Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

Ιππολύτη

Well-known member

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,206 μηνύματα.
Χαίρετε,οφείλω να συμφωνήσω με τον προλαλήσαντα nPb,οι διαπροσωπικές σχέσεις δεν είναι δυνατό να σχηματισούν μέσω μια ερώτησης σε ένα φόρουμ.Οι αληθινές και εν τω βάθει σχέσεις σχηματίζονται με τον χρόνο και όταν γνωρίσεις πραγματικά τον άνθρωπο απέναντι σου γιατί μετά την πρώτη τέτοια συνάντηση το πιθανότερο είναι να υποστείς κάποιου είδους "ghosting"

Όλες οι διαπροσωπικές σχέσεις από κάπου ξεκινούν πάντως, ακόμη κι από ερώτηση σε φόρουμ.

hl_amhxanos

Active member

Ο hl_amhxanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Όλες οι διαπροσωπικές σχέσεις από κάπου ξεκινούν πάντως, ακόμη κι από ερώτηση σε φόρουμ.

Σίγουρα,δεν έχεις άδικο,εξάλλου το θέμα λέει "βρες παρέα στο μέρος που πέρασες" όχι κατ'ανάγκιν κάνε βαθιές σχέσεις φιλίας που θα κρατήσουν για πολλά χρόνια.Απλά από πλευράς μου προσπαθώ να κάνω τον npb's advocate για να δω αν έχει δίκαιο που διαμαρτύρεται

Margali

New member

Η Margali αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Δημόσια διοίκηση στο Παντειο κανείς?

Oh well αν είσαι από επαρχία καλή τύχη και υπομονή. Ένα χρόνο μετά και ακόμα παλεύω.

Κανένας χρηματοοικονομικο παπει πρώτο ή δεύτερο έτος;

Κανένας χρηματοοικονομικο παπει; κυρίως από πρώτο και δεύτερο έτος

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Qweasd

Active member

Η Qweasd αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής (Αθήνα) και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 55 μηνύματα.

Panos3209

New member

Ο Panos3209 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

Μένω και εγώ στη Λαμία για φέτος και ξαναδινω εξετάσεις (πανελλαδικές)

Φέτος Ξαναδινω εξετάσεις και ήρθα στη Λαμία (είμαι από Αθήνα) ... Θα ήθελα να γνωρίσω καινούργια άτομα

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια