Γείτονες

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Διπλα απο το δωματιο εχω 2 φοιτητριες

That's hoooooooooooooooooooot

Πήγες γυμνός στο σπίτι τους,ή ακόμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julietini

Νεοφερμένος

Η julietini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Εμεις πιο παλια ειχαμε στο απω κατω διαμερισμα μια γιαγια η οποια μας εκανε συνεχως παραπονα οτι κανουμε φασαρια .Ετσι καθε μερα επερνε την σκουπα και βροντουσε το ταβανι της για να εχουμε θορυβο.Επισης καθε φορα που εβλεπε τους γονεις μου τους εβριζε μποροστα τους .Ετσι λοιπον μια μερα φεραμε κι εμεις την αστυνομια γιατι ειχε γινει ενα επεισοδιο και ειχε βρισει την μαμα μου και μετα πηγε ο πατερας μου στην πορτα της και την απειλουσε οτι θα την σπασει (πολυ το ευχαριστηθηκα).Η αστυνομια ηρθε το βραδυ και θυμαμαι μας κατηγορησαν οτι δεν ειναι σωστο να της φερομαστε ετσι και να εχουμε ψυχραιμια και αλλες τετοια .Ευτυχως εφυγε απ'την πολυκατοικια (θα πηγε σε κανα τρελοκομειο :p ) :D
Επισης ηρθαν κατι ενοικοι αυτο το καιρο και καταλαβα οτι το σπιτι δεν εχει και τοσο καλη ηχομονοση :p :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelicaa

Νεοφερμένος

Η Angelicaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Εγω παλι σε πολυκατοικια μενω αλλα τους γειτονες μου δεν τους βλεπω!
Καμια φορα μονο στο ασανσερ! Αλλα ειναι ησυχοι. Εγω κανω φασαρια! χαχαχα! :p :p :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmy1

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
That's hoooooooooooooooooooot

Πήγες γυμνός στο σπίτι τους,ή ακόμα?

Εγώ θα είχα ανοίξει τρύπα στον τοίχο ή θα χρησιμοποιούσα τηλεσκόπιο...Θα ευχόμουν να τους τελειώσει ο καφές (θα ήμουν πάντα στο σπίτι με ένα έξτρα κουτί)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Εγώ θα είχα ανοίξει τρύπα στον τοίχο ή θα χρησιμοποιούσα τηλεσκόπιο...Θα ευχόμουν να τους τελειώσει ο καφές (θα ήμουν πάντα στο σπίτι με ένα έξτρα κουτί)
Σιγά ρε... αμέσως εσείς!!:P Είστε μιλάμε ΟΙ άντρες!!
Και στο κάτω κάτω μπορεί οι κοπελιές να μην λένε και πολλά!! να μην είναι ωραίες δλδ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,856 μηνύματα.
πές τα ρε maria775m..νομίσαν όπου φοιτήτρια = όμορφη..

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Τους καλύτερους γείτονες έβερ τους είχα στο Λονδίνο και έμεναν από πάνω μας!!!
Ήταν μια οικογένεια μαύρων, ο τυπάς τεράστιος, 2 παιδάκια, όλοι κοτσιδάκια στα μαλλιά περίεργα!! Δεν πρέπει να κάπνιζαν κανονικά τσιγάρα ποτέ, μόνο μπάφους, έκαναν κάθε Τετάρτη πάρτυ και έβγαιναν στα μπαλκόνια και τραγουδούσαν ενώ μια φορά η τύπισσα είχε πιεί τόσο πολύ που έλεγε ότι θέλει να πηδήξει από κάτω!! Αφήστε που ήταν κάτι φορές που ξυπνάγαμε μέσα στο χάραμα γιατί πλακωνόντουσαν στις μπουνιές...Μιλάμε για ξυλίκι, όχι αστεία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,856 μηνύματα.
μπουνιές; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Ω ναι..Την βάραγε κανονικότατα (ακούγαμε τις φωνές) αλλά και αυτή ανταπέδιδε, δεν καθόταν με σταυρωμένα τα χέρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
:) είχα και γω κάτι τέτοιους μέχρι πέρυσι.
το τσιγαριλίκι πήγαινε σύννεφο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Καλά, στο Λονδίνο, αυτό ήταν ο κανόνας όχι η εξαίρεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
και ξύλο,όχι αστεία,και πολλά άλλα που δεν θέλω καν να τα αναφέρω καθώς αδυνατώ να τα πιστέψω :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ας πω και εγώ για τους δικούς μου γείτονες.:P
Οι διπλανοί έχουν 2 παιδιά δημοτικού και όλη μέρα φωνάζουν, τσιρίζουν, χοροπηδούν και η μητέρα τους φωνάζει σαν υστερικιά από το πρωί μέχρι το βράδυ. :/: Δεν μας αφήνουν να κοιμηθούμε που λεει ο λόγος.:P
Απέναντι μένει ένα ζευγάρι και οι κουζίνες μας είναι δίπλα δίπλα, και ακούγεται κάθε βράδυ ο άντρας που γελάει και τρίζει όλη η πολυκατοικία.:lol: Εγώ ξεραίνομαι στα γέλια, όταν τον ακούω.:P
Στην απέναντι πολυκατοικία, μένει μια γριά. Κάθεται όλη μέρα στο μπαλκόνι και όποτε κάθομαι και εγώ έξω, καρφώνεται πάνω μου και με λογιάζει.:redface: Και κάθε βράδυ φωνάζει στις γυναίκες που την προσέχουν "Όχιιι δεν θέλω τα χάπια μου, φύγε μωρή παλαβή".:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
χαχαχα!
η γιαγιά πρέπει να είναι πολύ "μούτρο" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
χαχαχα!
η γιαγιά πρέπει να είναι πολύ "μούτρο" :P
Χαχαχα.:P
Μα δεν σέβεται και ούτε εκτιμάει ότι αυτές οι γυναίκες θέλουν το καλό της.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Χαχαχα.:P
Μα δεν σέβεται και ούτε εκτιμάει ότι αυτές οι γυναίκες θέλουν το καλό της.:hmm:

προφανώς για να παίρνει χάπια δεν θα είναι και πολύ καλά:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
προφανώς για να παίρνει χάπια δεν θα είναι και πολύ καλά:look:
Εχμ..μην το λες.
Και ποια γριά δεν παίρνει χάπια;:/:
Ζάχαρο, χοληστερόλη, πίεση κ.λ.π. :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Εχμ..μην το λες.
Και ποια γριά δεν παίρνει χάπια;:/:
Ζάχαρο, χοληστερόλη, πίεση κ.λ.π. :ermm:

εμμ! αυτή θα έχει και άλλα "θεματάκια".
μα τι στο καλό?
νταξ είναι και η ηλικία.
όσο γερνάει ο άνθρωπος γίνεται γκρινιάρης.
μακριά από μας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
εμμ! αυτή θα έχει και άλλα "θεματάκια".
μα τι στο καλό?
νταξ είναι και η ηλικία.
όσο γερνάει ο άνθρωπος γίνεται γκρινιάρης.
μακριά από μας :P
Χαχαχα σε κάτι χρόνια, θα σου κάνουν επίσκεψη και εσένα τα γηρατεία.:hehe:
Γι' αυτό μην λες μακριά από εμάς.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Εγώ θα είχα ανοίξει τρύπα στον τοίχο

Σιγά ρε,τι πουλί έχεις?Κασκόλ?

Θα ευχόμουν να τους τελειώσει ο καφές (θα ήμουν πάντα στο σπίτι με ένα έξτρα κουτί)

Ναι,αλλά αν τους τέλειωνε η ζάχαρη τι θα έκανες?

:) είχα και γω κάτι τέτοιους μέχρι πέρυσι.
το τσιγαριλίκι πήγαινε σύννεφο

Ε,παραδειγματίσου.

Χαχαχα.:P
Μα δεν σέβεται και ούτε εκτιμάει ότι αυτές οι γυναίκες θέλουν το καλό της.:hmm:

Τον μισθό τους θέλουν βασικά. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top