Γενικές φοιτητικές απορίες

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
χανεις το μαθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Δε μπορείς να δώσεις το μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos45

Νεοφερμένος

Ο stefanos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Κι εγω στην αρχη με την μητερα μου θα παω! Σιγουρα χρειαζεσαι καποιον μεχρι να προσαπμοστεις σε ενα καινουριο μερος.. τουλαχιστον μεχρι να 'δικτυωθεις' στην σχολη!
Σε ευχαριστω !!!

Με κανεις να νιωθω θεος που περυσι εγω δεν χρειαστηκα την βοηθεια κανενος για προσαρμογη κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Κι εγώ αύριο θα πάω με τη μητέρα μου. Ναι, πολλοί πάνε μόνοι τους, αλλά υπάρχουμε κι εμείς που μένουμε σε άλλη πόλη. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Ε αν θες την αφήνεις έξω απο το πανεπιστήμιο,σε κανένα καφέ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Κι εγώ αύριο θα πάω με τη μητέρα μου. Ναι, πολλοί πάνε μόνοι τους, αλλά υπάρχουμε κι εμείς που μένουμε σε άλλη πόλη. ;)
Εγω απο ενα μικρο χωριο ειμαι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos45

Νεοφερμένος

Ο stefanos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Μέχρι να μη κοπείς απο απουσίες σε επόμενο εξάμηνο:P

δηλαδη αν κοπεις σε ενα μαθημα απο απουσιες, δεν μπορεις να εξεταστεις σε αυτο το μαθημα σε αυτο το εξαμηνο, αλλα μπορεις στο επομενο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeoSevilla

Νεοφερμένος

Ο GeoSevilla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Oταν γραφτηκα μου εδωσαν μια βεβαιωση σπουδων την οποια μου ειπαν οτι θα χρησιμοποιω στο αστικο λεωφορειο μεχρι να βγει το πασο.......μετα που πηγα να κανω δηλωση για τις εστιες οχι του πανεπιστημιου αλλα αλλες που βρισκονται στο κεντρο μου πηραν αυτο το χαρτι...μπορω να το ξαναβγαλω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cosmopolitan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cosmopolitan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Oταν γραφτηκα μου εδωσαν μια βεβαιωση σπουδων την οποια μου ειπαν οτι θα χρησιμοποιω στο αστικο λεωφορειο μεχρι να βγει το πασο.......μετα που πηγα να κανω δηλωση για τις εστιες οχι του πανεπιστημιου αλλα αλλες που βρισκονται στο κεντρο μου πηραν αυτο το χαρτι...μπορω να το ξαναβγαλω?
δε νομιζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εννοείται πως μπορείς, με μια αίτηση στην γραμματεία. Εμάς γίνεται από το gram-web, οπότε σίγουρα υπάρχει κάτι αντίστοιχο μέσω της ηλεκτρονικής γραμματείας του τμήματός σου.

@cosmopolitan, Άμα δεν είμαστε σίγουροι, καλό θα ήταν να μην απαντάμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeoSevilla

Νεοφερμένος

Ο GeoSevilla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
χριστιαννα ευχαριστω....ηρέμησα τωρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
δηλαδη αν κοπεις σε ενα μαθημα απο απουσιες, δεν μπορεις να εξεταστεις σε αυτο το μαθημα σε αυτο το εξαμηνο, αλλα μπορεις στο επομενο?

τον επομενο χρονο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
να ρωτήσω και εγώ με τη σειρά μου τους νέους φοιτητές..όσοι περάσατε σε άλλη πόλη,όταν θα πάτε για μόνιμη εγκατάσταση θα πάτε μόνοι σας? γιατί συνηθίζεται τις πρώτες μέρες να μένει και η μάνα μας μαζί (συνήθως),ο πατέρας μας ή κανένας αδερφός-ή...θα πάτε με κάποιον ή μόνοι σας ? :P
Θα πάω για μόνιμη εγκατάσταση 2 μέρες πριν ξεκινήσει η σχολή, παρέα με τη μητέρα μου για να μεταφέρουμε κάποια πράγματα, να αγοράσουμε τροφή κτλ. Θα κοιμηθεί μαζί μου και την επόμενη μέρα θα φύγει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
να ρωτήσω και εγώ με τη σειρά μου τους νέους φοιτητές..όσοι περάσατε σε άλλη πόλη,όταν θα πάτε για μόνιμη εγκατάσταση θα πάτε μόνοι σας? γιατί συνηθίζεται τις πρώτες μέρες να μένει και η μάνα μας μαζί (συνήθως),ο πατέρας μας ή κανένας αδερφός-ή...θα πάτε με κάποιον ή μόνοι σας ? :P

Αυτό εξαρτάται από σένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cosmopolitan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cosmopolitan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Εννοείται πως μπορείς, με μια αίτηση στην γραμματεία. Εμάς γίνεται από το gram-web, οπότε σίγουρα υπάρχει κάτι αντίστοιχο μέσω της ηλεκτρονικής γραμματείας του τμήματός σου.

@cosmopolitan, Άμα δεν είμαστε σίγουροι, καλό θα ήταν να μην απαντάμε. :P
sorry έχεις δίκιο, διάβασα γρήγορα την ερώτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^MaRiA7^

Νεοφερμένος

Η ^MaRiA7^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ισως ειναι γελοια η ερωτηση μου αλλα το μαθημα που ειναι 3 ωρες ,ειναι 3 ωρες συνεχομενες?με την εννοια οτι ,κανουν κανενα διαλλειμα ενδιαμεσα?ή θα πηξουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Eμενα βγηκε το προγραμμα σημερα το ειδα.Ολα κομπλε.Ναι γινεται και ενα διαλειματακι 10 λεπτων ενδιαμεσα σε αυτες τις ωρες. :) επισης κατι που λεει ομαδα α β γ τι ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Ισως ειναι γελοια η ερωτηση μου αλλα το μαθημα που ειναι 3 ωρες ,ειναι 3 ωρες συνεχομενες?με την εννοια οτι ,κανουν κανενα διαλλειμα ενδιαμεσα?ή θα πηξουμε :P
Θα πήξεις ρε ψάρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top