Γείτονες

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
γιατι για την κυρια δεν καλείται το 100 οταν βαζει γυφτοτραγουδα μεχρι το πρωι;;;;;:hmm::hmm::hmm:
Μπορώ να στη χαρακτηρίσω με μία μόνο λέξη, αλλά φοβάμαι μη φάω ban :P
Seriously, call the police ffs...! :P

Και αντε την καλεις την αστυνομια... μετα θα σε λενε και καρφι:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johndrim

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Δίπλα μας μένει μια κυρία, την οποία δεν ξέρω πως να την χαρακτηρίσω. Δεν σέβεται τους υπόλοιπους, φωνάζει σε ώρες κοινής ησυχίας, βάζει κάτι γυφτοτράγουδα τέρμα και γλεντάει μέχρι το πρωί, και κάθε πρωί θα ακούσουμε να βρίζει ή τα παιδιά της, ή κάποια απο τις νύφες της.:P Απέναντι μας, μιά οικογένεια με 2 μικρά κοριτσάκια, τα οποία δεν συμπαθώ ιδιαίτερα γιατί ώρες ώρες καταντάνε πολύ ενοχλητικά!
Πάντως έχουμε πολλούς ενοχλητικούς γείτονες!

Αυτάααα:P
Θα συμφωνήσω με τους υπόλοιπους. Την αστυνομία 1,2,3 και θα ησυχάσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Αμεσως το 100 :verymad: :beating: :boxing: :mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Και αντε την καλεις την αστυνομια... μετα θα σε λενε και καρφι:mad:

Nαι, αλλα θα είσαι καρφί που θα μπορεί να κοιμηθεί με την ησυχία του :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Nαι, αλλα θα είσαι καρφί που θα μπορεί να κοιμηθεί με την ησυχία του :P

Εγώ πάντως εχω βρει την ησυχια μου με τις ωτοασπίδες... μια χαρα βολευτηκα:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εγω τωρα που εφυγε για διακοπες η γρια,οι απο κατω λυπουν,και οι διπλα ειναι στο χωριο και εχουμε μεινει μονοι με τους απο πανω,,εχουμε αρχισει πολεμο :whistle: :kill: :kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Εγώ πάντως εχω βρει την ησυχια μου με τις ωτοασπίδες... μια χαρα βολευτηκα:D:D


Βάλε και μάσκα σαν κάτι γεροντοκόρες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Βάλε και μάσκα σαν κάτι γεροντοκόρες :P

ε οχι δα... μην το ξεφτιλισουμε κιολας:P
btw ωτοασπιδες φοραω οταν διαβαζω οχι οταν κοιμαμαι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ρε εγω εχω παρει παρα πολλες φορες και παλι ακουγονται ολα..Για πες τι μαρκα παιρνεις?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Και αντε την καλεις την αστυνομια... μετα θα σε λενε και καρφι:mad:

fuck them,τον σεβασμο μου τον κερδιζεις δεν τον εχεις....Αν μαλιστα μου καταπατας τα δικαιωματα I'm going to FUCK YOU OVER:mad::mad::mad:αλλωστε,ξερεις τι λενε για τους εκνευρισμένους αντρες;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Ρε εγω εχω παρει παρα πολλες φορες και παλι ακουγονται ολα..Για πες τι μαρκα παιρνεις?:redface:

Δεν τις φορας σωστα ισως, γι'αυτο ακουγονται
Εγω παιρνω αυτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Δεν τις φορας σωστα ισως, γι'αυτο ακουγονται
Εγω παιρνω αυτες

Σαν κομμένα λουκάνικα Φρανκφούρτης φαίνονται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Οκ:mad::hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Σαν κομμένα λουκάνικα Φρανκφούρτης φαίνονται :P

Μεγαλη φαντασια εχεις μου φαινεται:P


Ειναι πιο εντονο πορτοκαλι μην τις βλεπεις ετσι:P

fuck them,τον σεβασμο μου τον κερδιζεις δεν τον εχεις....Αν μαλιστα μου καταπατας τα δικαιωματα I'm going to FUCK YOU OVER:mad::mad::mad:αλλωστε,ξερεις τι λενε για τους εκνευρισμένους αντρες;;;;

Καλά ντε μη θυμωνεις τοσο:worry:
Ειναι γειτονες, τοσα χρονια τους ξερεις, θα σου πουν μια φορα παντρευεται ο γιος/η κορη μου να μην το γλεντησουμε... θα συγκινηθεις γιατι θα θυμηθεις οτι ξερεις τον γιο/την κορη του γειτονα απο τοτε που ηταν μικρο και κλαψιαρικο, θα σκεφτεις "μα ποτε κιολας μεγαλωσε;" θα το ξανασκεφτεις ε και τελικα δε θα καλεσεις την αστυνομια:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Καλά ντε μη θυμωνεις τοσο:worry:
Ειναι γειτονες, τοσα χρονια τους ξερεις, θα σου πουν μια φορα παντρευεται ο γιος/η κορη μου να μην το γλεντησουμε... θα συγκινηθεις γιατι θα θυμηθεις οτι ξερεις τον γιο/την κορη του γειτονα απο τοτε που ηταν μικρο και κλαψιαρικο, θα σκεφτεις "μα ποτε κιολας μεγαλωσε;" θα το ξανασκεφτεις ε και τελικα δε θα καλεσεις την αστυνομια:/:

Αν το πάμε έτσι και αυτοί με ξέρουν τόσα χρόνια και πρέπει να σεβαστούν την ηρεμία μου (γενικά μιλάω, οχι για μενα!)
Πες με εγωϊστή και γουρούνι, αλλά οχι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,810 μηνύματα.
ξερεις τι λενε για τους εκνευρισμένους αντρες;;;;

τι λένε; :hmm:
για τις εκνευρισμένες κοπέλες ξέρω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Τι??:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Τι; τι; πες και σε μας:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Εμάς από κάτω μας μένει ένα ηλικιωμένο ζευγάρι με την 45+ ανύπαντρη κόρη τους! Όποτε αυτή έχει νεύρα, φωνάζει και βρίζει τους γονείς της και κλωτσάει τοίχους και πόρτες! :Ρ Οι από πάνω μας είναι ΟΙ κουτσομπόληδες! Κάθε πρωί που τους έβλεπα όταν πήγαινα σχολείο με ρώταγαν ποιός ήρθε χθες, πόσο έκατσε, αν είναι σοβαρή η σχέση της αδερφής μου! Έχουμε και σε μια απέναντι πολυκατοικία μας ένα ζευγάρι που είναι fan του Κυριακάτικου ψησίματος (μπριζόλες, κεμπάμπ, λουκάνικα) υπό το άκουσμα του μοναδικού Χάρη Κωστόπουλου!!! https://www.youtube.com/watch?v=uUtasBbDID4... Οι υπόλοιποι είναι φυσιολογικοί νομίζω :Ρ Έχω απορία πώς τους φαινόμαστε εμείς!!! :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top