Γείτονες

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Εσυ για καλό και για κακό κράτα κανα ασημένιο κόσμημα στο σπιτι σου και λίγο σκόρδο, πότε δεν ξέρεις... μπορεί φανουν χρήσιμα:P

Τέτοια λέγε μου :mastigio:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Τέτοια λέγε μου :mastigio:jumpy:
Για να το τσεκάρεις, σαν καλή γειτόνισα που εισαι προσφερέ τους λίγο τζατζίκι, αν βλέπεις ότι αντιδρανε περιεργα... να αρχισεις να φοβάσαι:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
μμ οκ ειπα θα μεινω αθηνα, δεν περιμενα και τη πιο θερμη φιλοξενια απτους γειτονες. αλλα δεν περιμενα να πεσω και στη περιπτωση που επεσα. στα 19α γενεθλια μου ειχα καλεσει κοσμο σπιτι. λιγη φασαρια, τα κλασικα παραπονα απτον ακαλυπτο. οκ. αλλα ποιος θα περιμενε οτι η νοικαρισσα απτον 5ο θα παθαινε ψυχωση. απο τοτε και επι ενα χρονο τωρα βγαινει τακτικα (καθε 2 ωρες) ειτε στο φωταγωγο ειτε στη πορτα της και γκαριζει ειλικρινα γκαριζει "τρομοκρατες, εσεις που φερνετε μασκοφορους απτον τεταρτοο, δικαστηρια θα σας παω, εμπρηστεες" και τι δεν εχει συρει. για να τονισει τα λογια της βαραει τελος και την πορτα/παραθυρο. ε οταν τακτικα ξυπνας τεσσερις η ωρα το πρωι απο κατι τετοια δεν ειναι και τοσο ευχαριστο οφειλω να ομολογησω. η μανταμ εχει καψει σκληρο. γειτονες <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ μένω έξω απο χωριό και γείτονες έχω την πεθερά της θείας μου και μια άλλη συγγενή απο δίπλα και απο κάτω ένα ζευγάρι Πακιστανούς..
Λοιπόν απο τους δίπλα δεν έχω παράπονα εκτός απο το οτι η συμπεθέρα αμολάει τις κότες και καμια φορά έρχονται απο το σπίτι, έχουμε πολύ καλές σχέσεις και περνάμε μαζί τις γιορτές ενώ απο την άλλη συγγενή μου πάλι δεν έχω παράπονο, δεν έχουμε γενικά πολλές σχέσεις, αλλά είναι ήσυχη. Και όσο επικρατεί η ωραία ησυχία έρχεται το παιδί των Πακιστανών απο κάτω να μας την χαλάσει. Αυτοί έχουν τρία παιδιά, δύο μικρά και ένα 3 χρόνων. Αυτό το μεγάλο, έρχεται όλη την ώρα στην αυλή και κρεμιέται απο τα μπαλκόνια. Έχουν και κάτι ζώα κάτω και βρομάει ο τόπος.
:|
Πριν γεννηθούν τα παιδάκια μια χαρά ήμασταν-.-
Και κλαίνε κιόλας, και θυμάμαι χαρακτηριστικά μια φορά που μίλαγα στο τηλέφωνο στο μπαλκόνι και έρχεται το παιδάκι και παίρνει τη ρακέτα που είχα στο πιθάρι και κοπανάει με δύναμη τα κάγκελα. Αυτό ήταν.. Δεν του έχω ξαναμιλήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα..

Νεοφερμένος

Η Εύα.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Εγώ έχω τους λεγόμενους γείτονες-βρικόλακες.
Όλοι μέρα -σχεδόν- κοιμούνται και τα βράδια περιφέρονται μέσα στο σπίτι.
Σοβαρά, ζήτημα να τους έχω δει 5 φορές. :eek:

Παράπονο όμως δεν έχω. Ήσυχοι άνθρωποι.

Χαχαχαχαχαχα!Κι εμένα κάπως έτσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zoey...!

Νεοφερμένος

Η Zoey...! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγω μενω σε μια τρελογειτονια! Οι απεναντι μας ειναι....Η κορη τους ηταν συμμαθητρια με τη μαμα μου. Εχει ενα γιο στην ηλικια μου. Εκτος του οτι ειχαμε μαλωσει μαζι τους πενηντα φορες, το παιδι που ανεφερα, το ειχα (χωρις πλακα) δειρει οταν ειμασταν μικρα επειδη με ελεγε "Γκωη" κι οχι Ζωη! Καλα, τι να πω, ισως να ειμαστε κι εμεις λιγο τρελοι, το παραδεχομαι! Μετα εχουμε τις κλασικες πολυτεκνες οικογενεις με 5-7 παιδια. Την επισης κλασικη κουτσομπολα (την οποια φωναζω παπαδια-απο το καφε της χαρας!) Εεεμ, τι αλλο? Τον παπου που τους βριζει ολους (αυτος ειναι ο δικος μου παπους! :) ) Μια τρελεγκω που μαζευει οτι αδεσποτο βρει και μετα αυτο λυσαζει (η λυσαει?) και αρχιζει και επιτιθεται σε οποιον κανει το λαθος και περασει μπροστα απο το σπιτι της! Αυτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Εμενα ο απο κατω ειναις συγγενης οποτε κομπλε
Απο την αλλη μερια του δρομου εχω κατι κουτσομπολες που τα καλοκαιρια καθονται εξω και μιλανε μεχρι τις 2
Απεναντι επισης μενει μια μιλφαρα με τον ανδφα της και το γιο της οπως επισης και μια οικογενια οπου το παιδι ειδικα τα καλοκαιρια μαζευει ολη την αλητεια της περιοχης και η γειτονια μυριζει μπαφο
Εγω παντως ειμαι ηρεμος οταν ειμαι μονος μου
Οταν ερθουν ατομα σπιτι μου ξεσικωνεται η γειτονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

financial

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Οι δικοί μου ειναι εξαιρετικοί άνθρωποι και έχω εξαιρετικές σχέσεις!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
:smoke:Οι δικοι μου οι γειτονες απο κατω καπνιζουν τοσο πολυ ολοι νυχτα που ολο το σπιτι μου μυριζει βραδιατικα τσιγαρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Οι δικοί μου είναι παππούδες όλοι! :/:(μάλλον) Δε λέω, ησυχία έχω αλλά πού και πού χρειάζεται και το τζέρτζελο. Έχει καταντήσει να ακούγεται μόνο το διαμέρισμά μου λόγω της ολημέριας μουσικής που εκπέμπεται από αυτό - μιλάμε για ένταση, όχι αστεία... :whistle: Τι ζητάω? Μια φοιτήτρια (ή ακόμα καλύτερα φοιτητή :P ) να πιάνω και καμιά κουβέντα βρε αδερφέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Menoula

Νεοφερμένος

Η Menoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Η γειτόνισσά μου έχει sex studio.
That's all.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akenef

Νεοφερμένος

Η Νεφέλη Ακεζίδη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Φουλ κουτσομπολιό! Μερικές φορές αναρωτιέμαι αν αυτοί οι άνθρωποι έχουν προσωπική ζωή - καταναλώνουν τόσο πολύ χρόνο σχολιάζοντας και παρακολουθώντας τις ζωές των άλλων που πραγματικά δε νομίζω να τους μένει πολύς ελεύθερος χρόνος!!!

Το κορυφαίο που μου έχει συμβεί πριν αρκετά χρόνια: Μιλάω με τον πατέρα μου στην είσοδο της πολυκατοικίας μου (οι γονείς μου είναι χωρισμένοι) και μου εκμυστηρεύεται ένα προσωπικό του πρόβλημα το οποίο δεν έχει πει σε κανέναν. Όλη την ώρα που μιλούσαμε το θυροτηλέφωνο ακουγόταν σαν χαλασμένο, έβγαζε περίεργους ήχους. Μετά από 2 μέρες με συναντάει η κατίνα της πολυκατοικίας κ μου λέει "έμαθα ο μπαμπάς σου αυτό κ αυτό, ε; Κρίμα..."

Είχε ανοίξει θυροτηλέφωνο και άκουγε τη συνομιλία μας! Αλλιώς δεν παίζει να το είχε μάθει, μένει στον 4ο όροφο, αποκλείεται να ακουγόταν η συνομιλία μας μέχρι εκεί!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Η γειτόνισσά μου έχει sex studio.
That's all.

Ασφάλεια Αττικής
Τμήμα Ηθών:
210 6476224,
210 6476631
210 6476238
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top