Γείτονες

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Ενταξει καλοι ειναι οι δικοι μας. Αλλα ειναι μια βλαμμενη σε απεναντι πολυκατοικια, σχετικα μακρυα αλλα απεναντι που καθε μερα καλοκαιρι κυριως βαζει πολυ δυνατα την μουσικη και μαλιστα κατι τραγουδια χαλια και καμια φορα τραγουδαει κιολας και φωναζει. Η ιδια ειναι σαν γουρουνοφατσα. Παλια ηταν χειροτερα, εδω καλουσαν και αστυνομια. Τωρα ειναι καλυτερα. Θυμαμαι παλια μερικες φορες εβγαινε στο μπαλκονι και εκανε με το μυαλο της γυμναστικη. Τεντωνε τις ποδαρες (ειναι πολυ χοντρη) πανω στα καγκελα και εκανε κατι χαζα και γελαγαμε.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Αα στο παλιο μας σπιτι απεναντι εμενε ενας τενορος..άσε τι περνούσαμε ^^:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Ενταξει καλοι ειναι οι δικοι μας. Αλλα ειναι μια βλαμμενη σε απεναντι πολυκατοικια, σχετικα μακρυα αλλα απεναντι που καθε μερα καλοκαιρι κυριως βαζει πολυ δυνατα την μουσικη και μαλιστα κατι τραγουδια χαλια και καμια φορα τραγουδαει κιολας και φωναζει. Η ιδια ειναι σαν γουρουνοφατσα. Παλια ηταν χειροτερα, εδω καλουσαν και αστυνομια. Τωρα ειναι καλυτερα. Θυμαμαι παλια μερικες φορες εβγαινε στο μπαλκονι και εκανε με το μυαλο της γυμναστικη. Τεντωνε τις ποδαρες (ειναι πολυ χοντρη) πανω στα καγκελα και εκανε κατι χαζα και γελαγαμε.:hehe:

είσαι κακούλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Το χω γράψει και σε ένα άλλο θέμα στο esteki... Είμαι τόσο άτυχη ώστε να έχω το μοναδικό δωμάτιο με παράθυρο στον "πίσω" δρόμο , ο οποίος έχει φοβερή ηχώ. Βγαίνουν λοιπόν οι μεσήλικες (και λίγο μικρότερες) γειτόνισσες και ασκούν το αγαπημένο σπορ του "βρεξίματος του δρόμου" ντάλα μεσημέρι (εννοείται ταυτόχρονα κουτσομπολεύουν, ποιος πέθανε; ποια χώρησε; ) :P
Είναι από τα αγαπημένα σπορ της επαρχειώτισσας. Γιατί δεν λογάσαι νοικοκυρά αν δεν έχεις ρίξει και μισό τόνο νερό στο δρόμο για να καθαρίσεις τα φύλλα που πέφτουν.

Η μία γειτόνισσα που μου έκανε φέτος το καλοκαίρι τη ζωή πατίνι, τα έκανε όλα γιατί μπροστά από το παράθυρό μας έχουμε μια μουσμουλιά, της οποίας τα μούσμουλα τα μαζεύαμε και τα τρώγαμε αλλά υπήρχαν και άλλα που πέφτανε στο δρόμο. Επειδή όμως το σπίτι δεν έχει πρόσβαση σε αυτό το δρόμο (εκτός από το 1 μοναδικό παράθυρό μου), δεν βγαίναμε ποτέ να τα καθαρίσουμε. Η γειτόνισσα αυτή λοιπόν, φρόντιζε τουλάχιστον 1 ώρα τη μέρα να γκρινιάζει έξω από το παράθυρό μου για τα μούσμουλα (που πέφτανε έξω από το παράθυρό μου). Όταν όμως οι γκρίνιες της δεν εισακούστηκαν, έβαλε σε εφαρμογή το πλαν Β. Καθημερινά έβγαζε τα 4 εγγόνια της (από 2 μηνών ως 6 χρονών) έξω από το παράθυρό μου να παίξουν , όταν με έβλεπε να κάθομαι στο γραφείο για να διαβάσω (περίοδος εξετάσεων βλέπετε). Τότε φώναζε και τα υπόλοιπα παιδιά που παίζανε στον παραδίπλα δρόμο και γινόταν απέξω της τρελής. Και το καλύτερο... δεν ξέρω αν εκεί που ζείτε έχετε παλιατζή, αλλά εμείς εδώ έχουμε ένα γύφτο παλιατζή που κυκλοφορεί στους δρόμους με το φορτηγάκι και τη ντουντούκα και φωνάζει : " ο παλιατζής στη γειτονιά σας, μαζεύω τα πάντα, παλιές κουζίνες, παλιά σίδερα, παλιά ποδήλατα, παλιά μηχανάκια" . Όταν έβγαινα και της έλεγα: "Κα Ε.., διαβάζω , μπορείτε να τα βάλετε να παίξουν λίγο πιο πέρα;" Μου λεγε " ναι κοριτσάκι μου, φυσικά τι λες". Τότε κάθε φορά που πέρναγε ο παλιατζής, φώναζε στο ένα της εγγόνι " έρχεται ο παλιατζής, θα σε δώσω σε αυτόν" και έβαζε τα κλάματα αυτό και τσίριζε και ούρλιαζε και τα συναφή.

Τελικά για να γράψω στις εξετάσεις άλλαξα ωράριο και διάβαζα 12 το βράδυ με 4 , αφού από τις 9-12 βγαίνανε και ψήνανε μπριζόλες στο δρόμο ακούγοντας Έφη Θώδη (τέρμα η ένταση).

Και για να μη νομίσετε ότι είμαι φαντασιόπληκτη ή τρελή, όλα αυτά τα είπε η γειτόνισσα που δε χωνεύει τη γειτόνισσα αυτή , στη γιαγιά μου , μια μέρα που πηγαίνανε στην κηδεία μιας άλλης γειτόνισσας.

όλες αυτές οι γειτόνισσες χήρες btw
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
εγω παιδια ενα πραγμα θα σας πω...
δεν χρειαζεται να παω ουτε σινεμα ουτε θεατρο:):)
οσο για τη μουσικη εχουμε τους γυφτους οι οποιοι αν και ειναι αρκετα μακρια μας καταφερνουν να μας ψυχαγωγουν με τα φοβερα και ξακουστα γυφτοτραγουδα...:yahoo::yahoo:
παρόλα αυτα δεν εχω παραπονο απο τη μουσικη υποκρουση μιας και αν τυχει να ειναι στο τσακιρ κεφι(παντα δηλαδη) βαζουν καμια σακιρα ή ντουμ τεκ τεκ!!!

κατα τ'αλλα ολα πολυ φυσιολογικα και ανθρωπινα :crazy:

Πω.... αυτό με τους γυφτικους γαμους που γινονται 5 χιλιομετρα μακρια και τα τραγουδια ακουγονται λες και ερχονται απο το διπλα δωματιο πραγματικά είναι τρομακτικό:D:D

Εμείς δίπλα έχουμε κλασικά οικογένεια με παιδί 5 χρονών το οποίο όλο το μεσημέρι είναι στο μπαλκόνι, κλαίει και γκρινιάζει:mad::mad:
Επίσης παραδίπλα μένει άλλη οικογένεια με ενα κοριτσάκι 8 χρονών γνωστό ως το κοτσομπολάκι της γειτονιάς! Φοβάμαι μη με πετύχει όταν βγαίνω και αρχίσει τις ερωτήσεις!
Το σκασμένο!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
καγκουρέισον ο γείτονας, τρελή όμως. μπουζούκια, τέκνο στη διαπασών
παλιότερα είχε μια γκόμενα και μάλωναν, εκείνη ήθελε να πάει στη μάνα της και φώναζε
ένα καλοκαίρι θυμάμαι ένα μωρό να κλαίει συνεχώς βράδυ πρωί σε σημείο που θες να γίνεις Ηρώδης :worry:
απ' την άλλη έχω μανάδες να ουρλιάζουν στα παιδιά τους να μην κάνουν αυτό, εκείνο, το παράλλο (κλείδωστο στο σπίτι στην τελική άμα είναι να φωνάζεις συνεχώς μωρή κατίνα :P :P :P)
γενικά μένω σε μια φιλήσυχη γειτονιά, όπου όλα είναι ροζ, τα πουλάκια κελαηδούν και συνυπάρχουμε αρμονικά όλοι..


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takis777

Νεοφερμένος

Ο takis777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Πω.... αυτό με τους γυφτικους γαμους που γινονται 5 χιλιομετρα μακρια και τα τραγουδια ακουγονται λες και ερχονται απο το διπλα δωματιο πραγματικά είναι τρομακτικό

ελα ομως που δεν βαζουν μονο στους γαμους τραγουδια...οποτε εχουν κεφια βαζουν ενα αλμπουμ με ινδικα hits στη διαπασων για να ανεβασουν και σε εμας τη διαθεση:)

παρεμπιπτοντως, εχθες ειχαν γαμο και εκαναν οι γυφτοι παρελαση μπροστα απο το σπιτι μου(τιμη μου:))
μονο που αυτη τη φορα η νυφη ηταν σε αμαξα, απο πισω ακολουθουσε ο καμεραμαν και επιπλεον 40 αμαξια να κορναρουν.

(μαλακια μου που δεν εβγαλα βιντεο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
ελα ομως που δεν βαζουν μονο στους γαμους τραγουδια...οποτε εχουν κεφια βαζουν ενα αλμπουμ με ινδικα hits στη διαπασων για να ανεβασουν και σε εμας τη διαθεση:)

παρεμπιπτοντως, εχθες ειχαν γαμο και εκαναν οι γυφτοι παρελαση μπροστα απο το σπιτι μου(τιμη μου:))
μονο που αυτη τη φορα η νυφη ηταν σε αμαξα, απο πισω ακολουθουσε ο καμεραμαν και επιπλεον 40 αμαξια να κορναρουν.

(μαλακια μου που δεν εβγαλα βιντεο)

Ένα σου λέω: έχω σχηματίσει την εικόνα στο μυαλό μου και γελάω σα χαζό:redface:

Μα γιατί δεν εβγαλες βιντεο να το ανεβασεις και στο youtube, πες μου γαιτί!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
γενικά μένω σε μια φιλήσυχη γειτονιά, όπου όλα είναι ροζ, τα πουλάκια κελαηδούν και συνυπάρχουμε αρμονικά όλοι..:P

:hmm: κάπως έτσι δηλαδή?
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
εγω δεν εχω προβλημα με τους γειτονες..μονο αν κλεινουν το ρουτερ νευριαζω...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
xaxaxaxaxa πολυ καλο ! Ειδες σπαστικο γι αυτο εκανα ΄΄σχεσεις΄΄ και με αλλους γειτονες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Εγώ πέρα απο ένα ζευγάρι ηλικωμένων που είναι στον κόσμο του και μια ήσυχη οικογένεια απο την άλλη μεριά και απόμερα δεν έχω άλουσ γείτονες γιατί μένω σε ερημική περιοχή.Για να μετακινηθώ απο το σπίτι χρειάζεται όπωσδήποτε αμάξι ή λεοφορείο εκτός βέβαια όταν πηγαίνω σε ένα φίλο μου που μένει πιο κάτω και ανάλογα αν δεν μπορούν να με "πετάξουν" οι γονείς μου πάω με τα πόδια(περίπου 1 χλμ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
:whistle:Εμας η γειτονια μας ειναι εκτος του κεντρου .Απεναντι απο το σπιτι μου υπαρχει ενα παρκο που μαζευομαστε ολα τα παιδια.
Λοιπον υπαρχουν πολλοι γειτονες. Και ειμαστε ολοι λιγο-πολυ εκτος θεματος..
Υπαρχει ενας κυριος που εχει πανρευτει 4 φορες και εχει κανει 1 παιδι σε καθε γαμο.Ετσι εχει ενα γιο 30φευγα , εναν στο πανεπιστημιο,ενα λυκειο και ενα δημοτικο.Υπαρχει ενα ψιλικατζιδικο που το εχει αναλαβει μια ολοκληρη οικογενεια ..Δηλαδη οι 2 γονεις που κανονικα επρεπε να ηταν στην συνταξη,οι τρεις γιοι τους και οι 2 νυφες τους.Επισης εχουν ολα τα κουτσουβελα να τρεχουν στο μαγαζι..απο 6 μηνων εως 10 και γενικα ακους ολη την ημερα ..Μη το ενα ,μη το αλλο ...
Μενουν επισης και δυο κοπελες οι οποιες ειναι μαλλον τριαντα φευγα -σαρανταρες και ειναι μαλλον........λεσβιες..αλλα ειναι πολυ καλες κοπελες...
Παντως ισχυει αυτο...Το εχει επιβεβαιωσει η μητερα της μιας δηλαδη που μενει δυο σπιτια πιο κατω..
Μενει και μια φιλολογος που την λεμε φιλολογο -φαντασμα γτ ποτε δεν βγαινει απο το σπιτι της,στο μπαλκονι ,στο παραθυρο εστω..πουθενα...
Μενει και ενας κυριος που ηταν να μπει στην φυλακη απο χρεη γυρω στο ΄80 με ΄90 αλλα πηγε και εμεινε καπου -νομιζω ρουμανια-εβγαλε λεφτα τα εδωσε και τελικα γλιτωσε..εμμ αυτα...

Ξερω φαινονται τελειως εξωπραγματικα αλλα ετσι ειναι σε εμας...

Και εμεις δεν παμε πολυ πισω..Εγω βαζω τις ροκιες στο τερμα ,η μητερα μου ολο φωναζει στον αδελφο μου και ακουγομαστε κλπ κλπ κλπ κλπ

Καθε Τεταρτη μαζευετε ολη η γειτονια -δηλ. ολοι που εχουν αμαξια κλπ - και φωναζουν ο ενας ο αλλος ,διοτι εχει λαικη και πηγαινε ο καθενας και παρκαρει εξω απ το σπιτι του αλλου και δεν καθαριζουν εκει οι οδοκαθαριστες που σημανει οτι σαπιζουν τα φρουτα και τα λαχανικα και γεμιζουμε ζουζουνια και μποχα...
Οχι,δεν μπορω να πω...Εχει φαση η γειτονια μου..

Εχουμε και αλλους παντως αλλα βαριεμαι να τους γραψω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Οι δικοί μου γείτονες είναι στα 200 μέτρα απόσταση, οπότε οι σχέσεις μας είναι εξαιρετικές! Κανένας δεν ενοχλεί κανένα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Οποτε ψηνουμε η απο πανω μας βριζει,ειναι και γεροντοκορη,τι να πεις,δεν της αρεσει η μυρωδια του κοψιδιου;μονο ανωμαλαρα πρπ να ναι για να μην της αρεσει.

με τους υπολοιπους εχω τυπικοτατες σχεσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
I'll just leave this here.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Απέναντι μου μένουν κάποιοι, μα δεν είναι σταθερά τα πρόσωπα.
Πριν από βδομάδες εγκαταστάθηκαν δυο γυναίκες, μάνα και κόρη. 16 ετών η κόρη.
Αυτές δεν πηγαίναν πουθενά όλη την ήμερα, και τις ακούγαμε να μιλούν στο τηλέφωνο με πολλή ένταση.
Τσακώνονταν με κάποιον από την Κάλυμνο (από εκεί ήταν κ αυτές.).
Η κόρη έκανε σχέση με έναν Πακιστανό, μιας που εκεί μένουνε πολλοί. Τους βλέπαμε στο μπαλκόνι φιλιά, χάδια κτλ...
Έλεγε ''αγαπώ ένα μαλ@@@'' και το φώναζε! Βίτσια, τι να πω. :P
Μετά από μέρες ακούμε φωνές. Ήταν η μάνα και μάλωνε με την κόρη.
Φώναζε ''πού ειναι το χρυσό του πατέρα'' και πολλές βρισιές.
Μιλάμε για βρίσιμο όμως!! Και η μάνα και η κόρη. Καρ@@@ Πουτ@@ και τέτοια.:P
Κόντεψε η μια πέσει απ' το μπαλκόνι! Θέαμα είχαν γίνει.
Τις επόμενες ημέρες φωνές πάλι, χαμός!!
Ένα βράδυ, ακούγεται η μάνα να φωναζει ''Θα φύγω, άνοιξε την πόρτα, μάζεψε τα πράγματά σου'' και άλλα τέτοια.
Η κόρη να αρνιέται και να κλαίει ουρλιάζοντας!
Ακούμε ξαφνικά τον φίλο της κοπέλας να φωνάζει κ αυτός και να χτυπά την μάνα.:eek:
Σοκ μόλις τον είδα! Φώναζα την αστυνομίαααα και όλοι οι άλλοι μου λέγανε σκάσε να ακούσουμε. -.-
Η μάνα ''Καρ@@@ εγώ σ' αγάπησα και σ ανάθρεψα!''
Η κόρη ''πουτ@@@@@''
Λέω πάει... Στη συνέχεια πάλι τα ίδια!! Και πιάνει ο άντρας και σπάει κάτι μπουκάλια μπύρες στον τοίχο! :worry:
Στο τέλος το...ζευγάρι...αγκαλιάστηκε με την μάνα να έχει τρελαθεί. :hmm:
Μετά αποφασίσανε να μπουν μέσα και να κλείσουν τις πόρτες.
Τελικά αυτές φύγανε και τη θέση τους πήραν κάποιοι άλλοι άντρες. :whistle:

Δίπλα μένει μια που έχει και ένα μίνι μάρκετ. Πολύ κουτσομπόλα. -.-
Δε φτάνει που πάω και ψωνίζω από κει κάρτες και τέτοια μου κάνει και παρατηρήσεις! :pfff:
Και διώχνει και τα γατιά! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Εγώ θέλω να αρπάξω ένα machine gun και να τους καθαρίσω όλους εκτός από τη γιαγιά μου , τον παππού μου και το νονό μου.. Όλοι οι άλλοι είναι για δέσιμο!!!
Είναι 5-6 οικογένειες πάνω από το σπίτι μου και μου σπάνε τα νεύρα κάθε απόγευμα.. Αφήνουν και τα παιδιά τους να τρέχουν, να πέφτουν και μετά βγαίνουν έξω οι γονείς και αρχίζουν να τα φωνάζουν.. Και αν δεν έρθουν, συνεχίζουν να τα φωνάζουν αντί να κατέβουν από τα σπίτια τους και να τα βρούνε.. Λες και είναι βαμπίρ και θα πάθουν τίποτα αν τους δει ο ήλιος.. Επίσης, φωνάζουν και όταν μιλάνε στο τηλέφωνο.. Ειδικά τώρα το καλοκαίρι η κατάσταση είναι απελπιστική.. Άντε να'ρθει ο χειμώνας να σκάσουν όλοι!!!! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top