Γενικές φοιτητικές απορίες

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Δωστε μου μια σαφη και ολοκληρωμενη απαντηση οσοι γνωριζεται και στο προηγουμενο ερωτημα και στο παρακατω.

Τι παιζει με το συμβολαιο για το στεγαστικο επιδομα;
Μπορω να το κανω για δυο μηνες ξερω γω πριν στειλω τα χαρτια μου η θελει περισσοτερους και χρειαζεται να ισχυει και για αφου στειλω τα χαρτια μου ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Αμα κάθονται και το ξύνουν στη γραμματεία αυτά γίνονται...22/9 αρχίζουν.

22/9 αρχίζουν ολα τα τμήματα στο πανεπιστήμιο Θεσσαλίας; Ψάχνω να βρω που το ανακοινώσανε αυτο και δεν βρισκω τιποτα, απο πού το έμαθες; Να ξέρω πού να κοιταω δηλαδη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
παιδια μπορεί να μου απαντήσει κανείς γιατι ανησυχω:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obito

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Obito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.
παιδια μπορεί να μου απαντήσει κανείς γιατι ανησυχω:confused:

Στο site της σχολης ειναι

https://www.econ.uoa.gr/fileadmin/econ.uoa.gr/uploads/events/anakoinvsi_eggrafon_protoeton_2014-15.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
22/9 αρχίζουν ολα τα τμήματα στο πανεπιστήμιο Θεσσαλίας; Ψάχνω να βρω που το ανακοινώσανε αυτο και δεν βρισκω τιποτα, απο πού το έμαθες; Να ξέρω πού να κοιταω δηλαδη...
Έχεις πάει για εγγραφή ? Πολύ νωρίς μου φαίνεται 22/9
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωνσταντίνος_βλ

Νεοφερμένος

Ο κωνσταντίνος_βλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγώ μια άκυρη ερώτηση κάπως προς το κλίμα της εποχής :P χαχαχα ξέρετε τι ακριβώς παίζει με τις εξεταστικές και τα μαθήματα ;; τι εννοω;; Ας πούμε ένα μάθημα στο οποίο γράφω ένα 6 που λέει ο λόγος και εγώ γούσταρα 7+ μπορώ να το ξαναδώσω? :P όσο για τις εγγραφες και τα συναφί ρε παιδιά μην κανετε ετσι ! ριξτε και ενα τηλεφωνο στην γραμματεια του τμηματος να συνεννοηθειτε καλυτερα !!! ;) φιλικα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Έχεις πάει για εγγραφή ? Πολύ νωρίς μου φαίνεται 22/9

Οχι, οι εγγραφές ειναι 15 με 26/9. Αυριο θα περάσω απο τη σχολη παντως και θα ρωτήσω καποια πράγματα που θέλω στη γραμματεία. Έλπιζω να μου απαντήσουν γιατι κάποιοι λενε οτι ειναι λιγο περίεργοι :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
ριξτε και ενα τηλεφωνο στην γραμματεια του τμηματος να συνεννοηθειτε καλυτερα !!! ;) φιλικα :D
Τώρα τα πιασαμε τα λεφτά μας...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

κωνσταντίνος_βλ

Νεοφερμένος

Ο κωνσταντίνος_βλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
χαχαχα :P πάω πάσο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγώ μια άκυρη ερώτηση κάπως προς το κλίμα της εποχής :P χαχαχα ξέρετε τι ακριβώς παίζει με τις εξεταστικές και τα μαθήματα ;; τι εννοω;; Ας πούμε ένα μάθημα στο οποίο γράφω ένα 6 που λέει ο λόγος και εγώ γούσταρα 7+ μπορώ να το ξαναδώσω? :P όσο για τις εγγραφες και τα συναφί ρε παιδιά μην κανετε ετσι ! ριξτε και ενα τηλεφωνο στην γραμματεια του τμηματος να συνεννοηθειτε καλυτερα !!! ;) φιλικα :D

Κοίτα στο θέμα "Εξεταστική". Και σε αυτό εδώ το θέμα ανέτρεξε σε προηγούμενες σελίδες που έχει συζητηθεί αυτό που ρωτάς. Επίσης ρώτα στη γραμματεία αν ισχύει στη σχολή σου η "επανεξέταση για βελτίωση βαθμού".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

κωνσταντίνος_βλ

Νεοφερμένος

Ο κωνσταντίνος_βλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ok ,θα το τσεκάρω... ευχαριστώ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Έχει επιχειρήσει κανείς να πάρει τηλέφωνο στη γραμματεία να μας πει την εμπειρία του?? :P Λέμε λέμε τόσο καιρό ότι μ' ένα τηλέφωνο στη γραμματεία θα μας λυθούν όλες μας οι απορίες αλλά έχω κι εγώ την απορία που έθεσα :confused::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Έχει επιχειρήσει κανείς να πάρει τηλέφωνο στη γραμματεία να μας πει την εμπειρία του?? :P Λέμε λέμε τόσο καιρό ότι μ' ένα τηλέφωνο στη γραμματεία θα μας λυθούν όλες μας οι απορίες αλλά έχω κι εγώ την απορία που έθεσα :confused::P

Θα περάσω αύριο από εκεί, έχω πολλές ερωτήσεις, λέτε να με βρίσουν; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Άμα σε βρίσουν εμείς τι θα κάνουμε που είμαστε μακριά??? Θα μας το κλείσουν κατευθείαν μάλλον.." Άσε μας κοπέλα μου με τις απορίες σου..έχουμε και δουλειές..μπες στο site θα βρεις ό,τι χρειάζεσαι " :confused::worry:
Λες????? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Έχει επιχειρήσει κανείς να πάρει τηλέφωνο στη γραμματεία να μας πει την εμπειρία του?? :P Λέμε λέμε τόσο καιρό ότι μ' ένα τηλέφωνο στη γραμματεία θα μας λυθούν όλες μας οι απορίες αλλά έχω κι εγώ την απορία που έθεσα :confused::P

Σήμερα το πρωί πήρα και ήταν πολύ βιαστικοί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Σήμερα το πρωί πήρα και ήταν πολύ βιαστικοί...
Δηλαδή; έλυσες καμιά απορία; :P
Τελικά έχει συγκεκριμένη ημερομηνία και ώρα εγγραφής ο κάθε πρωτοετής; πάνε αλφαβητικά; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

athinaios

Νεοφερμένος

Ο Aλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
22/9 αρχίζουν ολα τα τμήματα στο πανεπιστήμιο Θεσσαλίας; Ψάχνω να βρω που το ανακοινώσανε αυτο και δεν βρισκω τιποτα, απο πού το έμαθες; Να ξέρω πού να κοιταω δηλαδη...
Στην επίσημη σελίδα δεν το χουνε,είναι χρόνια πίσω.Ρίξε μια ματιά εδώ όμως https://www.prd.uth.gr/uploads/attac...eb2734b38/akadhmaiko_hmerologio_2014_2015.pdf και εδώ https://www.bio.uth.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=221&Itemid=117&lang=el και εδώ https://www.cs.uth.gr/index.php/foitites/akadimaiko-imerologio Τι ήθελες και εσύ να πας να μπλέξεις με τα ζώα,σε βλέπω κάθε μέρα στην γραμματεία να τρέχεις γιατί δεν θα σηκώνουνε τηλέφωνα,θα χουνε κάτσει με τα πόδια πάνω στα γραφεία τους και θα πίνουνε φραπεδιές,έτσι θα καταντήσεις στο τέλος :verymad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Αααα,δεν πάνε καλά, εγώ πώς θα το μάθαινα αν δεν το ανακοινώσουν κάπου τουλάχιστον, θα μυρίσω τα νύχια μου; :P Ωραία.. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Έχει επιχειρήσει κανείς να πάρει τηλέφωνο στη γραμματεία να μας πει την εμπειρία του?? :P Λέμε λέμε τόσο καιρό ότι μ' ένα τηλέφωνο στη γραμματεία θα μας λυθούν όλες μας οι απορίες αλλά έχω κι εγώ την απορία που έθεσα :confused::P
Αρκετές φορές, τις πρώτες φορές έβγαινε ένας που βαριόταν που ζούσε ποσο μάλλον να σου απαντήσει συν ότι ήταν και αρκετά άσχετος για κάποια πράγματα με αποτέλεσμα να γίνει ενα ψιλομπέρδεμα. Καλύτερα είναι απο κοντά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top