Γενικές φοιτητικές απορίες

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
η ανακοινωση για την εναρξη των μαθηματων ποσο μερες πριν την εναρξη βγαινει?2-3 μερες ή 1-2 εβοδμαδες?

μπορει και 1 μερα πριν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeoSrch

Νεοφερμένος

Ο GeoSrch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 78 μηνύματα.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.

GeoSrch

Νεοφερμένος

Ο GeoSrch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
πω..εγω 1 μερα μονο χρειαζομαι να παω στην πολη που περασα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
πω..εγω 1 μερα μονο χρειαζομαι να παω στην πολη που περασα:P

μπορει το δικο σας να το βγαλουν 2-3 μερες νωριτερα...μη σκας:P παντως μου χει τυχει να το βγαλουν 1 μερα πριν και να το δω κ βραδυ μαλιστα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
η ανακοινωση για την εναρξη των μαθηματων ποσο μερες πριν την εναρξη βγαινει?2-3 μερες ή 1-2 εβοδμαδες?

στην σχολή μου έχει βγεί εδώ και 3-4 μέρες πάντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeoSrch

Νεοφερμένος

Ο GeoSrch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
στην σχολή μου έχει βγεί εδώ και 3-4 μέρες πάντως
η ανακοινωση βγηκε στο σαιτ της πανεπιστημιου ή του τμηματος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
η ανακοινωση βγηκε στο σαιτ της πανεπιστημιου ή του τμηματος?

εγώ στου τμήματος την βρήκα πάντως..καλύτερα πάρε ένα τηλέφωνο αύριο στην γραμματεία..θα πάρεις πιο σίγουρη και άμεση απάντηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Ερώτηση, στην οποία, παρακαλώ (:)), όποιος μπορεί ας απαντήσει άμεσα, γιατί επείγει:

Στα δικαιολογητικά της εγγραφής και της σίτισης θα χρησιμοποιήσουμε υπεύθυνες δηλώσεις. Το πρωί έμαθα ότι πρέπει να τις συμπληρώσουμε, να τις επικυρώσουμε στα ΚΕΠ, και μετά να τις καταθέσουμε στη γραμματεία. Ισχύει ότι πρέπει να επικυρωθούν στα ΚΕΠ όλες οι υπεύθυνες δηλώσεις;

ΦΧαριστώ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Ερώτηση, στην οποία, παρακαλώ (:)), όποιος μπορεί ας απαντήσει άμεσα, γιατί επείγει:

Στα δικαιολογητικά της εγγραφής και της σίτισης θα χρησιμοποιήσουμε υπεύθυνες δηλώσεις. Το πρωί έμαθα ότι πρέπει να τις συμπληρώσουμε, να τις επικυρώσουμε στα ΚΕΠ, και μετά να τις καταθέσουμε στη γραμματεία. Ισχύει ότι πρέπει να επικυρωθούν στα ΚΕΠ όλες οι υπεύθυνες δηλώσεις;

ΦΧαριστώ.:)
Για την εγγραφη το μονο που ηθελε επικυρωμενο ηταν αυτα που ηδη σου ειχαν δωσει στο σχολειο..:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Για την εγγραφη το μονο που ηθελε επικυρωμενο ηταν αυτα που ηδη σου ειχαν δωσει στο σχολειο..:confused:

Την φωτοτυπία της ταυτότητάς σου, ας πούμε, δεν την πήγες για επικύρωση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Την φωτοτυπία της ταυτότητάς σου, ας πούμε, δεν την πήγες για επικύρωση;
Οχι.Πηγα μαζι με τη φωτοτυπια και την ταυτοτητα και ηταν οκ.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Οχι.Πηγα μαζι με τη φωτοτυπια και την ταυτοτητα και ηταν οκ.:D

Μάλιστα. Εγώ τα επικυρώνω όλα (σχεδόν).:P
Αλλά σήμερα έμαθα αυτό και για την επικύρωση των υπεύθυνων δηλώσεων, και ψιλοφρίκαρα, γιατί δεν το ήξερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Μάλιστα. Εγώ τα επικυρώνω όλα (σχεδόν).:P
Αλλά σήμερα έμαθα αυτό και για την επικύρωση των υπεύθυνων δηλώσεων, και ψιλοφρίκαρα, γιατί δεν το ήξερα.
Αραξε.Φεεεεεεετα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Αραξε.Φεεεεεεετα.:P

Σωστά, δύο εργάσιμες έχω ακόμη να αξιοποιήσω. Το πολύ-πολύ να μην εγγραφώ, ή να μην κάνω σωστά τα χαρτιά για τη σίτιση (πανικός:eek:)-μακριά από εμάς.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ενταξει σιγα μια υποθεση 10 λεπτων ειναι οι επικυρωσεις.Εγω τα πηγα ολα επικυρωμενα για να μην καθομαι να μου τα επικυρωνουν εκει περα τσακ μπαμ πηρα δρομο και εφυγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Eγω δεν πηγα την φωτοτυπια ταυτοτητας επικυρωμενη, αλλα οπως ειπε και ενας φιλος απο πανω, πηρα την ταυτοτητα μαζι μου, οποτε δεν υπηρχε θεμα...

Λιγο χαζη ως απορις αλλα τεσπα: Εμενα η σχολη μου εχει βγαλει προγραμμα εξαμηνου και ξερουμε οτι ξεκιναμε απο Δευτερα. Αρα την Δευτερα θα εχω τις ωρες που αναγραφονται στο προγραμμα? Μαζι με τα εργαστηρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Λιγο χαζη ως απορις αλλα τεσπα: Εμενα η σχολη μου εχει βγαλει προγραμμα εξαμηνου και ξερουμε οτι ξεκιναμε απο Δευτερα. Αρα την Δευτερα θα εχω τις ωρες που αναγραφονται στο προγραμμα? Μαζι με τα εργαστηρια?
Ποια δευτερα?? αυτη την δευτερα?? γιατι εμενα ξεκιναει 1η οκτωμβρη δευτεραα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ποια δευτερα?? αυτη την δευτερα?? γιατι εμενα ξεκιναει 1η οκτωμβρη δευτεραα
Ναι, μεθαυριο... στις 24!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top