Γενικές φοιτητικές απορίες

katerina07

Νεοφερμένος

Η katerina07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γεια σας! :)
Υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει αν γίνεται αλλαγή τμήματος στο γεωπονικό πανεπιστήμιο αθηνών?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Εγω που έδωσα δεύτερη φορα πανελληνιες θα χρησιμοποιήσω την βεβαιωση πρόσβασης της πρώτης φοράς ή πρέπει να πάω στο σχολείο να μου δώσουν άλλη επειδη έδωσα δεύτερη φορά;;
νομίζω το δεύτερο. πάρε ενα τηλέφωνο στο σχολείο σου να ρωτήσεις.

Γεια σας! :)
Υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει αν γίνεται αλλαγή τμήματος στο γεωπονικό πανεπιστήμιο αθηνών?

τι εννοείς αλλαγή τμήματος?

ΓΙΑ ΠΟΛΤΙΚΟ ΝΟΜΙΚΗΣ βγηκε ανακοινωση εγγραφής!
https://www.pspa.uoa.gr/proboli-newn/eggrafes-prwtoeton-foithton-akad-etoys-2014-15.html
εντάξει θεοί εκει στη σχολή μου, απαραίτητα δικαιολογητικά εγγραφής : Ένα στυλό διαρκείας:P
Όσοι είστε για εδώ προσέξτε γιατί έχε συγκεκριμένες ημερομηνίες.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
Τρίτη 16-09-14
Από Αγ έως και Γερ ώρα 10.00-11.30

Από Γεω έως και Δου ώρα 11.30-13.00

Τετάρτη 17-09-14
Από E έως και Κατσ ώρα 10.00-11.30

Από Κε έως και Κω ώρα 11.30-13.00

Πέμπτη 18-09-14
Από Λ έως και Μου ώρα 10.00-11.30

Από Μπ έως και Παν ώρα 11.30-13.00

Παρασκευή 19-09-14
Από Παπ έως και Σε ώρα 10.00-11.30

Από Σι έως και Ψυ ώρα 11.30-13.00
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Για το ΟΠΑ την αίτηση για τη λέσχη την κάνουμε ηλεκτρονικά ή την ημέρα της εγγραφής;
https://www.aueb.gr/pages/foithsh/odigos/index.php#8 Εδώ λέει την ημέρα της εγγραφής
https://www.aueb.gr/pages/foithsh/docs/ANAKOINWSH-SITISHS-2014-2015.pdf Εδώ λέει ηλεκτρονικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Equilibria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Equilibria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 247 μηνύματα.
Για το ΟΠΑ την αίτηση για τη λέσχη την κάνουμε ηλεκτρονικά ή την ημέρα της εγγραφής;
Εγώ πέρσι,στα μέσα του 1ου εξαμήνου,μάζεψα τα δικαιολογητικά και πήγα στο γραφείο της φοιτητικής λέσχης και μετά από 1 μέρα πήρα την κάρτα σίτισης.
Δεν χρειάστηκε να κάνω κάτι ηλεκτρονικά,καλύτερα ρώτα κατά τις εγγραφές .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obito

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Obito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Εγω που έδωσα δεύτερη φορα πανελληνιες θα χρησιμοποιήσω την βεβαιωση πρόσβασης της πρώτης φοράς ή πρέπει να πάω στο σχολείο να μου δώσουν άλλη επειδη έδωσα δεύτερη φορά;;

Την δευτερη φυσικα! Την πρωτη επρεπε να την ειχες δωσει ηδη στο σχολειο αυτοι να την κατεστρεφαν με το που εδωσες εστω και ενα μαθημα τη δευτερη φορα που εδωσες πανελληνιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinaios

Νεοφερμένος

Ο Aλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Για το ΟΠΑ την αίτηση για τη λέσχη την κάνουμε ηλεκτρονικά ή την ημέρα της εγγραφής;
https://www.aueb.gr/pages/foithsh/odigos/index.php#8 Εδώ λέει την ημέρα της εγγραφής
https://www.aueb.gr/pages/foithsh/docs/ANAKOINWSH-SITISHS-2014-2015.pdf Εδώ λέει ηλεκτρονικά
Όποια μέρα θες την κάνεις την αίτηση για σίτιση και μόνο ηλεκτρονικά,στέλνοντάς την στο γραφείο φοιτητικής λέσχης(αρκεί να είναι εντός προθεσμίας,δηλαδή μέχρι 30/9 αλλά μαλλον θα δώσουν παράταση απ'οτι μου είπαν γιατί χρειάζεται να έχουμε πάρει αριθμό μητρώου και βεβαίωση σπουδών).Το θέμα είναι ότι πρέπει να επισυνάψουμε τα απαραίτητα δικαιολογητικά στην ηλεκτρονική αίτηση,δηλαδή να τα σκανάρουμε όλα αφού τα συμπληρώσουμε.Αφού ζητάνε 2 φωτογραφίες για τους πρωτοετείς,και αυτές σκανάρισμα θέλουν όπως κάνουμε με την φοιτητική ταυτότητα;Πως στο καλό θα τους τις στείλουμε;

Υ.Γ Νίκο και όσοι άλλοι περάσατε λοχρη έχει υποδοχή πρωτοετών στις 15/10 μαζί με μάρκετινγκ,ελάτε να γνωριστούμε και να τα σπάσουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Όποια μέρα θες την κάνεις την αίτηση για σίτιση και μόνο ηλεκτρονικά,στέλνοντάς την στο γραφείο φοιτητικής λέσχης(αρκεί να είναι εντός προθεσμίας,δηλαδή μέχρι 30/9 αλλά μαλλον θα δώσουν παράταση απ'οτι μου είπαν γιατί χρειάζεται να έχουμε πάρει αριθμό μητρώου και βεβαίωση σπουδών).Το θέμα είναι ότι πρέπει να επισυνάψουμε τα απαραίτητα δικαιολογητικά στην ηλεκτρονική αίτηση,δηλαδή να τα σκανάρουμε όλα αφού τα συμπληρώσουμε.Αφού ζητάνε 2 φωτογραφίες για τους πρωτοετείς,και αυτές σκανάρισμα θέλουν όπως κάνουμε με την φοιτητική ταυτότητα;Πως στο καλό θα τους τις στείλουμε;

Υ.Γ Νίκο και όσοι άλλοι περάσατε λοχρη έχει υποδοχή πρωτοετών στις 15/10 μαζί με μάρκετινγκ,ελάτε να γνωριστούμε και να τα σπάσουμε :P
Ναι το διάβασα λογικά θα έρθω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x_xChristine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Παιδιά έχω μια απορία, επειδή δεν μπορώ για προσωπικούς λόγους να πάω στο μέρος που πέρασα την περίοδο των εγγραφών , οι γονείς μου μου είπαν να πάει ο πατέρας μου με εξουσιοδότηση να με γράψει. Γίνεται αυτό το πράγμα; Πρώτη φορά το ακούω και δεν ξέρω έχω αγχωθεί πολύ. Θέλω να κάνω και μετεγγραφή και άκουσα πως μας δίνουν αίτηση εκεί να συμπληρώσουμε ή κάτι τέτοιο. Δεν ξέρω τι να κάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Παιδιά έχω μια απορία, επειδή δεν μπορώ για προσωπικούς λόγους να πάω στο μέρος που πέρασα την περίοδο των εγγραφών , οι γονείς μου μου είπαν να πάει ο πατέρας μου με εξουσιοδότηση να με γράψει. Γίνεται αυτό το πράγμα; Πρώτη φορά το ακούω και δεν ξέρω έχω αγχωθεί πολύ. Θέλω να κάνω και μετεγγραφή και άκουσα πως μας δίνουν αίτηση εκεί να συμπληρώσουμε ή κάτι τέτοιο. Δεν ξέρω τι να κάνω.

Ναι,νομίζω γίνεται με εξουσιοδότηση. Μην ανησυχείς,θα την βρεις την άκρη, ρώτα και στην σχολή σου,αλλά πρέπει να γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι, γίνεται με εξουσιοδότηση, το έχουν κάνει παιδιά που ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obito

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Obito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Παιδιά έχω μια απορία, επειδή δεν μπορώ για προσωπικούς λόγους να πάω στο μέρος που πέρασα την περίοδο των εγγραφών , οι γονείς μου μου είπαν να πάει ο πατέρας μου με εξουσιοδότηση να με γράψει. Γίνεται αυτό το πράγμα; Πρώτη φορά το ακούω και δεν ξέρω έχω αγχωθεί πολύ. Θέλω να κάνω και μετεγγραφή και άκουσα πως μας δίνουν αίτηση εκεί να συμπληρώσουμε ή κάτι τέτοιο. Δεν ξέρω τι να κάνω.

Ναι γινεται. Συντασεις μια εξουσιοδοτηση στο word ή ακομα και χειρογραφα οπου γραφεις στην αρχη της σελιδας πανω πανω : ''Ειδικη Εξουσιοδοτηση'' και περιεχομενο περιπου τα εξης:

'' Ο (ονοματεπωνυμο) του (ονομα πατρος) με Αριθμο Δελτιου Ταυτοτητας και Αρχη Εκδοσης (Αριθμος Δελτιου Ταυτοτητας- Αρχη Εκδοσης ) εξουσιοδοτω ΤΟΝ (Ονοματεπωνυμο) του (Ονομα Πατρος) με Αριθμο Δελτιου Ταυτοτητας και Αρχη Εκδοσης (Αριθμος Δελτιου Ταυτοτητας-Αρχης Εκδοσης ) να προβει σε ολες τις απαραιτητες ενεργειες για να ολοκληρωσει τη εγγραφη μου στο Τμημα/Σχολη (Ονομα Τμηματος/Σχολης και Πανεπιστημιο)

Τοπος, Χρονολογια και Υπογραφη''

Μετα θα πας σε ενα ΚΕΠ ή Αστυνομικο Τμημα να σου κανουν επικυρωση του γνησιου της υπογραφης και εισαι ενταξει.


ΥΓ Αυτος που παιρνει την εξουσιοδοτηση (ο πατερας σου) δεν χρειαζεται να υπογραψει ουτε να ειναι παρων στο ΚΕΠ, απλα μην ξεχασει να εχει μαζι του το χαρτι για να κανει την εγγραφη στη Σχολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Ναι γινεται. Συντασεις μια εξουσιοδοτηση στο word ή ακομα και χειρογραφα οπου γραφεις στην αρχη της σελιδας πανω πανω : ''Ειδικη Εξουσιοδοτηση'' και περιεχομενο περιπου τα εξης:

'' Ο (ονοματεπωνυμο) του (ονομα πατρος) με Αριθμο Δελτιου Ταυτοτητας και Αρχη Εκδοσης (Αριθμος Δελτιου Ταυτοτητας- Αρχη Εκδοσης ) εξουσιοδοτω ΤΟΝ (Ονοματεπωνυμο) του (Ονομα Πατρος) με Αριθμο Δελτιου Ταυτοτητας και Αρχη Εκδοσης (Αριθμος Δελτιου Ταυτοτητας-Αρχης Εκδοσης ) να προβει σε ολες τις απαραιτητες ενεργειες για να ολοκληρωσει τη εγγραφη μου στο Τμημα/Σχολη (Ονομα Τμηματος/Σχολης και Πανεπιστημιο)

Τοπος, Χρονολογια και Υπογραφη''

Μετα θα πας σε ενα ΚΕΠ ή Αστυνομικο Τμημα να σου κανουν επικυρωση του γνησιου της υπογραφης και εισαι ενταξει.


ΥΓ Αυτος που παιρνει την εξουσιοδοτηση (ο πατερας σου) δεν χρειαζεται να υπογραψει ουτε να ειναι παρων στο ΚΕΠ, απλα μην ξεχασει να εχει μαζι του το χαρτι για να κανει την εγγραφη στη Σχολη.

Δεν χρειαζεται να το κανει στο χερι .Σε ολα τα κεπ εχουν φορμες εξουσιοδοτησης και τις συμπληρωνεις επι τοπου.
Και ναι ,γινεται να σε γραψει καποιος αλλος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obito

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Obito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Δεν χρειαζεται να το κανει στο χερι .Σε ολα τα κεπ εχουν φορμες εξουσιοδοτησης και τις συμπληρωνεις επι τοπου.
Και ναι ,γινεται να σε γραψει καποιος αλλος :)

Δικιο εχεις, απλα εγω ετρεχα τελευταια στιγμη ενα βραδυ τα ΚΕΠ προφανως ειχαν κλεισει, οποτε πηγα σε ΑΤ και την συνεταξα μονος μου, ο αστυνομικος περιμενε να βαλει μια υπογραφη και σφραγιδα απλα.

Ε, και δεν ειναι ασχημο να ξερεις να συντασεις μια εξουσιοδοτηση γενικα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
δεν γινεται να επικυρωσω τη βεβαιωση προσβασης στο σχολειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x_xChristine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολύ : D !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
δεν γινεται να επικυρωσω τη βεβαιωση προσβασης στο σχολειο?

δεν χρειάζεται επικύρωση.

-----------
Μπήκα πριν κατα τύχη στο σαιτ του τμήματος λογοθαραπειας και είδα το εξής

ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΗ για την εγγραφή / εισαγωγή στο Τμήμα Λογοθεραπείας είναι η Συνέντευξη, σύμφωνα με τις διατάξεις της παρ. 6 του άρθρου του 43 του Ν.2413/1996 (ΦΕΚ 124/ τ. Α΄/17-6-1996), όπως συμπληρώθηκε με το αρ. Φ.152/Β3/5554/27-9-1999 έγγραφο του ΥΠΕΠΘ μετά από σχετική εισήγηση του Τμήματος στην οποία ορίσθηκαν τα κριτήρια για την εισαγωγή των σπουδαστών.

Η Συνέντευξη έχει θεσμοθετηθεί έτσι ώστε να αποκλείονται από την εισαγωγή στο Τμήμα σπουδαστές με διαταραχές που εμποδίζουν τις απαιτήσεις της εκπαιδευτικής διαδικασίας και της άσκησης του επαγγέλματος της Λογοθεραπείας.

Οι σπουδαστές που αποκλείονται εισάγονται στο αμέσως επόμενο τμήμα της προτίμησής τους.


εχετε ακούσει κανέναν που δεν το δέχτηκαν? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obito

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Obito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.
δεν γινεται να επικυρωσω τη βεβαιωση προσβασης στο σχολειο?


Δεν χρειαζεται ρε παιδια επικυρωση, τοσες φορες γραφτηκε παραπανω :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
δεν χρειάζεται επικύρωση.

-----------
Μπήκα πριν κατα τύχη στο σαιτ του τμήματος λογοθαραπειας και είδα το εξής

ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΗ για την εγγραφή / εισαγωγή στο Τμήμα Λογοθεραπείας είναι η Συνέντευξη, σύμφωνα με τις διατάξεις της παρ. 6 του άρθρου του 43 του Ν.2413/1996 (ΦΕΚ 124/ τ. Α΄/17-6-1996), όπως συμπληρώθηκε με το αρ. Φ.152/Β3/5554/27-9-1999 έγγραφο του ΥΠΕΠΘ μετά από σχετική εισήγηση του Τμήματος στην οποία ορίσθηκαν τα κριτήρια για την εισαγωγή των σπουδαστών.

Η Συνέντευξη έχει θεσμοθετηθεί έτσι ώστε να αποκλείονται από την εισαγωγή στο Τμήμα σπουδαστές με διαταραχές που εμποδίζουν τις απαιτήσεις της εκπαιδευτικής διαδικασίας και της άσκησης του επαγγέλματος της Λογοθεραπείας.

Οι σπουδαστές που αποκλείονται εισάγονται στο αμέσως επόμενο τμήμα της προτίμησής τους.


εχετε ακούσει κανέναν που δεν το δέχτηκαν? :P
ε αν εχεις αυτες τις διαταραχες που αναφερονται θα αποκλειστεις(κωφωση βαρηκοϊα, τραυλισμα, κλπ.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
ε αν εχεις αυτες τις διαταραχες που αναφερονται θα αποκλειστεις(κωφωση βαρηκοϊα, τραυλισμα, κλπ.)

ενταξει με εχει καψει και επισημως το διαβασμα της εξεταστικης :/
προσεξα μονο το "διαταραχες που εμποδιζουν κλπ" δεν ειδα καν την αναφορα σε καποιο νομο.
wakemeupwhenseptemberends.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Eνας φοιτητης εχει τη δυνατοτητα να συμμετεχει σε σεμιναρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top