Γείτονες

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Θέλω να ακούσω τις εμπειρίες σας.Έχετε κακούς γείτονες?Κακούς? Και με παραδείγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmy1

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Εγώ έχω ψώνια γείτονες, πραγματικά οι άνθρωποι το ΄χουν κάψει τελείως...δεν ξέρουν τι τους φταίει και τρώγονται με τα ρούχα τους....Βεβαία είναι καλοί άνθρωποι και μπορείς να συννενοηθείς μαζί τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ πάλι έχω τσακωθεί με τους δίπλα, δε μιλιόμαστε με τους απέναντι, τρώμε σουβλάκια από τους άλλους απέναντι και είμαστε κουμπάροι με τους άλλους δίπλα. :P Μια χαρά, φυσιολογικές σχέσεις μεταξύ γειτόνων σε χωριό!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Εμένα η γειτονιά μου έχει την κλασσική μορφή γειτονιάς!
Έχουμε κάτι κυράτσες κουτσομπόλες,ελέγχουν ποιος μπαίνει ποιος βγαίνει και "εργάζονται" με βάρδια.
Επίσης έχω το άλλο εκνευριστικό είδος γείτονα,του μουσικόβιου(και να πεις ότι βάζει τίποτα αξιόλογο)
Βέβαια δεν μπορώ να πω ότι είναι κακοί όμως πραγματικά έχει τύχει να εκνευριστώ ως εκεί που δεν πάει.
Αμολάνε και το απόγευμα τα μικρά... Ω εκεί να δεις γλέντια :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmy1

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Εγώ μόνο για ένα σπίτι μιλούσα... με τους άλλους πίνω καφέ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
:) κουτσομπόλες δεν έχετε? (πραγματικά δεν τις μπορώ κάτι τέτοιες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmy1

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Φυσικά και έχουμε είναι 2 κυρίες ή οποίες μόλις ακούσουν ότι κάτι γίνεται ξαφνικά πρέπει να πετάξουν τα σκουπίδια ( είναι και μεγάλες γυναίκες πρέπει να έρθουν πιο κοντά). Πόσες φορές έχω σκεφτεί να αλλάξ θέση στον κάδο XD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Χαχα έχουμε καταπληκτικούς γείτονες!
Αυτοί που μένουν απο κάτω φωναζουν και χτυπιούνται κάθε βράδυ ενώ τους έχουμε δει ελάχιστες φορές να βγαίνουν απ το σπίτι τους.:hmm:
Κουτσομπόλες φυσικά έχουμε κάτι κυρίες γύρω στα 50 που ελέγχουν τους πάντες:P
Όσο για τους υπόλοιπους(σχεδόν)φυσιολογικοί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmy1

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Πρέπει κάποια μέρα που θα έχω όρεξη να σας γράψω γιατί τους θεωρώ ψώνια...θα γελάσετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εμείς κάθε Σάββατο παίζουμε μουσική και τρώμε με τους δίπλα.Οι αποπάνω είναι τρελοί και όλη μέρα τσακωνόμαστε.Αυτοί χτες ενώ έφευγα απο το σπίτι μου πετάξανε 100 κιλά νερό με κουβά και εγώ μετά τους έφερα τον σκύλο μου έξω από την πόρτα τους να τους γαβγίζει :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmy1

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Πλάκα κάνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Αφού λέμε είναι τρελοί:P:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
και συ δεν πας πίσω αφού κάνεις αντίποινα με τον σκύλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Μετακοιμησα(στο διπλα χωριο ) προσφατα...οι μονοι γειτονες που εχω ειναι 2 καθηγητες...ο ενας λυκειο και ο αλλος γυμνασιου(σε 3 μαθηματα τον ειχα φετος)..ειναι πολυ καλοι και διακριτικοι ανθρωποι ...αλλα και παλι η ιδεα οτι διπλα σου μενει ο καθηγητης σου ειναι καπως περιεργη ακομα και για μεενα που δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα με αυτους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
τότε γιατί είναι περίεργη σαν ιδέα?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
και συ δεν πας πίσω αφού κάνεις αντίποινα με τον σκύλο :P
Ωω ναι είμαι πολύ άδικος.Όλη μέρα μου σπάνε τα νεύρα,πήρα καινούρια παπούτσια και μου τα καταβρέξανε με τον κουβά,ένα πάρτυ πήγα να κάνω φέρανε αστυνομια 23:00, έχουνε ρίξει φόλα στις αδέσποτες γάτες,έχουν τσακωθεί με όλους τους γείτονες και εγώ είμαι ακραίος που τους "τρόμαξα" με ένα γλυκό και αθώο λαμπραντόρ 15 μηνών που τελικά ήθελε και να παίξει μαζί τους:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
:whatever: γείτονες! να τους χαίρεσαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Διπλα απο το δωματιο εχω 2 φοιτητριες οι οποιες δεν κανουν ιδιαίτερη φασαρια (για φοιτητριες) και τραβανε τα πανδινα απο τον αδερφο μου που βαζει τερμα την μουσικη ολη μερα (βγαλτε το μεσημερι οπου την χαμηλωνει καπως) ,καθε μερα...Εχουν πολυ υπομονη απο οτι φαινεται.
Διπλα μας μετακομισε ενας μεταπτυχιακος οπου ερευναται αν ζει ή οχι μιας και δεν ακουγεται καθολου..Απο την αλλη μερια κατοικουν δυο γεροι αν και κουτσομπολιδες ειναι καλοι ανθρωπο και εχουν τραβηξει κι αυτοι πολυ φασαρια απο εμας..Απεναντι εχω για γειτονες ενα γερο ο οποιος ολη μερα καθεται σε μια καρεκλα και κοιταει τι γινεται,δινοντας σιγουρα εμφαση στο φασαριωδες δωματιο μου..Δεν ξερω ρε παιδια αλλα απο οποια μερια του μπαλκονιου και να βγω νοιωθω οτι με κοιταει..κατι σαν την ΜΟΝΑ LISA ενα πραμα.Γενικα θα ελεγα πως ο κακος γειτονας θεωρειται η οικογενεια μου (εγω δεν εχω σχεση με αυτα που αναφερα). Καμια φορα φοβαμαι να βγω στο μπαλκονι μην φαω κανενα παπουτσι :P (αν και εχουν δικιο γι αυτα που τραβανε απο την οικογενεια μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ωω ευχαριστώ πολύ:PΤί κρίμα που δεν έχουν όλοι τέτοιους:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takis777

Νεοφερμένος

Ο takis777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
εγω παιδια ενα πραγμα θα σας πω...
δεν χρειαζεται να παω ουτε σινεμα ουτε θεατρο:):)
οσο για τη μουσικη εχουμε τους γυφτους οι οποιοι αν και ειναι αρκετα μακρια μας καταφερνουν να μας ψυχαγωγουν με τα φοβερα και ξακουστα γυφτοτραγουδα...:yahoo::yahoo:
παρόλα αυτα δεν εχω παραπονο απο τη μουσικη υποκρουση μιας και αν τυχει να ειναι στο τσακιρ κεφι(παντα δηλαδη) βαζουν καμια σακιρα ή ντουμ τεκ τεκ!!!

κατα τ'αλλα ολα πολυ φυσιολογικα και ανθρωπινα :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top