Γενικές φοιτητικές απορίες

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Καλησπέρα σας... Για Πάντειο ξέρουμε πότε ξεκινούν τα μαθήματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Μολις διαβασα οτι εμεις ξεκιναμε 22 Σεπτεμβριου.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinachris

Νεοφερμένος

Η christinachris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
που τα μαθαινετε αμεσως..στην ιστοσελιδα του εκπα δεν εχουν αναρτησει τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johncm

Νεοφερμένος

Ο johncm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
μηπως υπαρχει καμια πληροφορια για το ποτε ξεκιναει το ΑΠΘ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Kανένα νέο για τις ηλεκτρονικές εγγραφές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Μολις διαβασα οτι εμεις ξεκιναμε 22 Σεπτεμβριου.:D

Καλησπέρα. Σε ποία σχολή αναφέρεσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
μηπως υπαρχει καμια πληροφορια για το ποτε ξεκιναει το ΑΠΘ?
Δεν πάει με το πανεπιστήμιο, αλλά με το τμήμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Χμμ κι εμάς 28 νομίζω θα ξεκινούσαν, αλλά με τις εκλογές η εξεταστική μεταφέρθηκε μια βδομάδα πίσω,άρα και τα μαθήματα φαντάζομαι.. Σ' εσάς όχι; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Μολις διαβασα οτι εμεις ξεκιναμε 22 Σεπτεμβριου.:D

Ωχ :look: Νωρις νωρις,ε; Ελπίζω να μην ξεκινήσουμε και εμεις τοτε :look: Ειχα μια ελπίδα να ξεκινήσουμε στις 28...Ολοι ξεκινάνε αρχές Οκτώβρη,το πανεπιστημιο Θεσσαλίας κανει την διαφορα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Ωχ :look: Νωρις νωρις,ε; Ελπίζω να μην ξεκινήσουμε και εμεις τοτε :look: Ειχα μια ελπίδα να ξεκινήσουμε στις 28...Ολοι ξεκινάνε αρχές Οκτώβρη,το πανεπιστημιο Θεσσαλίας κανει την διαφορα :hehe:
Ναι χτες το ειδα στην ιστοσελιδα της σχολης και λεω αν ειναι δυνατον.Βεβαια δεν εχει βγει ακομα το προγραμμα για 1ο ετος,απλως εγραφε οτι η ακαδημαικη χρονια για το χειμερινο εξαμηνο αρχιζει 22 Σεπτεμβριου.:PΜπορει εσεις να ξεκινησετε αργοτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρύσα96

Νεοφερμένος

Η Χρύσα96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Πέρσυ ειχαμε ξεκινήσει στις 6/10 ...θα βγει ανακοίνωση, μη σκας. Σε ποιο τμήμα είσαι;

Ίσως ακουστεί λίγο χαζό η γελοίο, αλλά ξέρει κανείς αν μέσα στο αμφιθέατρο μπορούμε να ηχογραφουμε τις παραδόσεις? Και αν ναι το κάνει κανείς? Είδα κάτι στύλους με μικρόφωνο που έλεγαν ιδανικοί για φοιτητές και έτσι μου μπήκε η ιδέα
Σε εμας 2 συμφοιτητριες μου ηχογραφουν όλες τις παραδόσεις και κανενας καθηγητής δεν τους έχει πει τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

xraxra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xraxra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
καλησπέρα.Επειδή είμαι από μακρυά και πρέπει να μετακινηθώ με αεροπλάνο και θέλω να κλείσω από τώρα,γιατί είναι ακριβά,μήπως ξέρει κανείς πότε κλείνουμε για Χριστούγεννα και πότε ανοίγουμε Ιανουάριο? Είμαι στο ΠΑΜΑΚ ,αλλά φανταζομαι είναι κοινές οι ημερομηνίες για όλες τις σχολές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Οι ημερομηνίες είναι ίδιες με τα σχολεία. 23 Δεκεμβρίου είναι η τελευταία μέρα και 8 Ιανουαρίου ανοίγουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Be-Ro

Νεοφερμένος

Η Be-Ro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Στην φοιτητική εστία πληρώνουμε κάτι εάν θέλουμε να τρώμε εκεί?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

xraxra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xraxra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Νομίζω ότι έως ένα εισόδημα(από εκκαθαριστικό εφορίας) τρώς τζάμπα. Πάνω από αυτό το όριο υπάρχει συμμετοχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Στην φοιτητική εστία πληρώνουμε κάτι εάν θέλουμε να τρώμε εκεί?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)
περα απο το εισοδημα υπαρχουν και αλλες προυποθεσεις που σε βαζουν σε προτεραιοτητα
αναλογως τωρα τη σχολη θα δεις και την ανακοινωση
μου φαινεται γινεται μια ρυθμιση για προτωετεις, για παραδειγμα με βεβαιωση σπουδων να μπορεις να πας μεχρι να βγει η καρτα σου, αλλα αυτο χρειαζεται να το ρωτησεις, δεν ειμαι σιγουρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελενηκαλ.

Νεοφερμένος

Η ελενηκαλ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
παιδια πως μπορουμε να ξερουμε ποτε ανοιγει το καθε τμημα? στην σελιδα του τμηματος δεν λεει κατι =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takatakaros

Νεοφερμένος

Ο takatakaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
παιδια πως μπορουμε να ξερουμε ποτε ανοιγει το καθε τμημα? στην σελιδα του τμηματος δεν λεει κατι =/

Εγώ πήρα τηλέφωνο στην γραμματεία και μου είπαν ότι το δικό μου τμήμα ξεκινά 5/10 παρόλο που δεν το χουν ανακοινώσει ακόμα στην ιστοσελίδα. Πάρε και συ τηλέφωνο στην γραμματεία μπας και σου πουν :D .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελενηκαλ.

Νεοφερμένος

Η ελενηκαλ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Εγώ πήρα τηλέφωνο στην γραμματεία και μου είπαν ότι το δικό μου τμήμα ξεκινά 5/10 παρόλο που δεν το χουν ανακοινώσει ακόμα στην ιστοσελίδα. Πάρε και συ τηλέφωνο στην γραμματεία μπας και σου πουν :D .

σε ευχαριστω τοσο πολυυυ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top