Γενικές φοιτητικές απορίες

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
δεν μπορώ να φανταστώ...:hmm:
Αυτο πρεπει να ειναι αξα δεν εξηγειτε αλλιως.Γιατι μεσα στο συνολικο προγραμμα μου πρεπει να κανω και 2 ωρες πρακτικη ασκηση και δεν τις βλεπω πουθενα μεσα στο προγραμμα μου εκτος απο αυτο το ΑΠ.Θα λυθει το μυστηριο την δευτερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
μπορει να ειναι ασκηση πρακτικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
γεια σας παιδια.τωρα με τις απεργιες και το γενικο χαμο ξερει κανεις ποτε αρχιζουν τα μαθηματα για τους πρωτοετεις τησ φιλοσοφικησ,θεολογικης,της γεοπωνικης και του παιδαγωγικου δημοτικησ εκπαιδευσης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Εγώ ξέρω ότι η εξεταστική τους τελειώνει στις 5/10, οπότε δεν παίζει να ξεκινήσετε πριν τις 8/10. :)
Αλλά περίμενε να βγει ανακοίνωση.
Σε εμάς έγινε ΤΟ κουλο. Οι πρωτοετείς θα αρχίσουν στις 1/10 μάθημα και οι υπόλοιποι στις 8/10 :hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Eίσαι πολύ συγκεκριμένος, Ναι.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
στη φιλοσοφικη ποτε ξεκινουν τα μαθηματα?

Eίσαι πολύ συγκεκριμένος, Ναι.:confused:
με ενδιαφερει περισσοτερο η φιλοσοφικη τμημα ιστοριας και αρχαιολογιας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
ξερει καποιος να μου πει ποτε αρχιζουν τα μαθηματα για τους πρωτοετοις του τει βρεφονηπιοκομιας ιωαννινων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Εννοούσα ποιανού μέρους αλλά ντάξει είδα πόσταρες στο άλλο θέμα.

Πάντως για τέτοια θέματα καλύτερα να βλέπεις το site της σχολής σου,ή ακόμα και των παρατάξεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anna-anna94

Νεοφερμένος

Η Anna-anna94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
θα θελα μια βοηθεια με τους κωδικους που μας εδωσαν απο τη γραματεια
1ον:οταν παω να μπω στις υπηρεσιες γραμματειακης υποστηριξης μου εμφανιζει ενα μηνυμα που λεει οτι το πιστοποιητικο ασφαλειας εχει ληξει..τι σημαινει αυτο?
2ον:σε τι χρησιμευει αυτο ? ---> https://register.teiath.gr/login.php?msg=required
ευχαριστω εκ των πρωτερων :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
θα θελα μια βοηθεια με τους κωδικους που μας εδωσαν απο τη γραματεια
1ον:οταν παω να μπω στις υπηρεσιες γραμματειακης υποστηριξης μου εμφανιζει ενα μηνυμα που λεει οτι το πιστοποιητικο ασφαλειας εχει ληξει..τι σημαινει αυτο?
2ον:σε τι χρησιμευει αυτο ? ---> https://register.teiath.gr/login.php?msg=required
ευχαριστω εκ των πρωτερων :)

1. α μην ανυσηχεις σε ολους το βγαζει, θα πατας proceed anyway... μπορεις να εγακαστησεις το πιστοποιητικο ασφαλειας στο πισι σ για να μην το βγαζει αλλα μια κινηση λαθος να κανεις και θα παει στραφι ολοκληρη η διαδικασια, οποτε απλα αγνοησε το μηνυμα. θα το συνηθισεις με τον καιρο.
2. διαβασες αυτο; "Για την εισαγωγή σας απαιτούνται τα στοιχεία που παραλάβατε από το σύστημα Γραμματειών"
τι χαρτια σ δωσανε στην εγγραφη σ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anna-anna94

Νεοφερμένος

Η Anna-anna94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
στην εγγραφη πηρα τους κωδικους για την υπηρεσια γραμματειακης υποστηριξης και μια καρτελα που λεει ''στοιχεια ταυτοτητας''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

art1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
στη φιλοσοφικη ποτε ξεκινουν τα μαθηματα?


με ενδιαφερει περισσοτερο η φιλοσοφικη τμημα ιστοριας και αρχαιολογιας.

1 Οκτωβρίου οπως έχει ανακοινώσει και το τμήμα...
Βέβαια εμένα δε με αγχώνει αυτό, αλλά το ωρολόγιο πρόγραμμα των μαθημάτων που δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα...αν ΞΕΡΕΙΣ οτιδήποτε σχετικό ενημέρωσε αν ΜΠΟΡΕΙΣ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
1 Οκτωβρίου οπως έχει ανακοινώσει και το τμήμα...
Βέβαια εμένα δε με αγχώνει αυτό, αλλά το ωρολόγιο πρόγραμμα των μαθημάτων που δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα...αν ΞΕΡΕΙΣ οτιδήποτε σχετικό ενημέρωσε αν ΜΠΟΡΕΙΣ...
για το ιστορικο αρχαιολογικο εχβ βρει το ωρολογιο προγραμμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gms7

Νεοφερμένος

Ο gms7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Μήπως ξέρετε πώς μπορώ να αποκτήσω τον κωδικό ενεργοποίησης του studentweb? Έχω ρωτήσει ήδη στη γραμματεία της σχολής μου αλλά δε βρίσκω άκρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Μπαίνω στο site του Εύδοξου και πηγαίνω στο "δήλωση συγγραμάτων". Εκεί εμφανίζονται τα "στοιχεία φοιτητή" και λέει πως είμαι στο: "Τρέχον εξάμηνο: 2" ενώ τώρα θα γίνω πρωτοετής! Παιδιά ξέρετε τι συμβαίνει; Έχω ταραχτεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Μπαίνω στο site του Εύδοξου και πηγαίνω στο "δήλωση συγγραμάτων". Εκεί εμφανίζονται τα "στοιχεία φοιτητή" και λέει πως είμαι στο: "Τρέχον εξάμηνο: 2" ενώ τώρα θα γίνω πρωτοετής! Παιδιά ξέρετε τι συμβαίνει; Έχω ταραχτεί.
Ξεκινησαν κιολας οι αιτησεις ??Eγω μολις εκανα τα βηματα ολα κανονικα και εκανα εγγραφη στο συστημα με ειχαν εγγεγραμμενο σωστα ολα.Αλλα δεν μπορω να βρω απο που κανω δηλωση?

εχε γουστο να εκανα καμια μαλακια που εκανα εγγραφη στο συστημα απο τωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Μπαίνω στο site του Εύδοξου και πηγαίνω στο "δήλωση συγγραμάτων". Εκεί εμφανίζονται τα "στοιχεία φοιτητή" και λέει πως είμαι στο: "Τρέχον εξάμηνο: 2" ενώ τώρα θα γίνω πρωτοετής! Παιδιά ξέρετε τι συμβαίνει; Έχω ταραχτεί.

μπορει το χειμερινο εξαμηνο να θεωρειται ως 2ο (καθε χρονιας)... μαλλον :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakisH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Δεν έχουν ξεκινήσει ακόμα οι δηλώσεις. Καλά κάνατε και γραφτήκατε, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.
Απλώς ο Εύδοξος είναι ακόμα σε "εαρινό mode", γι' αυτό σε εμφανίζει σε εαρινό εξάμηνο (2ο). Ένα απλό bug είναι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Μην πας στη δήλωση ακόμα δεν έχουν ενεργοποιηθεί ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tntqaz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
ΕΠΕΙΓΟΝ!!

Στην υπεύθυνη δήλωση περί μη πληρους κυριότητας ή επικαρπίας, εννωούν οτι θέλουν να δηλώσω οτι:

"ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΑΚΙΝΗΤΟΥ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΧΙΟΥ" !?!??!!?

πρόκειται για αίτηση εστίας για την Χίο

προσπαθώ να επικοινωνησω μαζι τους απο Χθές το πρωί δεν τους "πετυχα" στο τηλεφωνο ουτε μια φορα.. η απασχολημενο, η δεν το σηκωνουν..

επισης η υπευθυνη δηλωση εχει μερικες μουτζούρες, αλλά ολα ειναι ευανάγνωστα.. υπάρχει πρόβλημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top