Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.
Παιδιά κατεβάστε το Discord.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.
Έχεις σερβερ;
Οχι εγω, η @thetiki_memes εχει. Μπείτε στην σελιδα τους στο ινστα, πατήστε το λινκ αφου κατεβάσετε την εφαρμογή. Θα δείτε διαφορες πολεις. Πατηστε εκεινη που εχετε περάσει για να γνωρίσετε ατομα της Σχολής σας.
 

butter_fly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η butter_fly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Οχι εγω, η @thetiki_memes εχει. Μπείτε στην σελιδα τους στο ινστα, πατήστε το λινκ αφου κατεβάσετε την εφαρμογή. Θα δείτε διαφορες πολεις. Πατηστε εκεινη που εχετε περάσει για να γνωρίσετε ατομα της Σχολής σας.
Για θεωρητική δεν έχει;
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,656 μηνύματα.
@butter_fly και εγω για δεύτερο πτυχίο μεσω πανελληνίων ήμουν !

Ελπίζω να έχει κι άλλους και να μην ειμαι η μόνη " μεγαλη"😂

Συγχαρητήρια κιόλας :)))
τι τελείωσες πρώτα;
 

butter_fly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η butter_fly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
@butter_fly και εγω για δεύτερο πτυχίο μεσω πανελληνίων ήμουν !

Ελπίζω να έχει κι άλλους και να μην ειμαι η μόνη " μεγαλη"😂

Συγχαρητήρια κιόλας :)))
τι τελείωσες πρώτα;
Αχ τέλεια!! Και εγώ το ίδιο ελπίζω να σου πω την αλήθεια!! Τελείωσα λογιστική και χρηματοοικονομική στην ΑΣΟΕΕ... Εσύ;
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,656 μηνύματα.
Αχ τέλεια!! Και εγώ το ίδιο ελπίζω να σου πω την αλήθεια!! Τελείωσα λογιστική και χρηματοοικονομική στην ΑΣΟΕΕ... Εσύ;

Εγω τελείωσα φιλολογία Απθ και τώρα θα ειμαι ψυχολογία εκπα☺️

Πωπω εσυ εκανες χρυσό συνδυασμό πραγματικά !!
Συνδυάζονται παρα πολυ καλα τα δυο σου αντικείμενα και σίγουρα θα επωφεληθείς στην αγορά εργασίας .
 

butter_fly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η butter_fly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Εγω τελείωσα φιλολογία Απθ και τώρα θα ειμαι ψυχολογία εκπα☺

Πωπω εσυ εκανες χρυσό συνδυασμό πραγματικά !!
Συνδυάζονται παρα πολυ καλα τα δυο σου αντικείμενα και σίγουρα θα επωφεληθείς στην αγορά εργασίας .
Για αυτό ακριβώς και δεν παράτησα την πρώτη αυτή σχολή όταν μπήκα, και είπα θα τελειώσω και μετά θα πάω στην νομική που είναι το όνειρο μου ❤️ πωπω τέλεια συγχαρητήρια και σένα ❤️😊😊😊
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,656 μηνύματα.
Για αυτό ακριβώς και δεν παράτησα την πρώτη αυτή σχολή όταν μπήκα, και είπα θα τελειώσω και μετά θα πάω στην νομική που είναι το όνειρο μου ❤ πωπω τέλεια συγχαρητήρια και σένα ❤😊😊😊

Και δεν ήσουνα καν απο θεωρητική εσυ ε ;
Νομική πιστεύω θα βρείς αρκετα ατομα πάντως.
Πολλοί πανε για δεύτερη σχολή.
 

butter_fly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η butter_fly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Και δεν ήσουνα καν απο θεωρητική εσυ ε ;
Νομική πιστεύω θα βρείς αρκετα ατομα πάντως.
Πολλοί πανε για δεύτερη σχολή.
Όχι θεωρητική ήμουν...όταν έδινα πρώτη φορά το 2014, είχα πάρει οικονομικά και μαθηματικά και άνοιξα το πεδίο 😊
Αχ το ελπίζω 😊
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,656 μηνύματα.
Όχι θεωρητική ήμουν...όταν έδινα πρώτη φορά το 2014, είχα πάρει οικονομικά και μαθηματικά και άνοιξα το πεδίο 😊
Αχ το ελπίζω 😊


Ααα και εγω του 14 '
Αντε , ελπίζω να μας πανε ολα καλά :))
καλη μας αρχή !
 

butter_fly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η butter_fly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Ααα και εγω του 14 '
Αντε , ελπίζω να μας πανε ολα καλά :))
καλη μας αρχή !
Αλήθεια;;; Πωω τέλεια!!! 😊😊 Θα ήθελα να κρατήσουμε μια επαφή αν δεν έχεις θέμα!

Καλή αρχή να έχουμε και όλα να μας πάνε τελεια και όπως τα θέλουμε!! ❤️❤️
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,656 μηνύματα.

ΘανάσοςG4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΘανάσοςG4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Μακεδονίας. Έχει γράψει 123 μηνύματα.

butter_fly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η butter_fly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 203 μηνύματα.

Chris212

Νεοφερμένος

Ο Chris212 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπέρα πρώτα από όλα καλή σταδιοδρομία σε όλους,υπάρχει κάποιος από Πάτρα Διοίκηση Επιχειρήσεων(η γενικά από άλλη σχολή) 2ο έτος η και πρώτο;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top