Γυμναστική

EiRiNi<3

Νεοφερμένος

Η Ειρηνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
εγω εχω ασχοληθει μ πολλα αθληματα αλλα περισσοτερο μ αρεσε τ ποδοσφαιρο η ενοργανη κ τ βολευ....τωρα παω γυμναστηριο γτ δν βολευουν οι ωρες....αλλιως θα πηγαινα στιβο...!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eγω απο 9 χρονων ασχολουμε με μπασκετ και ποδόσφαιρό και κανω και Ταεκβοντο.Δηλαδη γυμνάζομαι συχνά και έχω αποκτήσει ένα δυνατό κορμί.Αλλα και να φάω έχω σχετικά καλο μεταβολισμό και δύσκολα βάζω κιλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nad

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Το καλοκαίρι θέλω να αρχίσω τέννις.:inlove:
Μου κόλλησε στο άκυρο πρόσφατα.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Το τέννις είναι ωραίο άθλημα:no1:, αλλά εγώ το βρήκα λίγο μοναχικό.:)

Προτιμώ τα ομαδικά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nad

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω πρόβλημα, προσαρμόζομαι και στα 2.:D
Αρκεί να μ' αρέσει το άθλημα...(πχ το μπάσκετ δε μ' άρεσε):hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

newyork

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nancy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
εγώ ασχολήθηκα για λίγο με το αερόμπικ και μπάσκετ αλλά τα παράτησα ύστερα από κανά δύο χρόνια..
Τώρα ασχολούμε μονάχα με βόλεϊ και πίνγκ-πόνγκ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

claimant

Νεοφερμένος

Ο claimant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
To τεννις ειναι κορυφαιο αθλημα κ εγω θελω να ασχοληθω περισσοτερο καποτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JeyTsav

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Μου κάνει εντύπωση που βλέπω τόσους να "ψίνονται" για τέννις..
Και εγώ θέλω να αρχίσω φέτος...Θα εξαρτηθεί βέβαια απο το τί θα περάσω...

Το μόνο που με προβληματίζει είναι ότι όσους ρωτάω μου λένε οτί αν ήθελες να ασχοληθείς σοβαρά θα έπρεπε να το είχες αρχίσει από μικρός (όπως και στα περισσότερα αθλήματα βέβαια..)

Γενικά από αθλήματα έχω ασχοληθεί με Μπάσκετ(7 χρόνια), Κολύμπι (1 -1,5 χρόνο) και Κωπηλασία(2 χρόνια)
Το διάβασμα φέτος με ανάγκασε να σταματήσω..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nad

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Μου κάνει εντύπωση που βλέπω τόσους να "ψίνονται" για τέννις..
Και εγώ θέλω να αρχίσω φέτος...

Εμένα μου ήρθε στο ξεκάρφωτο τελείως. Μέχρι τώρα έλεγα να κάνω χορό το καλοκαίρι, αλλά τώρα μου έκανε κλικ κ το τέννις!:P
Dunno, μπορεί να ασχοληθώ και με τα δύο.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JeyTsav

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Dunno, μπορεί να ασχοληθώ και με τα δύο.:xixi:

Άμα θα έχεις χρόνο και όρεξη καλό θα ήταν να το επιδιώξεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Εγω ασχολουμαι με τον χορο εδω και 2 χρονια και συγκεκριμενα με κλασσικο μπαλετο και jazz.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nad

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Άμα θα έχεις χρόνο και όρεξη καλό θα ήταν να το επιδιώξεις!!

Το καλοκαίρι θα αφιερώσω πολύ χρόνο στον ύπνο και στις εξόδους.:P:D
Από κει κ πέρα, 2-3 φορές την εβδομάδα τέννις κ χορό δεν νομίζω να μην προλαβαίνω.:)
Εξάλλου δεν σκέφτομαι να ασχοληθώ "σοβαρά" με κανένα από τα 2, απλά με ενδιαφέρουν πολύ ως hobby.:D:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Εγω ασχολουμαι με τον χορο εδω και 2 χρονια και συγκεκριμενα με κλασσικο μπαλετο και jazz.

Άντρας πράμα και κάνεις μπαλέτο? Λίγο παράξενο ακούγεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Άντρας πράμα και κάνεις μπαλέτο? Λίγο παράξενο ακούγεται :P

Ούτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος... δεν εχεις δει ποτε καμια παρασταση μπαλετου; Εννοειται οτι κανουν και οι αντρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Άντρας πράμα και κάνεις μπαλέτο? Λίγο παράξενο ακούγεται :P

Αν αυτο ειναι παραξενο,τι να πω για αυτους που καθονται στον καναπε?:D


Ετσι,ετσι.Ελευθερια λογου εχουμε :jumpy:

Ούτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος... δεν εχεις δει ποτε καμια παρασταση μπαλετου; Εννοειται οτι κανουν και οι αντρες!

Σωστα τα λες Krou.Γτ αν δεν υπηρχαμε εμεις οι αντρες στο μπαλετο,οι κοπελες δεν θα μπορουσαν να εκαναν μερικες κινησεις του Μπαλετου.

Btw,το jazz ειναι τελειως διαφορετικο απο το Μπαλετο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Ξέρω 'γω μωρέ? Δε σε κοροϊδεύουνε όταν τους λες ότι κάνεις μπαλέτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Κακώς γίνεται αυτό.

Στην τέχνη κανείς δεν είναι για κοροϊδία και όποιος το κάνει σημαίνει ότι δεν την αγαπά ή ότι είναι παντελώς άσχετος.

Άσε που δεν μπορείς να μιλάς για κάτι που δεν γνωρίζεις. Αν είχες παρακολουθήσει μπαλέτο θα καταλάβαινες την ποιότητα και την διαφορετικότητα του χορού των δύο φύλων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
taekwondo 4 ever.Ε και μπαλιτσα of course.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ξέρω 'γω μωρέ? Δε σε κοροϊδεύουνε όταν τους λες ότι κάνεις μπαλέτο?

Εγω τους αγνοω οταν μου το λενε αυτο.:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top