναγνωριζονται οι προσπαθειες που εχω κανει. (Πιο πολυ αυτο απασχολει τους ανδρες.).Τωρα απο κει και περα,ειναι στη διακριτικη ευχερεια του καθενος πώς θα επιφερει το επιθυμητο αποτελεσμα.Με διατροφη; Με πολλη καθημερινη γυμναστικη; Με τη χρηση συμπληρωματων ,κλπ;Καλώς ή κακως μας εχει επιβληθει το να δινουμε σημασια στην εξωτερικη εμφανιση,ειδικα με την προβολη ανθρωπων που μονο κανονικους δεν τους λες,οι οποιοι ως επι το πλειστον προερχονται απο τον χωρο του θεαματος.Προσωπικα,θα θαυμασω ενα ωραιο σωμα,αλλα το υπερβολικα γυμνασμενο,το επιτηδευμενο,με απωθει προσωπικα.Ειμαι κατα της χρησης πρωτεινων,και λοιπων ουσιων(εξαλλου,δε γνωριζω τιποτα για αυτες).Πρεπει να φροντιζουμε το σωμα μας,ειδικα τωρα που ειμαστε νεοι,αλλα να μην ωθουμαστε και στο αλλο ακρο του ναρκισσισμου,που μακροπροθεσμα κακο θα μας κανει σωματικα,αλλα και ψυχικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rea_94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Ήμαρτον με τα αγόρια που νομίζουν ότι μας αρέσουν όταν γίνονται τούμπανα.. Εγω σε έναν φίλο μου που ήταν έτσι όταν με νευρίαζε του έλεγα ότι θα πάρω μια καρφίτσα και θα τον σκάσω:P Η γυμναστική πρέπει να γίνεται κατα βάση για την υγεία, όλα τα συμπληρώματα διατροφής, τις κρεατίνες, τα ισοτονικά κτλ τα θεωρώ όχι μόνο περιττά αλλά και σε μεγάλο βαθμό ανθυγειινά και αναξιόπιστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Ήμαρτον με τα αγόρια που νομίζουν ότι μας αρέσουν όταν γίνονται τούμπανα.. .
Γιατι το νομιζουμε εμεις αυτο ομως;Χμμμ....:].Παμε σε αλλο θεμα ομως.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δεν το νομίζουμε, κατά βάση ισχύει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω, γιατί ένας που θέλει να γυμναστεί για να χάσει κιλά ή να γίνει τούμπανο ή και τα δυο πρέπει αναγκαστικά να πάει να πληρώσει το γυμναστήριο. Προσωπικά, το όλο θέμα το βλέπω, ως μεγάλη παραληροφόρηση για το εάν κάποιος θέλει να γυμναστεί,ααα, πάμε γυμναστήριο. Μέγα Λάθος. Το μεγαλύτερο γυμναστήριο είναι αυτό της φύσης... Και το λέω ο ίδιος που λιώνω στη γυμναστική, χωρίς να πηγαίνω γυμναστήριο καθημερινώς (έχω αναφερθεί σε ποστ στο Δέρμα και Γυμναστική, να μην τα ξαναλέω) για να μπω ειδικές δυνάμεις. Δεν το καταλαβαίνω, γιατί κάποιος ντε και καλά κατευθείαν γυμναστήριο...

Όταν ξεκινάει κάποιος να γυμνάζεται χρειάζεται έναν γυμναστή να του δείξει τις ασκήσεις που πρέπει να κάνει και ποιες μυικές ομάδες γυμνάζει η κάθε μία. Χρειάζεται οπωσδήποτε καθοδήγηση από έναν γυμναστή που θα τον βρει στο γυμναστήριο εκτός κι αν προσλάβει personal trainer. Το γυμναστήριο είναι πιο οικονομική λύση και έχει και όλα τα όργανα γυμναστικής τα περισσότερα από τα οποία δουλεύουν με βάρη. Ο γυμναστής είναι απαραίτητος φίλε μου τουλάχιστον τους πρώτους μήνες.

Ναι,ερχονται στο γυμναστηριο κατι αγορια σαν τσιχλες κ μετα απο δυο μηνες ειναι σαν μποντιμπιλντεραδες...:/:
Δεν εχει κανενα νοημα αυτο το "φουσκωμα"....Και να ξερεις οτι εσυ ειδικα που εισαι αγορι θα υπαρξουν πολλοι "καλοθελητες" που θα σε προσεγγισουν κ θα σου πουν οτι ταχα η γυμναστικη απο μονη της δεν φθανει..Για να δεις αποτελεσμα πρεπει να παρεις συμπληρωματα κ αλλα τετοια....Και δως του οι πρωτεινες,κρεατινες κτλ....Μην ψαρωσεις!!!!

Μ' έχουν πλησιάσει Νάγια αυτοί οι "καλοθελητές" και όχι λίγες φορές. Με όλη μου την καλή θέληση τους έστειλα από εκεί που ήρθανε. Εσύ που είσαι κοπέλα και οι κοπέλες εδώ στο ischool καλό είναι να το λέτε αν βρίσκεται αντιαισθητικό το υπερβολικό φούσκωμα στα αγόρια γιατί δυστυχώς πολλοί αφελείς το κάνουν μόνο και μόνο για να αρέσουν στα κορίτσια και καταπίνουν ότι τους πλασάρουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Σωστά όλα αυτά που λέτε για τα συμπληρώματα διατροφής,σκόνες κλπ,αλλά δεν πιάνουν τόπο έτσι όπως τα λέτε.

Τι πάει να πει δεν κάνουν καλό,είναι ανθυγιεινά,είμαι τελείως κατά;

Εξήγησε ρε άνθρωπε γιατί δεν κάνουν καλό,τι βλάπτουν στον οργανισμό σου,γιατί είσαι τελείως κατά;

Μην λέτε μόνο τι πιστεύετε,εξηγήστε κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rea_94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Σωστά όλα αυτά που λέτε για τα συμπληρώματα διατροφής,σκόνες κλπ,αλλά δεν πιάνουν τόπο έτσι όπως τα λέτε.

Τι πάει να πει δεν κάνουν καλό,είναι ανθυγιεινά,είμαι τελείως κατά;

Εξήγησε ρε άνθρωπε γιατί δεν κάνουν καλό,τι βλάπτουν στον οργανισμό σου,γιατί είσαι τελείως κατά;

Μην λέτε μόνο τι πιστεύετε,εξηγήστε κιόλας.

Γιατί αλλάζουν βίαια το μεταβολισμό, προκαλλούν ορμονικές διαταραχές αυξάνοντας τα επίπεδα ορισμένων ορμονών και μειώνοντας τα επίπεδα άλλων (γι αυτό βλέπεις πολλές γυναίκες να μοιάζουν με άντρες) και γιατί περιέχουν ουσίες που μακροπρόθεσμα μπορεί να δημιουργήσουν βλάβη στον οργανισμό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Γιατί αλλάζουν βίαια το μεταβολισμό, προκαλλούν ορμονικές διαταραχές αυξάνοντας τα επίπεδα ορισμένων ορμονών και μειώνοντας τα επίπεδα άλλων (γι αυτό βλέπεις πολλές γυναίκες να μοιάζουν με άντρες) και γιατί περιέχουν ουσίες που μακροπρόθεσμα μπορεί να δημιουργήσουν βλάβη στον οργανισμό

βλεπω απο γνωσεις περι του θεματος μηδεν....τα συμπληρωματα ειναι απλα συμπληρωματα διατροφης τπτ περισσοτερο τπτ λιγοτερο.εσυ μαλλον μιλας για στεροειδη....συμπληρωματα περνει και η κουτσι μαρια και πλεον τεινει να γινει και με τα αναβολικα αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rea_94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
βλεπω απο γνωσεις περι του θεματος μηδεν....τα συμπληρωματα ειναι απλα συμπληρωματα διατροφης τπτ περισσοτερο τπτ λιγοτερο.εσυ μαλλον μιλας για στεροειδη....συμπληρωματα περνει και η κουτσι μαρια και πλεον τεινει να γινει και με τα αναβολικα αυτο...

Ναι δε μιλάω για συμπληρώματα διατροφής όντως, γιατί με συμπληρώματα διατροφής μόνο μου φαίνεται κάπως δύσκολο να γίνεις τουμπανο. Όσο για τα συμπληρώματα, θεωρώ ηλίθιο να τα πάρει κάποιος αν δεν έχει πρόβλημα υγείας. Μπορεί απλά να φάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
τα συμπληρωματα ειναι απλα συμπληρωματα διατροφης τπτ περισσοτερο τπτ λιγοτερο

Εγώ τα αποκαλώ χημικές μαλακίες. Τι πάει να πει συμπλήρωμα διατροφής? Αν σου λείπει σίδερο φάε φακές, αν θες βιταμίνες φάε φρούτο. Οτιδήποτε κάνουν οι εταιρείες για να βγάλουν λεφτά και τρέχουμε σαν ζώα να τα αγοράσουμε. Σας φαίνεται πολύ φυσιολογικό αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Απλα,εχουν θαμπωθει απο την ουτοπικη εικονα που προβαλλουν τα περιοδικα σχετικης υλης,και προσδολουν οτι αυτα θα επιφερουν καλυτερα αποτελεσματα απο ο,τι τα προιοντα της φυσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα, αν εισαι ΤΟΥΜΠΑΝΟ χρειαζεσαι πολυ μεγαλες ποσοτητες πρωτεινης για να διατηρησεις τη μυικη σου μαζα, οποτε το συμπληρωμα ειναι μονοδρομος αν δεν θες να ξοδευεις ενα μηνιατικο σε κρεατικα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα, αν εισαι ΤΟΥΜΠΑΝΟ χρειαζεσαι πολυ μεγαλες ποσοτητες πρωτεινης για να διατηρησεις τη μυικη σου μαζα, οποτε το συμπληρωμα ειναι μονοδρομος αν δεν θες να ξοδευεις ενα μηνιατικο σε κρεατικα :P

Ναι, αλλά αυτό δεν είναι φυσιολογικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top