Γνωριμίες/Φιλίες στο Πανεπιστήμιο

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Ε, όχι και φίλε ολόκληρη κουκουβάγια! Για όνομα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeoSevilla

Νεοφερμένος

Ο GeoSevilla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
φιλη* :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.

steve391242

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Οι 480 νομικάριοι στο Δημοκρίτειο, πού χωράνε; :eek:

Ετσι και πουνε να πανε ολοι του ετους στην παρακολουθηση,στο πολυ τσακ χωρανε.Μερικοι και στα σκαλια του αμφιθεατρου.Αλλα το κτηριο τους ειναι τεραστιο και εχει αρκετες αιθουσες,οποτε βολευονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
πραγματικές φιλίες νομίζω γίνονται σε επαρχία όταν πας, τώρα αθήνα λίγα πράγματα, εγώ από αθήνα έχω κρατήσει γνωστούς από το πανεπιστήμιο ούτε κολητους ούτε τίποτα, λογικό όμως, άλλο εδω άλλο επαρχία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
παιδια εγω παω στο απειρο και ακομα παρα περα !περασα φλωρινα απο πειραια !εχω φρικαρει !!!!forever alone μαγκες ,ετσι με βλεπω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
παιδια εγω παω στο απειρο και ακομα παρα περα !περασα φλωρινα απο πειραια !εχω φρικαρει !!!!forever alone μαγκες ,ετσι με βλεπω :(
Ε καλά, μην ανησυχείς, μέχρι ν ανοίξει η σχολή :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Η φλώρινα έχει 3 αει και 4-5 τει.Οπότε δε νομίζω να σαι μόνη Λίλη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostis18

Νεοφερμένος

Ο kostis18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά είχα τόσο άγχος για σπίτι, δουλειά κλπ κλπ κλπ κλπ από το ένα άκρο της χώρας στο άλλο που δεν αγχόθηκα καθόλου για αυτό. Ακριβώς όπως στο σχολείο. Άγνωστος μεταξύ αγνώστων. Θα μιλήσεις με το διπλάνο, με τον μπροστινό, θα πας στο κυλικείο, θα πας έξω για τσιγάρο, είτε ντροπαλός, είτε όχι θα γνωρίσεις κόσμο και κοσμάκι . Χαλαρά που λέμε και εμείς οι βόρειοι εδώ πάνω.

παιδια εγω παω στο απειρο και ακομα παρα περα !περασα φλωρινα απο πειραια !εχω φρικαρει !!!!forever alone μαγκες ,ετσι με βλεπω :(

Το σημαντικό είναι να σου αρέσει η σχολή !!!! Το κομμάτι γνωρίμιες και ΕΙΔΙΚΑ στην επαρχία να μην το σκέφτεσαι καθόλου ! :clapup: Και εγώ βρέθηκα από Σαλόνικα στην Ιεράπετρα. Χαλαρά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
:DΠαιδια η καλύτερη λύση ειναι να ειμαστε ηρεμοι και να μην το σκεφτομαστε καν!! Εγω γενικώτερα ειμαι πολύ κοινωνική αλλα πιστευω οτι και ο πιο αντικοινωνικος ανθρωπος στο πανεπιστημιο με καποιον θα κολλησει... επειτα ας σκεφτουμε το αλλο ειμαστε αυτη τη στιγμη γυρω στους 80 αγνωστους που μιλάμε με ανεση σε ενα φορουμ χωρις καν να μην κοιταζομαστε στα ματια γιατι λοιπον στο πανεπιστημιο να μην τα καταφερουμε???;)
Παιδιά καλή αρχη σε όλους μας!!!!!:clapup:
Πανεπιστημιο στρωσε κοκκινα χαλια ερχεται η γενια του '94
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
:DΠαιδια η καλύτερη λύση ειναι να ειμαστε ηρεμοι και να μην το σκεφτομαστε καν!! Εγω γενικώτερα ειμαι πολύ κοινωνική αλλα πιστευω οτι και ο πιο αντικοινωνικος ανθρωπος στο πανεπιστημιο με καποιον θα κολλησει... επειτα ας σκεφτουμε το αλλο ειμαστε αυτη τη στιγμη γυρω στους 80 αγνωστους που μιλάμε με ανεση σε ενα φορουμ χωρις καν να μην κοιταζομαστε στα ματια γιατι λοιπον στο πανεπιστημιο να μην τα καταφερουμε???;)
Παιδιά καλή αρχη σε όλους μας!!!!!:clapup:
Πανεπιστημιο στρωσε κοκκινα χαλια ερχεται η γενια του '94

Συμφωνώ σε όσα λες.


Εγώ είμαι παλιά και για να σας καθησυχάσω θα σας πω ότι ο πιο κατάλληλος χώρος για να κάνεις εύκολα φιλίες είναι το πανεπιστήμιο. Είναι πάρα πολλά τα άτομα στο χώρο του πανεπιστημίου. Έτσι βρίσκεις πολύ εύκολα κάποιους/ες που να ταιριάζεις. Καλή αρχή!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desperateforphd

Νεοφερμένος

Η desperateforphd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Δεν ξέρω κατά πόσο οι φιλίες του πανεπιστημίου συνεχίζονται και μετά... Με τη δική μου κολλητή δεν κρατήσαμε μετά. Μιλάμε που και που αλλά τώρα πλέον υπάρχει φοβερός ανταγωνισμός μεταξύ μας και έτσι βγήκαν στην επιφάνεια όποια συναισθήματα ζήλιας/ανταγωνισμού υπήρχαν τότε. Πάντως, δεν μπορείς να τα ξεχάσεις τα φοιτητικά χρόνια, όσο άχρωμα και αν τα ζήσεις, όπως πχ εγώ... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Δεν ξέρω κατά πόσο οι φιλίες του πανεπιστημίου συνεχίζονται και μετά... Με τη δική μου κολλητή δεν κρατήσαμε μετά. Μιλάμε που και που αλλά τώρα πλέον υπάρχει φοβερός ανταγωνισμός μεταξύ μας και έτσι βγήκαν στην επιφάνεια όποια συναισθήματα ζήλιας/ανταγωνισμού υπήρχαν τότε. Πάντως, δεν μπορείς να τα ξεχάσεις τα φοιτητικά χρόνια, όσο άχρωμα και αν τα ζήσεις, όπως πχ εγώ... :(

Οh well, εσύ τουλάχιστον έχεις γούστο.
Μιλάω φυσικά για την υπογραφή σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desperateforphd

Νεοφερμένος

Η desperateforphd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Οh well, εσύ τουλάχιστον έχεις γούστο.
Μιλάω φυσικά για την υπογραφή σου.
Well, αν δεν επισκεφτεί κανείς το Νότιο Πάρκο, δεν έχει δει τίποτα στην θλιβερή του ζωούλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
συμφωνω με την απο πανω, αν και δεν ξερω πως λειτουργουν τα πραγματα, δηλαδη μπορει να κανεις φιλιες μεσα στη σχολη , αλλα μολις τελειωσεις συνηθως ο καθενας ακολουθαει τον δρομο του , αλλος φευγει εξω αλλος κανει μεταπτυχιακα ,αλλος ψαχνει για δουλεια +οτι υπαρχει και κλιμα ανταγωνισμου , δεδομενου οτι εχεις τελειωσει το ιδιο αντικειμενο με τον αλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
εγω την τεταρτη που θα παω για να γραφτω θα μιλαω σε ολους..χαχαχα μπορει να με περασουν για χαζο αλλα πιστευω πωσ στο πανεπιστημιο πρεπει να εισαι κοινωνικος και οχι κλειστοσ γιατι εκει γινονται καλες φιλιες!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
εγω την τεταρτη που θα παω για να γραφτω θα μιλαω σε ολους..χαχαχα μπορει να με περασουν για χαζο αλλα πιστευω πωσ στο πανεπιστημιο πρεπει να εισαι κοινωνικος και οχι κλειστοσ γιατι εκει γινονται καλες φιλιες!!:D

Μή σε περάσουν για πολυλογού πρόσεξε!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Μή σε περάσουν για πολυλογού πρόσεξε!!:P

χαχαχα θα λεω λιγα και καλα!!χαχαχαχαχα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
εγω την τεταρτη που θα παω για να γραφτω θα μιλαω σε ολους..χαχαχα μπορει να με περασουν για χαζο αλλα πιστευω πωσ στο πανεπιστημιο πρεπει να εισαι κοινωνικος και οχι κλειστοσ γιατι εκει γινονται καλες φιλιες!!:D
ναι προσεχε ομως και τις παραταξεις που θα προσποιηθουν τον καλο φιλο...μερικες φορες ομως κανει μπαμ.Οπως με εμενα.Που ηρθε μια παρα πολυ ομορφη και γοητευτικη κοπελα να με χαιρετησει και λεω απο μεσα μου '' σιγα μην ηρθε αυτη για καποιο αλλο λογο'' ε και την προσπερασα απλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
ναι προσεχε ομως και τις παραταξεις που θα προσποιηθουν τον καλο φιλο...μερικες φορες ομως κανει μπαμ.Οπως με εμενα.Που ηρθε μια παρα πολυ ομορφη και γοητευτικη κοπελα να με χαιρετησει και λεω απο μεσα μου '' σιγα μην ηρθε αυτη για καποιο αλλο λογο'' ε και την προσπερασα απλα.

χαχαχαχαχαχαχαχα και φανταζεσαι δεν ηταν απο παραταξη και ηθελε να σου την πεσει και εσυ την εδιωξες!!χαχαχαχαχαχαχα

υγ:ενταξει οι παραταξεισ δεν δαγκωνουν..μιλασ αλλα δεν τουσ πιστευεισ και εισαι πονηρεμενοσ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top