Γείτονες

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Χαχαααα στους κουτσομποληδες να πεις πως η κοπελια κανει αυτα που δεν προκειται να κανουν αυτοι:D

Ε ρε αδιακρισιααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Λοιπόν η γειτονιά μου ξεχωρίζει για την ποικιλία της.Έχουμε πρεζόνια αλλοδαπούς που το παίζουν όμορφοι,έχουμε από πάνω μια ηλίθια που δεν έχει αφήσει άγιο για άγιο βρίζοντάς τον.Φωνάζει και σπάει πιάτα σχεδόν κάθε βράδυ.Έχουμε ηλίθιους εφήβους που αρπάζονται με το παραμικρό και τσακώνονται με τους γονείς τους.Έχουμε παντρεμένους που την πέφτουν σε ανήλικα.Έχουμε 2-3 πωπωπωπω(μανάρια) που συγκατοικούν με κάτι παπαπα(τσόκαρα-γκόμενες).Επίσης υπάρχουν και κάποιοι πολλοί καλλιεργημένοι άνθρωποι,ευγενικοί και πρόσχαροι.Έχουμε και έναν φυλακόβιο με την μπαρόβια γυναίκα του.Γενικά η γειτονιά μου είναι ότι να ναι.Δεν βρίσκουμε ποτέ την ησυχία μας εδώ...Τουλάχιστον οι ρυθμοί της γειτονιάς μου δεν κινούνται στο ίδιο καθημερινό,βαρετό μοτίβο,Πότε δεν ξέρεις ποιος θα σκοτώσει ποιον:P(χαχαχα) Αυτά από εμέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Χαχαχα:P Ελεος:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Παιδιά ζηλεύω! :redface:
Και εγώ θέλω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Μονοκατοικία, σε χουριό κάθουμι. Και μάλιστα στα προάστια αυτού, που είναι πολύ αραιοκατοικημένα. Δηλαδή αν βάλω δυνατά-τέρμα μουσική θα ενοχλήσω μόνο 2-3 οικογένειες. Και τα ζωντανά, αλλά αυτά δεν παραπονιούνται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Μια χαρα σε βρισκω.Εγω οταν βαλω μουσικη οι απο πανω χτυπανε και εγω ανεβαζω και αλλο την ενταση :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Λοιπόν η γειτονιά μου ξεχωρίζει για την ποικιλία της.Έχουμε πρεζόνια αλλοδαπούς που το παίζουν όμορφοι,έχουμε από πάνω μια ηλίθια που δεν έχει αφήσει άγιο για άγιο βρίζοντάς τον.Φωνάζει και σπάει πιάτα σχεδόν κάθε βράδυ.Έχουμε ηλίθιους εφήβους που αρπάζονται με το παραμικρό και τσακώνονται με τους γονείς τους.Έχουμε παντρεμένους που την πέφτουν σε ανήλικα.Έχουμε 2-3 πωπωπωπω(μανάρια) που συγκατοικούν με κάτι παπαπα(τσόκαρα-γκόμενες).Επίσης υπάρχουν και κάποιοι πολλοί καλλιεργημένοι άνθρωποι,ευγενικοί και πρόσχαροι.Έχουμε και έναν φυλακόβιο με την μπαρόβια γυναίκα του.Γενικά η γειτονιά μου είναι ότι να ναι.Δεν βρίσκουμε ποτέ την ησυχία μας εδώ...Τουλάχιστον οι ρυθμοί της γειτονιάς μου δεν κινούνται στο ίδιο καθημερινό,βαρετό μοτίβο,Πότε δεν ξέρεις ποιος θα σκοτώσει ποιον:P(χαχαχα) Αυτά από εμέ.

Από περιέργεια, στο Τέξας μένεις; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
καλά και εγώ σε εντελώς crazy περιοχή μένω , όντας πατησιώτισσα κατανοείτε ότι έχω γνωρίσει δείγματα από όλο τον κοσμο π.χ. πακισταν ,όλη την αφρική , ανατολικο μπλοκ κλπ. αααα και κατι λίγους Έλληνες!
έχουμε στην πολυκατοικία μια διαχειρίστρια - ιστορικό πρόσωπο για την πολυκατοικία ,, όλη τη ζωή της την έχει ζήσει εδώ - και συνέχεια ασχολείται με όλα.η λέξη κουτσομπόλα είναι λίγο γοα αυτήν ...με το πράκτορας κάτι πάει να γίνει ! ξέρει τα πάντα για όλους , τωρα που βαριέται τρέχει και για τα προβλήματα των δίπλα πολυκατοικιών και μετά παραπονιέται...ξυπναει 6.00 και καθαρίζει με λάστιχο ακομα και το χειμώνα το πεζοδρόμιο και άλλα τετοια ωραία , γενικα η παρουσια της είναι ΑΙΣΘΗΤΗΗΗΗΗ!!!
Ακόμα στη δίπλα πολυκατοικια είναι ένα ζευγάρι ηλικιωμένων , περίπου 65+ , έιναι ειλικρινα πολύ περίεργοι...ζούνε σε ημιόροφο και έχουν καλύψει όλα τα παραθυρα τους με σεντόνια για να μη φαίνονται...αυτή βγαίνει στις 0.00 και τινάζει ένω έχω πιάσει καμια δυο φορές τον άντρα της να καπνιζει στο μπαλκονακί του κρυφά...το ζουμι της υπόθεσης είναι ότι αυτη συνεχεια του φωνάζει δλδ ...του γκαρίζει , δεν τον αφήνει σε ησυχια τον άνθρωπο...τον εχει τρελάνει ..μερικές φορες αναρωτιέμαι γιατι δε χωρίζουν? μου εχουν κινησει το ενδιαφέρον και ειλικρινα σκέφτομαι να τους πάρω καμια συνεντευξούλα αλλα φοβάμαι τη γρια μη με κατσαδιάσει και εμενα...παιδια η γυναικα ειναι τραγική...!

ααααααα ...έχουμε και ένα πορνείο στο οποίο τσακώνονται συνέχει κάτι μπλακ people αλλά οκ! και εγω σαν την παρανοια ξεμουχλιάζω ...χαχαχα

με εμπνέυσατε και θα το γράψω και στο μπλογκ μου... εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με τους υπόλοιπους. Την αστυνομία 1,2,3 και θα ησυχάσει.

Το έχουμε κάνει και αυτό, αλλά αυτή χαμπάρι δεν παίρνει! Το χαμηλώνει για λίγο, και εκεί που λες "Επιτέεελους! Θα κοιμηθώ με ησυχία!", να σου τη πάλι! :mad:

Αυτή η ιδέα με τις ωτασπίδες καλή μου ακούγεται!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
οι γειτονές μου.....πολύ ησυχία...:P


λοιπόν μέχρι να φύγω φοιτήτρια..έμενα με την γιαγιά μου για να την προσέχω...


μέναμε σε πολυκατοικία και συγκεκριμένα στο ισόγειο..λοιπόν...δίπλα μας έμενε μια γριούλα που δυστηχώς πέθανε από καρκίνο...:(στον 1ο όροφο μένουν κάτι πόρνες που δουλεύουν σε ένα κωλόμπαρο απέναντι και σε ένα στριπτιζάδικο δίπλα..μια μέρα είχε βγει μια από αυτές βουλγάρα ήταν και φώναζε στο τηλέφωνο στο νταβατζή της να μην κάνει τπτ στο παιδί ..απειλές,σκοτωμοί...μια άλλη μέρα επίσης μια από αυτές έπεσε από το μπαλκόνι στην αυλή μας...και να φωνάζουμε ασθενοφόρα και η γιαγια μ είναι μεγάλη σε ηλικία πως να τα αντέξει..=/επίσης στον πρώτο μένει μια γιαγια με τα εγγόνια της που είναι άστα..η εγγονή της που τύχαινε να κάνω παρέα πολυ΄παλιά να έχει μπλέξει στα ναρκωτικά να έρχεται ν απειλεί τη γιαγια της για λεφτά..με τον γκομένο της..καλό ρεμάλι και αυτός..να έχει και τη κόρη της που την χτυπάει ο άντρας της και να τρέχει για βοήθεια..παλαιότερα..η γιαγια η συγκεκριμένη ερχόντουσαν σε εμάς απότ τις φασαρίες και ο άντρας της κόρης να έρχεται να απειλεί και η μεγάλη η εγγόνη..αλλά δεν περνάνε σε μένα αυτά...κάθε φορά που ερχόταν και απαιτούσε να πάρει τη γιαγια της και τη μανα της...ήταν πολύ ήσυχη μπροστά μου..με φοβάται προφανως γτ έχει φάει σφαλιάρες από μένα για κάτι μαλακίες π είχε κάνει....δεν μου αντιμιλά ποτέ..θρασύδειλη... στον 2ο όροφο μένουν κάτι τσιγγάνες και αλβανοί...πέφτει ξύλο συνέχεια φωνές τσιρίδες ..και φυσικά απειλές και με όπλα και πυροβολισμούς...η αστυνομία έχει έρθει ουκ ολίγες φορές...οι τσιγγάνες να βάζουν 4 η ώρα μουσική τέρμα και να τραγουδούν..στον 3ο όροφο μένουν οικογένειες..εκ των οποίων η μια είναι οι διαχειρηστές..στον 4ο επίσης μια οικογένεια..αλλά η μια από αυτούς είναι πολύ κουτσομπόλα..

τι να πω είχα μεγάλο πρόβλημα στο να διαβάζω κυρίως στις πανελλήνιες για αυτό και ξενυχτούσα...και η περιοχή που μένω είναι άστα γενικότερα....κυκλοφορούσε και ένας βιαστής πέρυσι εδώ γύρω και δεν μπορούσαμε να βγούμε μετα τις 9 τ βράδυ:P
Σκέφτηκες να το γυρίσεις σε μεξικάνικο σίριαλ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Η πολυκατοικία του Meγκa ήταν βγαλμένη από τη ζωή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σκέφτηκες να το γυρίσεις σε μεξικάνικο σίριαλ;
ρε γιωργο προφανως η κοπελα ζει στο νοτιο Bronx οχι στο μεξικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Λοιπον...

Δεξια μου μενει ενας φοιτητης, που εχει μονιμος τα παντζουρια κατεβασμενα, δε βγαινει απο το σπιτι, αλλα βλεπει τσοντες μεχρι τις 4 το πρωι και με εχει τρελανει!

Η απο πανω ειναι μια ηλικιωμενη, που οταν με βλεπει πρωτα με ρωταει που παω και μετα τι κανω!

Απο κατω μενει ενας 70χρονος με τη γυναικα του. Αυτος καθεται συνεχεια στο μπαλκονι και φοραει μαυρα γυαλια για να μπορει να κοιταζει...οπου θελει! Οταν περναει απο κατω καμια με πλουσιο μπουστο φωναζει: <<Ω λα λα>>

Αριστερα ο 50χρονος γειτονας εφερε καινουρια γειτονισσα που ειναι στην ηλικια του πανω κατω και κυκλοφορει στο μπαλκονι παντα με το βρακι!!!!

Τελος, ο αλλος γειτονας μολις βγηκε στη συνταξη, χωρισε τη γυναικα του και ολη μερα ακουει καψουροτραγουδα με ολη τη γειτονια!

Απεναντι δεν εχω, γιατι ειναι πολυ μακρια. Λετε να χανω κατι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
μέναμε σε πολυκατοικία και συγκεκριμένα στο ισόγειο..λοιπόν...δίπλα μας έμενε μια γριούλα που δυστηχώς πέθανε από καρκίνο...:(στον 1ο όροφο μένουν κάτι πόρνες που δουλεύουν σε ένα κωλόμπαρο απέναντι και σε ένα στριπτιζάδικο δίπλα..μια μέρα είχε βγει μια από αυτές βουλγάρα ήταν και φώναζε στο τηλέφωνο στο νταβατζή της να μην κάνει τπτ στο παιδί ..απειλές,σκοτωμοί...μια άλλη μέρα επίσης μια από αυτές έπεσε από το μπαλκόνι στην αυλή μας...και να φωνάζουμε ασθενοφόρα και η γιαγια μ είναι μεγάλη σε ηλικία πως να τα αντέξει..=/επίσης στον πρώτο μένει μια γιαγια με τα εγγόνια της που είναι άστα..η εγγονή της που τύχαινε να κάνω παρέα πολυ΄παλιά να έχει μπλέξει στα ναρκωτικά να έρχεται ν απειλεί τη γιαγια της για λεφτά..με τον γκομένο της..καλό ρεμάλι και αυτός..να έχει και τη κόρη της που την χτυπάει ο άντρας της και να τρέχει για βοήθεια..παλαιότερα..η γιαγια η συγκεκριμένη ερχόντουσαν σε εμάς απότ τις φασαρίες και ο άντρας της κόρης να έρχεται να απειλεί και η μεγάλη η εγγόνη..αλλά δεν περνάνε σε μένα αυτά...κάθε φορά που ερχόταν και απαιτούσε να πάρει τη γιαγια της και τη μανα της...ήταν πολύ ήσυχη μπροστά μου..με φοβάται προφανως γτ έχει φάει σφαλιάρες από μένα για κάτι μαλακίες π είχε κάνει....δεν μου αντιμιλά ποτέ..θρασύδειλη... στον 2ο όροφο μένουν κάτι τσιγγάνες και αλβανοί...πέφτει ξύλο συνέχεια φωνές τσιρίδες ..και φυσικά απειλές και με όπλα και πυροβολισμούς...η αστυνομία έχει έρθει ουκ ολίγες φορές...οι τσιγγάνες να βάζουν 4 η ώρα μουσική τέρμα και να τραγουδούν..στον 3ο όροφο μένουν οικογένειες..εκ των οποίων η μια είναι οι διαχειρηστές..στον 4ο επίσης μια οικογένεια..αλλά η μια από αυτούς είναι πολύ κουτσομπόλα..

That's pretty cool...σε ποια περιοχή εμένες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MariaEchelon

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Omg με ολα αυτα που ακουω χαιρομαι που μενω σε μονοκατοικια και δεν εχω και πολλα παρε δωσε με γειτονες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
χαχαχαχα κάθισα και διάβασα όλες τις περιπτώσεις

εμείς ρε παιδιά στο χωριό δεν έχουμε τέτοια ευτυχώς..ειδικά εγώ που μένω στην μέση του πουθενά....δίπλα μου έχω μόνο ένα σπίτι... όλα τα υπολοιπα είναι πιο πέρα :Ρ (σιριουσλι!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
χαχαχαχα κάθισα και διάβασα όλες τις περιπτώσεις

εμείς ρε παιδιά στο χωριό δεν έχουμε τέτοια ευτυχώς..ειδικά εγώ που μένω στην μέση του πουθενά....δίπλα μου έχω μόνο ένα σπίτι... όλα τα υπολοιπα είναι πιο πέρα :Ρ (σιριουσλι!)
Kι εσύ των εξωχωρικών προαστίων είσαι;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takis777

Νεοφερμένος

Ο takis777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
έχουμε στην πολυκατοικία μια διαχειρίστρια - ιστορικό πρόσωπο για την πολυκατοικία ,, όλη τη ζωή της την έχει ζήσει εδώ - και συνέχεια ασχολείται με όλα.η λέξη κουτσομπόλα είναι λίγο γοα αυτήν ...με το πράκτορας κάτι πάει να γίνει ! ξέρει τα πάντα για όλους , τωρα που βαριέται τρέχει και για τα προβλήματα των δίπλα πολυκατοικιών και μετά παραπονιέται...ξυπναει 6.00 και καθαρίζει με λάστιχο ακομα και το χειμώνα το πεζοδρόμιο και άλλα τετοια ωραία , γενικα η παρουσια της είναι ΑΙΣΘΗΤΗΗΗΗΗ!!!
επιθεωρητης καλαχαν is back!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
ακριβως...δεν μενεί κάθολου σπίτι της...όλο έξω είναι και επιβλέπει! χα0χ0αχ0α
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top