Γυμναστική

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Εγω κανω βαρη.Παιρνω δυο πιτογυρα και τα χρησιμοποιω για βαρακια.Βασικα ειναι διπιτα για περισσοτερο εκγυμναση.
Ετσι συνδυαζω φαι με γυμναστικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Εγω κανω βαρη.Παιρνω δυο πιτογυρα και τα χρησιμοποιω για βαρακια.Βασικα ειναι διπιτα για περισσοτερο εκγυμναση.
Ετσι συνδυαζω φαι με γυμναστικη.

Εσυ και ο Μιμης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Εγω κανω βαρη.Παιρνω δυο πιτογυρα και τα χρησιμοποιω για βαρακια.Βασικα ειναι διπιτα για περισσοτερο εκγυμναση.
Ετσι συνδυαζω φαι με γυμναστικη.

Έχεις δει αποτελέσματα;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Για προτεινετε πολυαρθρικες:) ασκησεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εγώ μπορώ να κάνω έλξεις αλλά όχι κοιλιακούς στο μονόζυγο.
Κι όταν λέω κοιλιακούς εννοώ αυτήν εδώ την ασκησούλα



(χωρίς να έχεις λιγισμένα τα γόνατα )

Damn. Πόσο γαμημένα δύσκολοι μου φαίνονταν πάντα οι κάτω κοιλιακοί. Ακόμα και όταν γυμναζόμουν πολύ μου έβγαζαν την πίστη.

Εγώ τώρα το καλοκαίρι το κωλοβαράω, ένα μήνα στις διακοπές δεν πήγα μπαλλέτο και το τρέξιμο με άφησε (αφού το άφησα πρώτη). :redface:

Κάτι μ'έχει πιάσει τελευταία και θέλω απίστευτα να δοκιμάσω yoga, νομίζω θα μ'αρέσει πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ τώρα το καλοκαίρι το κωλοβαράω, ένα μήνα στις διακοπές δεν πήγα μπαλλέτο και το τρέξιμο με άφησε (αφού το άφησα πρώτη). :redface:

Και εγώ κωλοβαράω, και είχα αφήσει σε πολύ καλή κατάσταση τους κοιλιακούς το χειμώνα, σχεδόν six pack είχα (μόνο οι δυο κάτω με ζόριζαν). Μετά διάβασμα και τώρα αυτό το καλοκαίρι έχει εξαφανιστεί κάθε ίχνος κοιλιακού :P (μόνο οι γραμμές γύρω γύρω) και μιας και είπα γύρω, οι γύροι φταίνε μάλλον (εκτός από την μη γυμναστική και το βραδινό φαγητό).

Τώρα περιμένω να δω που περνάω και να πάω να γραφτώ σε κανά γυμναστήριο για να γίνω τούμπανο μέχρι το επόμενο καλοκαίρι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Το μονοζυγο,εκτος απο πλατη και δικεφαλους/τρικεφαλους τι αλλο γυμναζει επαρκως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Στήθος και κοιλιακούς. Γενικά ανάλογα με τη λαβή δίνεις βασή σε διαφορετικές ομάδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_92

Νεοφερμένος

Ο giannis_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Στήθος και κοιλιακούς. Γενικά ανάλογα με τη λαβή δίνεις βασή σε διαφορετικές ομάδες.

Φίλε σε παλιότερο σου ποστ είχες δείξει μια πολύ καλή άσκηση για κοιλιακούς που σήκωνες τα πόδια.. αν την βρεις ξανα ποσταρε την αν δε σ κανει κοπο.. thnx
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Aυτή είναι η μοναδική άσκηση που έχω ποστάρει εγώ . Για αρχάριους γίνεται με λυγισμενα γόνατα, ενώ οι προχωρημένοι σηκώνονται πρώτα στο ύψος του στήθους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_92

Νεοφερμένος

Ο giannis_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
ακυρο αλλος την ειχε ποσταρει!! ty btw
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Παιδιά, πήγε κανείς σας σήμερα στον Κλασσικό Μαραθώνιο; (Μαραθώνιος- 10χλμ - 5χλμ)

Το μυρίστηκε κανείς ότι έγινε...; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Παιδιά, πήγε κανείς σας σήμερα στον Κλασσικό Μαραθώνιο; (Μαραθώνιος- 10χλμ - 5χλμ)

Το μυρίστηκε κανείς ότι έγινε...; :P

Τινι τρόπω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Ε ή πήγες ή δεν πήγες στην Αθήνα, όπου έγινε. Έλεγα μήπως πετύχαινα κανέναν, αλλά μάλλον αργά ρώτησα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Παιδια,με το μονοζυγο γυμναζονται επαρκως οι δικεφαλοι,ή απαιτειται ξεχωριστη εκγυμναση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Παιδια,με το μονοζυγο γυμναζονται επαρκως οι δικεφαλοι,ή απαιτειται ξεχωριστη εκγυμναση;
Από τις καλύτερες ασκήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Από τις καλύτερες ασκήσεις.
Οντως.Απο τις λιγες ασκησεις που σου δινει ικανοποιηση οταν εκπληρωνεις εναν στοχο που εχεις θεσει.Βασικη και αναντικταστατη ασκηση .Απλα εχω την αποπανω απορια,αλλα μαλλον θα βαζω απο 4 σετ δικεφαλων σε καθε αλλη προπονηση,για να ειμαι καλυμενος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.

Το τραγουδι-υμνος καθε ασκουμενου.Απαραιτητο σε καθε playlist που ακουμε εν ωρα γυμναστικης!:clapup::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top