Γνωριμίες/Φιλίες στο Πανεπιστήμιο

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχαχα και φανταζεσαι δεν ηταν απο παραταξη και ηθελε να σου την πεσει και εσυ την εδιωξες!!χαχαχαχαχαχαχα

υγ:ενταξει οι παραταξεισ δεν δαγκωνουν..μιλασ αλλα δεν τουσ πιστευεισ και εισαι πονηρεμενοσ;)
.... σοβαρα τωρα το σκεφτομαι μερικες φορες ... αλλα αποκλειεται με την ΚΑΜΙΑ ΟΜΩΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
ναι προσεχε ομως και τις παραταξεις που θα προσποιηθουν τον καλο φιλο...μερικες φορες ομως κανει μπαμ.Οπως με εμενα.Που ηρθε μια παρα πολυ ομορφη και γοητευτικη κοπελα να με χαιρετησει και λεω απο μεσα μου '' σιγα μην ηρθε αυτη για καποιο αλλο λογο'' ε και την προσπερασα απλα.
Εχεις αυτοπεποιθηση, δε μπορω να πω.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
.... σοβαρα τωρα το σκεφτομαι μερικες φορες ... αλλα αποκλειεται με την ΚΑΜΙΑ ΟΜΩΣ.

χαχαχαχα δε θα μαθεισ ποτε τι πραγματικα σε ηθελε :/:!!!χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
χαχαχαχα δε θα μαθεισ ποτε τι πραγματικα σε ηθελε :/:!!!χαχαχα
ελα δεν ξανανοιγω το thread αυτο ! αρκετα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NasosJet

Νεοφερμένος

Ο NasosJet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ρε Παίδες κανείς για Μαθηματικό Ιωαννίνων υπάρχει??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ritakichoco

Νεοφερμένος

Η ritakichoco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδια s.o.s.! Σε λιγες βδομαδες ξεκινανε τα μαθηματα της σχολης και δν ξερω με ποιον να παω τη πρωτη μερα. Εχω γνωστους απο αλλα τμηματα αλλα απο το δικο μου ξερω μονο ενα παιδι που δεν κανουμε ιδιαιτερη παρεα. Ειναι συμπαθητικο ατομο, αλλα δεν θελω πολλα παρε δωσε μαζι του. Να παω τη πρωτη μερα μαζι του στη σχολη, μπας κ καταφερω να γνωρισω και κοσμο (εκτος απο τα κομματοσκυλα που στη πεφτουν χιλιομετρα μολις σε δουν) ?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Παιδια s.o.s.! Σε λιγες βδομαδες ξεκινανε τα μαθηματα της σχολης και δν ξερω με ποιον να παω τη πρωτη μερα. Εχω γνωστους απο αλλα τμηματα αλλα απο το δικο μου ξερω μονο ενα παιδι που δεν κανουμε ιδιαιτερη παρεα. Ειναι συμπαθητικο ατομο, αλλα δεν θελω πολλα παρε δωσε μαζι του. Να παω τη πρωτη μερα μαζι του στη σχολη, μπας κ καταφερω να γνωρισω και κοσμο (εκτος απο τα κομματοσκυλα που στη πεφτουν χιλιομετρα μολις σε δουν) ?:worry:
Μονη σου πηγαινε.Τι την χρειαζεσαι την παρεα αμετι μουχαμετι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Παιδια s.o.s.! Σε λιγες βδομαδες ξεκινανε τα μαθηματα της σχολης και δν ξερω με ποιον να παω τη πρωτη μερα. Εχω γνωστους απο αλλα τμηματα αλλα απο το δικο μου ξερω μονο ενα παιδι που δεν κανουμε ιδιαιτερη παρεα. Ειναι συμπαθητικο ατομο, αλλα δεν θελω πολλα παρε δωσε μαζι του. Να παω τη πρωτη μερα μαζι του στη σχολη, μπας κ καταφερω να γνωρισω και κοσμο (εκτος απο τα κομματοσκυλα που στη πεφτουν χιλιομετρα μολις σε δουν) ?:worry:
Ok!Και μονη σου να πας παλι θα κανεις γνωριμιες!Αρκει να κατσεις στο αμφιθεατρο μαζι με αλλα παιδια και θα δεις οτι κατευθειαν θα πιασετε κουβεντα!
Ας πουμε απο ποια περιοχη ειστε,αν εχετε αδελφια και αλλες τετοιες βλακειουλες και μετα θα ρολλαρει η συζητηση απο μονη της!Don't worry!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ok!Και μονη σου να πας παλι θα κανεις γνωριμιες!Αρκει να κατσεις στο αμφιθεατρο μαζι με αλλα παιδια και θα δεις οτι κατευθειαν θα πιασετε κουβεντα!
Ας πουμε απο ποια περιοχη ειστε,αν εχετε αδελφια και αλλες τετοιες βλακειουλες και μετα θα ρολλαρει η συζητηση απο μονη της!Don't worry!;)
Σιγα μην τους ρωτησω και ποινικο μητρωο :P :P θα τους πω μετα απο εδω παμε για καφεδακι?? να δεις εκει απο ποτε θα αρχισουν τα χαμογελα και οι χαρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Παιδια s.o.s.! Σε λιγες βδομαδες ξεκινανε τα μαθηματα της σχολης και δν ξερω με ποιον να παω τη πρωτη μερα. Εχω γνωστους απο αλλα τμηματα αλλα απο το δικο μου ξερω μονο ενα παιδι που δεν κανουμε ιδιαιτερη παρεα. Ειναι συμπαθητικο ατομο, αλλα δεν θελω πολλα παρε δωσε μαζι του. Να παω τη πρωτη μερα μαζι του στη σχολη, μπας κ καταφερω να γνωρισω και κοσμο (εκτος απο τα κομματοσκυλα που στη πεφτουν χιλιομετρα μολις σε δουν) ?:worry:
αμα θες πηγενε μαζι του αμα δεν θες μη πας...γνωμη μου και μονη σου να πας θα γνωρισεις κοσμο;) σε ποια σχολη εισαι?
και εγω εχω μια μικρη ανυσηχια στο θεμα γνωριμιων καθως απο την σχολη μου δεν ξερω κανεναν αν κ γνωρισα ενα παιδι στις εγγραφες και στην ιδια πολη γενικοτερα εχω μονο μερικους γνωστους αλλα που θα παει θα δυκτιωθουμε σιγα σιγα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
αμα θες πηγενε μαζι του αμα δεν θες μη πας...γνωμη μου και μονη σου να πας θα γνωρισεις κοσμο;) σε ποια σχολη εισαι?
και εγω εχω μια μικρη ανυσηχια στο θεμα γνωριμιων καθως απο την σχολη μου δεν ξερω κανεναν αν κ γνωρισα ενα παιδι στις εγγραφες και στην ιδια πολη γενικοτερα εχω μονο μερικους γνωστους αλλα που θα παει θα δυκτιωθουμε σιγα σιγα:)
Ενταξει και εγω δεν εχω καμια γνωριμια.Αλλα πιστευω οτι με τον χαρακτηρα μου θα τσιμπησω καποια γνωριμια.Δεν υπαρχει περιπτωση αναμεσα σε τοσα αγνωστα παιδια που να ειναι ψαρωμενα να μην πιασεις εστω και μια συζητηση και να κανονισετε κατι.Οι πιθανοτητες ιεναι με το μερος μας. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Σιγα μην τους ρωτησω και ποινικο μητρωο :P :P θα τους πω μετα απο εδω παμε για καφεδακι?? να δεις εκει απο ποτε θα αρχισουν τα χαμογελα και οι χαρες
Ναι εσυ μη μιλησεις καθολου πρωτα!
Μπες μεσα και πες ,ποιος ειναι για κανα φραπογαλο μετα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ναι εσυ μη μιλησεις καθολου πρωτα!
Μπες μεσα και πες ,ποιος ειναι για κανα φραπογαλο μετα?:P
Ε ειδα οτι κατι ελεγες για αδερφια μερος κτλπ.Νταξει δεν θα τον πρηξω τον ανθρωπο.Θα του πω ''μετα απο αυτο το μαρτυριο παμε για κανενα φραπογαλο να αραξουμε?'' το ολο νοημα ειναι να τον εντυπωσιασεις.Αν δεν τοτε δεν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Ενταξει και εγω δεν εχω καμια γνωριμια.Αλλα πιστευω οτι με τον χαρακτηρα μου θα τσιμπησω καποια γνωριμια.Δεν υπαρχει περιπτωση αναμεσα σε τοσα αγνωστα παιδια που να ειναι ψαρωμενα να μην πιασεις εστω και μια συζητηση και να κανονισετε κατι.Οι πιθανοτητες ιεναι με το μερος μας. :D
ειδικα στην επαρχια ειναι πανευκολο να κανεις αμεσως παρεες;) εμεις εδω να δουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Απο ποτε εντυπωσιαζεται καποιος οταν του λες ενα ξερο:
Παμε για κανα καφε,ουγκ?
Δεν ειπα να εισαι πρηχτης αλλα καμμια μ@λ@κιουλα πριν δε βλαπτει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gazlamp

Νεοφερμένος

Η gazlamp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδια s.o.s.! Σε λιγες βδομαδες ξεκινανε τα μαθηματα της σχολης και δν ξερω με ποιον να παω τη πρωτη μερα. Εχω γνωστους απο αλλα τμηματα αλλα απο το δικο μου ξερω μονο ενα παιδι που δεν κανουμε ιδιαιτερη παρεα. Ειναι συμπαθητικο ατομο, αλλα δεν θελω πολλα παρε δωσε μαζι του. Να παω τη πρωτη μερα μαζι του στη σχολη, μπας κ καταφερω να γνωρισω και κοσμο (εκτος απο τα κομματοσκυλα που στη πεφτουν χιλιομετρα μολις σε δουν) ?:worry:

Να πας μόνη σου,είναι όντως αγχωτικό αλλά οι περισσότεροι έχουν την ίδια αγωνία με εσένα και θα δεις ότι αν είσαι φιλική(δεν εννοώ σουπερκοινωνική η χαζοχαρούμενη) μετά από λίγο πιστεύω δεν θα υπάρχει πρόβλημα.
Και εγώ φέτος πάω σε μια σχολή που δεν ξέρω κανέναν και ούτε γενικότερα στην πόλη,αλλά έχοντας ξαναυπάρξει πρωτοετής νιώθω ανυπομονησία και άγχος ταυτόχρονα.Και παρότι στην προηγούμενη σχολή είχα κάποιες γνωριμίες για να πάω την πρώτη μέρα,δεν είχε μεγάλη σημασία γιατί γνώρισα μερικούς με τους οποίους δέθηκα πολύ περισσότερο στην πορεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Απο ποτε εντυπωσιαζεται καποιος οταν του λες ενα ξερο:
Παμε για κανα καφε,ουγκ?
Δεν ειπα να εισαι πρηχτης αλλα καμμια μ@λ@κιουλα πριν δε βλαπτει....
ΠΑΜΕ για κανα καφε ουγκ? ειπα εγω οτι θα πω κατι τετοιο?? θα του πιασω την κουβεντα αλλα δεν θα τον αρχισω να τον ρωταω για αδερφια ξαδερφια θειους θειες και δεν συμμαζευεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
ΠΑΜΕ για κανα καφε ουγκ? ειπα εγω οτι θα πω κατι τετοιο?? θα του πιασω την κουβεντα αλλα δεν θα τον αρχισω να τον ρωταω για αδερφια ξαδερφια θειους θειες και δεν συμμαζευεται!

μα δεν χρειαζεται να τον εντυπωσιασεις με να δειχνεις ενδιαφερον για το οικογενειακο δενδρο του αλλου ουτε με το "φραπογαλο"(προσωπικα θυμιζει λιγο φλωρια αυτο )...μπορεις να εντυπωσιασεις τον αλλο και γενικα ταιριαξετε σε παρεα με το να εχετε κοινα ενδιαφεροντα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ritakichoco

Νεοφερμένος

Η ritakichoco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
παιδια ευχαριστω για τις συμβουλες και τις γνωμες σας. βασικα εχω αγχωθει πολυ, γιατι αν και ειμαι στη πολη μου δν εχω γνωστους π να περασαν στ ιδιο τμημα μ μενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeoSrch

Νεοφερμένος

Ο GeoSrch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
οι περισσοτεροι εδω βρισκονται ηδη σε παρεες...ανησυχω λιγακι...μετα απο ποσο καιρο περιπου αρχιζουν οι φιλιες??δλδ να βγαινετε εξω για καφε κλπ...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top